Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-02-2018, 00:53   #16
Burdjan
Iskusan član

Burdjan's avatar

Registrovan: Oct 2015
Pohvala: 64
Pohvaljen: 248
Nivo reputacije: 49
Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: DNA75 mod

Ja sam uzeo ovaj
Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10021298/5658601-authentic-sbody-elfin-dna75w-1800mah-tc-vw-apv-mod
Baterija jeste 18650 ali integrisana. jako lepo lezi u ruci imas osecaj da je boja od plisa dugme gumeno, mali hod necujan klik ali se oseti .trenutno sam u potrazi za bateijom vtc5 ili 6 sa izvedenim kontaktima da ugradim u njega.
ovako izgledaju iznutrice
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=3AwRWtwju6w&t=157s

Burdjan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2018, 03:03   #17
theyaN
Aktivan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: vt75nano + berserker 24mm
Pohvala: 0
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 8
theyaN je na dobrom putu

Ja bas taj Elfin i gledao pre par dana, jos uvek je u opticaju. Pratim ja ovde diskusiju koja se vodi i samo upijam ko sundjer, pa cu taman da odlucim dok im prodje ova prolecna nova godina
theyaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2018, 08:47   #18
Burdjan
Iskusan član

Burdjan's avatar

Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi

Zaboravio sam da napomenem, njegova baterija izdrži dva tanka na dogiju. Do pola pokazuje normalnu napunjenost baterije, od pola pada skoro da možeš golim okom videti,. Zbog toga i želim da stavim vtc 5 ili još bolje vtc 6, jer ova u njemu ima samo 1800 mah

Staro 18-02-2018, 10:09   #19
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Pohvala: 224
Pohvaljen: 563
Nivo reputacije: 120
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od BoT_SD Vidi poruku
Hcigar i kvalitet ne idu zajedno u istoj rečenici!!!

Lost Vape je par svetlosnih godina ispred.
Vt serija od HCigara je odlicna
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2018, 10:33   #20
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 46
Pohvala: 327
Pohvaljen: 973
Nivo reputacije: 186
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Jeste, za novac koji treba izdvojiti za njih (akcijske cene) uredjaji su odlični.
Ali... Ima tu mnogo propusta u izradi i kontroli proizvoda, loših rešenja i dr. Imaju odličnog dizajnera I veoma mi se svidjaju njihovi modovi. Imaju inženjere sposobne da uče na svojim greškama i ispravljaju ih na novim uredjajima. Medjutim, loši lemovi na pojedinim modelima, odnosno primercima, loši spojevi, promenljiv kvalitet površinske zaštite na različitim modelima, kratki spojevi sa pojedinim 26650 baterijama... Propust da obeleže polove baterija na uredjaju nekima možda deluje smešno, ali nije nimalo bezazlen i u ozbiljnim državama zbog ove "sitnice" morali bi da povuku iz prodaje sve serije! To još uvek nije kvalitet! A uporedjivati Hcigar sa Lost Vape je više nego smešno.

Hcigar proizvodi mu dodju kao solidan klon, nikad nisi siguran šta će da ti padne u šake, a uz malo muke i dovijanja napraviš da radi otprilike kako treba.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-02-2018, 10:57   #21
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 41
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,840
Pohvaljen: 1,379
Nivo reputacije: 313
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

@Burdjan
Citat:
Originalna poruka od Burdjan Vidi poruku
Baterija jeste 18650 ali integrisana. jako lepo lezi u ruci imas osecaj da je boja od plisa dugme gumeno, mali hod necujan klik ali se oseti .trenutno sam u potrazi za bateijom vtc5 ili 6 sa izvedenim kontaktima da ugradim u njega.
Zemljak, u ulici Cara Dušana, kad ideš od bolnice, sa desne strane, novija, zgrada kod prvog semafora (pre Univerexporta), ima servis baterija, ljudi imaju punkt-aparat, mogu ti navariti kontakte na bilo koju bateriju koju im doneseš, samo ne znam koliko košta.

Evo slika zgrade sa googla u vreme kad je bila sveže izgrađena, mislim da ćeš je prepoznati.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-02-2018, 12:05   #22
Burdjan
Iskusan član

Burdjan's avatar

uuuu, hvala kolega to mi je trebalo

Zahvalili :
Staro 10-05-2018, 15:12   #23
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 546
Pohvaljen: 680
Nivo reputacije: 155
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Da ozivim ovu temu. Takodje sam u potrazi za sto manjim dna modom sa jednom baterijom sa cijenom do 75 eura (preko 75e mi naplacuju pdv). Razmisljao sam o hcigar vt75c ali mi je preglomazan. Takodje je u opticaju sbody elfin dna75w koji je odlicnih dimenzija ali mi ne odgovara sto nije izmjenljiva baterija.
Dajte savjete.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2018, 16:00   #24
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

nemas tu puno izbora... ekran u boji vt 75c ili obican vt75 nano po meni najbolji
oni su proverenog kvaliteta, sve ostalo hmm pomalo diskutabilno (mislim na kuciste samog moda)
Staro 10-05-2018, 16:11   #25
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Citao sam da se dosta zale na konektor na vt75 mini, ne bih da kupim novi mod pa da moram da ga otvaram i sredjujem. Je li moguce da je tako mali izbor malih dna modova?

Staro 10-05-2018, 16:23   #26
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

pa zar ne vidis u kom pravcu ide cela prica? na 300w i 250C DNA...
logicno je da svi idu za profitom...
Tako da jeste mali izbog ukolicko hoces iole lepog izgleda, uglavnom su stari modeli sa jednom baterijom i 75dna cipom..
mada opet kazem vt75nano srebrni je win win!!!
Staro 10-05-2018, 16:31   #27
Zadimljivac Prostora
Veteran

ePetite mi ne izgleda lose ali prvo premasuje cjenovnu granicu a i nema ga vise nigdje za kupiti.

Staro 10-05-2018, 16:58   #28
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 24
E-cig: 101
Pohvala: 973
Pohvaljen: 596
Nivo reputacije: 94
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu

Esquare na AliExpresu 84usd

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2018, 17:42   #29
Zadimljivac Prostora
Veteran

@RC36 - sa jednom baterijom mi treba i sto manji da je

Staro 10-05-2018, 18:00   #30
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 24
E-cig: 101
Pohvala: 973
Pohvaljen: 596
Nivo reputacije: 94
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu

Citam na brzinu. Sa jednom baterijom, Sbody Macro mozda? Mislim da ima @ljudva
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:02 sati.