Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-05-2018, 18:02   #31
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 44
Pohvala: 1,781
Pohvaljen: 895
Nivo reputacije: 243
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: DNA75 mod

skoro mi je stigao vt 75 nano silver, sjajan mod, bez ikakvih zahebancija, sve radi kako treba, nikakvih problema....

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2018, 18:14   #32
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 44
Pohvala: 1,591
Pohvaljen: 1,201
Nivo reputacije: 201
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

@RC36
Da, imam.Jako lep mod i jedina mana je sto je poklopac baterije malo labaviji.Sve ostalo je ok.Farba brutalno dobro odradjena, nema ni jednu ogrebotinu, a imam ga vec prilicno dugo.

Imas tri opcije...Da se lecis, da se selis ili da ides pod mac!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-05-2018, 18:40   #33
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 46
Pohvala: 327
Pohvaljen: 973
Nivo reputacije: 186
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Ne volim kutijaste modove, tj. cigle.

Hcigar VT75 Nano - fenomenalne dimenzije, ergonomija i dizajn. Što se toga tiče, neprevazidjen. Farba jako dobra, nakon 1.5 godine korišćenja tek je C-ram negde po ivicama počeo da gubi boju, telo moda kao prvog dana (koristim ga bez silikonske futrole). Ima svoje bubice, ali uz pažljivo rukovanje može biti odličan izbor.

Hcigar VT75C - još lepši mod, odlične ergonomije, nešto većih dimenzija u odnosu na mladjeg brata, zbog mogućnosti korišćenja 26650 baterija, ali i kao takav staje u šaku. Da se razumemo, on je velik samo ako se poredi sa VT75 Nano. Rešeni svi nedostaci koji se sreću kod VT75 Nano. Ima problem sa nestandarnim 26650 baterijama, ne preporučuje se korišćenje dužih baterija (boom!). Crni ima jako lošu boju koja se brzo skida. Lakirani crveni i plavi su postojani, posle 2 meseca intenzivnog korišćenja kao da je izašao iz kutije. DNA75C elektronika primetno bolje radi od DNA75 (nije samo ekran u boji), a ima i mogućnost preheat-a u POWER modu.

VT75 Nano nosim uglavnom na poslu, VT75C koristim kod kuće, ali i napolju, van posla. Da moram da se odlučim samo za jedan od njih bio bi to ipak VT75C.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-05-2018, 20:51   #34
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,218
Pohvaljen: 1,377
Nivo reputacije: 260
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Jel si primetio razliku u rad uzmedju 75 i 75C ?

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2018, 22:51   #35
Abarth
Senior

Abarth's avatar

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 16
Pohvaljen: 260
Nivo reputacije: 48
Abarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosi

Lost vape mirage je po meni trenutni must have. Lepo izgleda, odlično leži u ruci, lagan jer je od plastike i idu 2x700 baterije. Meni jedna 20700 na 45w/0.2oma u TC izgura 15ml tečnosti.
Imam i vt inbox sa B&W DNA75 , razlika u radu ne postoji u odnosu na 75c, ali što se tiče lakoće podešavanja 75c vodi daleko ispred...
Abarth nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2018, 23:28   #36
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Pa ja osetio razliku izmedju 75 i 75c pa zato pitam jer bas vt75 nano koristim.C nekako drugacije radi, kao da freg. nije ista na starim cipovima. Nije razlika velika ali ja je osecam na malim snagama... jbg ceo zivot parim 8w i bukvalno sve se oseti, svaka promena.

A sto se mirage tice, opasno dobar mod, ja ga koristim svaki dan i kao nov je, izgleda lost vape odradio bas dobar posao... Inace 21700 koristim i mod dobije na tezini malo ali je ok, nije tezak.

I need a beer
Staro 10-05-2018, 23:59   #37
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 546
Pohvaljen: 680
Nivo reputacije: 155
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Generalno vt75 mini mi se bas svidja, jedino se bojim da ga uzmem jer sam cuo dosta prica kako otpor seta i da treba da se sredjuje konektor, a to ne bih imao zivaca da sredjujem.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2018, 00:26   #38
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Pa treba posle nekog vremena, ja ubacio SS zicu izmedju i zatego ko lud konektor pa sad je kao OK... ali veci problem je poklopac baterije jer je uzasno losa legura okvira, mekana, navoji su stini i lako se ostete....

I need a beer
Staro 11-05-2018, 00:31   #39
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

@dgproduction - a vt75c sta ima od mana?

Staro 11-05-2018, 00:37   #40
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Ne znam nisam imao vt75c

I need a beer
Staro 11-05-2018, 08:53   #41
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 46
Pohvala: 327
Pohvaljen: 973
Nivo reputacije: 186
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

@Zadimljivac Prostora, rekoh ja mane za VT75C:

- loša farba na crnom primerku, boja se skida i sa metala i sa kožnih delova.
- ne preporučuje se korišćenje 26650 baterija (ili koristiti samo baterije proverenih dimenzija) jer nakon nekog vremena može doći do kratkog spoja i onda BUUUM. Problem se javlja jer veliki broj 26650 baterija ima dosta veću dužinu, čak 2 mm i više, zavrtanjem poklopca ostvaruje se velika sila izmedju baterije i "+" pina na modu...
- kod mene na crvenom primerku FIRE taster je par dana išao malo teže ako ne pritisneš tačno u centar, pretpostavljam zbog smanjenih zazora usled nanošenja sloja završnog laka, sad radi bez problema i može se pritiskati bilo koji deo taster.

I to je sve, evo par minuta razmišljam i ništa mi više ne pada na pamet.

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
Jel si primetio razliku u rad uzmedju 75 i 75C ?
Primetio jesam, ali nisam siguran u uzrok. DNA75C malo bolje pegla izlazni napon, sad da li je u pitanju čip, konstrukcija moda i njegov unutrašnji otpor ili pak Preheat funkcija, tek na malim snagama, konkretno do 10W, VT75C mi radi dosta bolje.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2018, 11:13   #42
Zadimljivac Prostora
Veteran

Uopste nisam pametan sta uzeti, vt75 mini kome cu kad tad morati da sredjujem konektor i da pazim na navoje na zatvaracu za baterije, vt75c mod koji je namijenjen za 26650 baterije u koji ne mogu koristiti te baterije. Izgleda cu na kraju uzeti sbody macro iako mi se izgledom nimalo ne svidja, bar nisam citao da ima nekih problema

Staro 11-05-2018, 12:20   #43
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

A cena te koci jbg... do 75e i nemas puno izbora.

I need a beer
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:59 sati.