Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-05-2018, 20:39   #256
hrco83
Aktivan član

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 3
hrco83 je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Kontrola temperature - Moja iskustva

Pa zato i pitam jer bih kupio crown 3 koji se navodno dosta zagrijava.
hrco83 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-05-2018, 21:22   #257
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 460
Pohvaljen: 226
Nivo reputacije: 52
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-05-2018, 21:28   #258
Milanez
Banned

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: istick pico 75+ego one v2
Pohvala: 1,184
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 0
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

axxaxxxaxx
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2018, 19:34   #259
hrco83
Aktivan član

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 3
hrco83 je na dobrom putu

Ovako kupio bi si uwell crown 3 pa bih ga natjerao na negdje 90 wati bez TC,pa me zanima što bi mi se moglo prije pokvarit mod ili atty,mod mi podržava TC,ali agent mi je rekao da uwell ne podržava TC jer ima neke nožice NI.
Pa me zanima dali bi mogao parit na ovolikoj snazi a da mi se ne pokvari mod.

Lijep pozdrav.
hrco83 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2018, 19:50   #260
likvidator
Senior

likvidator's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: Paranormal + Serpent SMM
Pohvala: 107
Pohvaljen: 266
Nivo reputacije: 66
likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

@hrco83
Mozes da koristis u tc, a mozes i u power modu ako je ss zica unutra. To bi trebalo da radi kako treba.
@milanez
Ako ne mozes da mu pomognes nemoj da mu odmazes jer to se smatra spam. A i tvoj komentar nema veze sa temom i pitanjem kolege.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
likvidator je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2018, 19:56   #261
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 217
Pohvaljen: 502
Nivo reputacije: 109
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

A ti likvidator ovo podrzavas?! Decko ne zna ni osnovne pojmove ni nazive a hoce da ga NATJERA na 90w, po meni ovaj post njegov je cist spam, nek cita mesec dana pa neka ga onda natjerava koliko hoce

Dobronameran savet od mene, batali to i nemoj bilo sta da radis dok ne naucis a kamoli da se igras sa 100w
DusanM je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2018, 19:58   #262
likvidator
Senior

likvidator's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: Paranormal + Serpent SMM
Pohvala: 107
Pohvaljen: 266
Nivo reputacije: 66
likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

Ako ga koristi u tc-u sigurno nece biti 90w, jer ce sam mod da odredi snagu, koja je potrebna da zagreje do odredjene temperature. Tako da sigurno nece da bude konstantno na 90w.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
likvidator je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2018, 19:59   #263
Milanez
Banned

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: istick pico 75+ego one v2
Pohvala: 1,184
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 0
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

kad vidim neke nickove samo cu da odem ...negde
izvinjavam se clanovima foruma vecini zbog ako sam nekom pokvario raspolozenje
politika foruma je valjda dobro raSPOLOZENJE
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2018, 20:00   #264
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 217
Pohvaljen: 502
Nivo reputacije: 109
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Ma nebitno, iz posta se vidi da decko, covek nije upoznat ni sa cim
DusanM je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2018, 22:13   #265
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,993
Pohvaljen: 14,503
Nivo reputacije: 2306
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ili pomozite ili nemojte...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2018, 06:49   #266
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,706
Pohvaljen: 2,074
Nivo reputacije: 383
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Uwell Crown 3 sa grejačima kao bure može lagano da tera tih 90w bez da pokvari bilo šta, a da pritom ni para ne bude vruča. E sad pošto kolega očigledno nije upućen u osnovne pojmove, ostaje mu da malo prouči materiju pre nego što natrra mod na 90w. Koji mod, koja baterija, koja tečnost...? Takodje moja preporuka je da kupi istick pico i kayfun v3 i sa tim da udje u svet parenja, a kasnije kad nauči nešto o baterijama, otporima može da tera 90w.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2018, 17:46   #267
relja
Iskusan član

Registrovan: Feb 2018
Pohvala: 23
Pohvaljen: 17
Nivo reputacije: 9
relja je na dobrom puturelja je na dobrom putu

bravo dusane ,ja poceo sa 5w i posle mnogih peripetija sa tc parim na 12 do 15 i super, nepusim vec trecu godinu samo imam problem nekad sa aromama i muckanjem koje mi ne ide od ruke moj savet a dosta sam isprobao do 15 w max ,jedino ako oce da pravi dimove koji nicemu ne sluzi sem vecoj potrosnji e to je druga stvar pa nek iznese zakljucak.
90w za mene suludo ipak ovo sluzi da ostavimo smrdljuse.
relja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-06-2018, 11:11   #268
Lyuman
Aktivan član

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Siren 2 + RX Machina
Pohvala: 14
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 4
Lyuman je na dobrom putuLyuman je na dobrom putuLyuman je na dobrom putu

@hrco83 po mom misljenju ne trebas da ides na 90W sa 0,25ohm-a coil-om jer nemas potrebe za tim. S ozbirom da koristis wismec rx21700 sa 2 LG HG2 baterije mozes da ides, nista nece da se desi ali kao sto rekoh bespotrebno. Nije poenta samo ici na sto manje ohm-e i sto vecu snagu. Oblaci su ti nepotrebni i smorice te ubrzo. Ja cak na RDA-u na 0,2 ohm-a ne idem preko 40W. Imas 0,5ohm-a grejac za UWELL Crown 3 i mislim da bi ti on bio i vise nego dovoljan. E sad snaga zavisi od tebe ali probaj sa 35W-40W npr. s obzirom da je celik u pitanju verujem da ce ti biti dovoljno. A u medjuvremenu prolistaj forum i gledaj klipove na youtubu ako te mrzi da citas. Svasta mozes nadji tamo. I kako je neko vec rekao bolje kreni sa necim malo laksim za pocetak, istick pico i ako te mrzi da pravis grejace i to, uzmi nautilus 2 i zavrsi posao. I naravno nemoj da gledas Americke recenzije jer svi idu na neke low ohm coilove i 100+W i jos ti prodaju pricu kako je sve to super pa cak i za pocetnika bla bla bla... Ako si bio pusac i hoces da prestanes sa analognim onda bolje uzmi neki mtl a posle kad vec predjes totalno na parenje onda razmisljaj ako budes zeleo i tada za oblake i ostale "gluposti".
Lyuman nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Tagovi
kontrola temperature, tc

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:24 sati.