Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-12-2017, 03:46   #16
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 128
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Joyetech Exceed D19 Kit

Super, u principu sve sto ti treba sad i u buduce.. jos kad bi mogli ostati na tome ehh
DusanM je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-12-2017, 08:16   #17
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 523
Pohvaljen: 988
Nivo reputacije: 242
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Puno ljudi ostane na start kompletima, mi smo glasna manjina!

Sent from my Oreo
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2018, 18:57   #18
alx
Nov član

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 3
alx je na dobrom putu

Ja npr... meni exceed zadovoljava sve potrebe. Cak vise volim da parim MTL nego DL.. I ne ispustam ga iz ruku
alx nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-07-2018, 14:40   #19
Boki 015
Aktivan član

Registrovan: Jul 2018
E-cig: cuboid lite merlin mini
Pohvala: 78
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 12
Boki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svima

Imam exceed d19 i danas mi je taster dugme na bateriji ( propalo ) , radi i dalje samo sto je jako osetljivo i moram da skidam atimizer preventivno svaki put .Kao da mu je opruga ili gumica spala ili sta god unutra tastera. Kupio sam u domacoj prodavnici pre dva meseca . Dali li to podleže reklamaciji ili da nosim nekome da pokusa da mi spasi tu bateriju ?
Boki 015 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-07-2018, 15:06   #20
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,267
Pohvaljen: 1,435
Nivo reputacije: 296
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

Trebalo bi 3 meseca garancija na v opremu

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-07-2018, 15:46   #21
alx
Nov član

alx je na dobrom putu

To se i meni bukvalno isto pocelo desavati posle 2 meseca koriscenja.. mrzelo me da nosim na servis jer nemam backup bateriju, radilo je jos 2 meseca i od jednom dugme prestalo da radi skroz i morala sam kupiti novu.
Staro 29-07-2018, 16:45   #22
Boki 015
Aktivan član

Boki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svima

Ja sam baksuz žešći , znaci imam pocke x ali za nju vise nema grejaca ovde ,riknuo mi taster na exceed 19, cuboid lite mi tek krenuo iz Kine i docice negde oko Božića verovatno . Sad opet zovi prodavnicu i kupuj trecu bateriju u roku od 3 meseca !
Staro 30-07-2018, 08:36   #23
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 128
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Ali nemoj da ne das pod garanciju tu staru, kupi ti drugu ali ne dajte im da tako prolaze, pa pobogu imas prava na garanciju! nisi je ti razbio o pod pa kao ae ko ga sisa..
a i da si porucio od kineza za 12$ pa ko ga sisa ali ovako nosi im obavezno!
DusanM je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-07-2018, 09:41   #24
alx
Nov član

alx je na dobrom putu

Slazem se sa ovim. Ja sam bila majmun, nemoj i ti. Jer izgleda da je neki problem sa samim modelom...
Staro 30-07-2018, 17:42   #25
Boki 015
Aktivan član

Izgleda im je ,, mana,, taj taster jbg. Eto ima nas sa istim problemom pa neka sledeci kupci obrate paznju na taj detalj ! Nisam sačuvao racun , samo fabricku garanciju imam tako da cu probati da je ozivim u nekom servisu za mob.tel...
Staro 30-07-2018, 21:12   #26
MiN07
Nov član

Pohvala: 2
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 2
MiN07 je na dobrom putu

Boki, probaj sa fabrickom garancijom da im odneses.
MiN07 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-07-2018, 23:03   #27
Boki 015
Aktivan član

Moraš da imas fakturu i fiskalni racun kao dokaz u kojoj je prodavnici kupljen , nece to proci ali hvala na sugestiji , da sam bar naručio online ostala bi porudžbina u sistemu ( pozvao sam ih telefonom ) a gomilu drugih stvari sam narucivao kod njih online
Staro 30-07-2018, 23:59   #28
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,798
Pohvaljen: 2,345
Nivo reputacije: 427
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Garancija po zakonu može da se ostvari i bez računa. Reklamiraj to obavezno, ako neče da prihvate, zapreti tržišnom inspekcijom. Po novom zakonu o zaštiti potrošača garancija važi i bez računa i ambalaže.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-07-2018, 00:35   #29
Boki 015
Aktivan član

Malo bežimo od teme (admin će me opomenuti ) imao sam slučaj sa drugom prodavnicom , pocke x je u pitanju , posle dva meseca baterija vrisnula skroz ..Njihov neki kao majstor prvo hoce da popravi ( neće da daju novu mož misliti ) ubedjuje me kako je ispravna već moj punjac nije dobar ..Vrate mi ponovo ne ispravnu bateriju da bih je opet reklamirao pod uslovom da ako mi ne daju novu pašće tužba ! Posle tačno mesec dana stiže nova Ne bih da prolazim kroz sve to , prvo što traje,ubeđivanje, čekanje itd. Pozvacu ih sutra , možda su ovi malo ,, normalniji ,,
Staro 31-07-2018, 02:21   #30
kVu
Aktivan član

Pohvala: 11
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 5
kVu je na dobrom putukVu je na dobrom putu

čisto da dodam. poslednjih par dana imam problem sa zaglavljivanjem (ne fizičkim) fire dugmeta. znači nekad kad pritisnem i pustim ne prekine se. rešio sam to kontakt sprejom za sad. drugi je malo razlabavljen usb port pa puni tek kad malo pomerim kabl na stranu al to sam ja pokvario vrv posle pada baterije.
kVu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:43 sati.