Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-03-2018, 09:47   #16
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 51
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,403
Pohvaljen: 1,020
Nivo reputacije: 210
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koji noviji atimizer malo troši...

ovde ebe lud zbunjenog a ja nista ne kapiram,aj sad sve to ponovite ali onako matematicki:poredjaj od najmanjeg do najveceg svodjenjem na zajednicki imenilac-potrosnja:pa na primer
1. kaja lite
2. ruza
3. ruzgar
4...

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2018, 09:53   #17
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,301
Pohvaljen: 14,869
Nivo reputacije: 2373
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@gojkov

Pa manje im troši od octa coil ZevsAmita... Lepo pišu ljudi. 😂😂😂

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2018, 09:58   #18
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 224
Pohvaljen: 563
Nivo reputacije: 120
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Ovde je rec o novijim RTA koliko vidim tako da od ruza, kajfuna itd slaba vajda
Kajfun prime solidno trosi i definitivno nije pri vrhu
by.ka ova nova neam pojma slabo ko je ima
rose nova bile 2,3 na forumu ispljuvane nista...
Berserker je najmanji potrosac
Siren v2 po meni trosi nenormalno za mtl...
SXK doggystyle meni pruza najvise( CENA!!!! potrosnja,aroma,kvalitet,izdrzljivost)
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2018, 09:58   #19
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 38
E-cig: SubTank Miniji, Siren 2
Pohvala: 247
Pohvaljen: 214
Nivo reputacije: 66
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

Velicina grejaca je stvar individualnog ukusa. Neko smatra da treba 3mm ID grejac, SS 31L i 20W za atomajzer broj 1, a samo 2.5mm ID, Kantal i 14W za atomajzer br. 2 - to je okej, to je njihov setap. Ako ja smatram da meni oba rade zadovoljavajuce sa jednim od ta dva setapa i merim potrosnju, naicicu na to da trose slicno.

edit: ocigledno se ovo ne odnosi na DL parenje, to je prica za sebe. Za MTL parenje ima i drugih faktora, tipa kolko je dobar filing na MTL iz berzerkera naspram filinga iz Siren 2 i sl. , koji curi, ne curi, grguce, ne grguce i td., a ne samo kolko trosi. Kolko sam ja video, berserker uopste nije solidan MTL atty. Licno ga nisam probao, P.B. jeste i kaze da je meh. Za Siren 2 kaze da je okej. Probao sam Siren 2 i jeste ok. Malo bolji od subtank minija koje koristim (sa reducirima) pa se nisam cimao da porucujem jedan. I sad, meni jedan te isti atty danas trosi 5ml, sutra ce trositi mozda 10ml, zavisi sta radim i kolko sam nervozan. Ako ga zaboravim kod kuce ceo dan, trosice mozda 2 ml... Nemamo nikakve repere za ovu temu. Sto rece Gojkov, neka norma se mora postaviti da bi se uopste nesto moglo porediti.

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2018, 09:59   #20
gojkov
Veteran

gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

@c-hell .

Staro 12-03-2018, 10:00   #21
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 495
Pohvaljen: 510
Nivo reputacije: 118
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Ima li neko bilo kakvih smetnji?

Citat:
Originalna poruka od DusanM Vidi poruku
Sirene
Ruze
Kayfuni
Ne moze da se poredi
Znaci da SIREN i KFL imaju iste ili slicne kanale kao Doggy cim manje trosi od ovih nabrojanih?

Sve si pomesao!
I sad neko ko se dvoumi i spreman je da uzme nov atomizer ima da se zakuca sledeci tvoje zakljucke/studije.

Ne postoji fora da manje trosi od Rose i Kayfuna ma kakav ciol isao.
Naposletku, nema ni LC.
Od Rose- duplo vise trosi,od KFL-trecinu.

Od Sirene da, manje trosi jer im je slican deck.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2018, 10:00   #22
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Gresis!! Setup zavisi od atomizera a ne od osobe sta voli.. Sa svakim atomizerom se mora drugacije...
Volim i ja Ferari a vozim opela

aloooo ljudiiiii KFL nije moderan aty sta pricaas to milutinee
procitaj naziv temeee

Promenite naziv teme bez ovog noviji ionda ste u pravu ljudi
smatram da kada nov clan dodje i pita sta da kupi za mtl misli na moderne i nove atomizere stim i ja dajem ovakve savete... nije mi palo na pamet u njih da uvrstim KFL i Rose v2
Staro 12-03-2018, 10:06   #23
gojkov
Veteran

kako nije kad se najvise kupuje?

Staro 12-03-2018, 10:09   #24
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 495
Pohvaljen: 510
Nivo reputacije: 118
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Ima li neko bilo kakvih smetnji?

Citat:
Originalna poruka od Milutin Obrad Vidi poruku
U odnosu na koji atty trosi malo?
Nabroj najmanje 3!
Juce sam te pitao da nabrojis i ti si sam nabrojao, Sirene, Rose i Kayfuni.

Gde je problem?
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2018, 10:09   #25
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

ok, kako god, ako je naziv teme NOVIJI onda se ne misli na sta se najvise prodaje nego se misli na atomizere koji su novije generacije

e ma to sam napisao bezveze.. mogao sam napisati i nova rose jer sam je probao jedan dan, mogao sam staviti Siren v2, mogao sam staviti kayfun Prime
Staro 12-03-2018, 10:13   #26
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,301
Pohvaljen: 14,869
Nivo reputacije: 2373
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koji noviji atimizer malo troši i poređenja sa starijim...

Naslov promenjen

OT

Napunim kfl sa nano kapom od 2ml, napunim Prime (oba špricem) Oba grejač 2mm burgija 8/9 namotaja... Prime ojha više troši, ali je i vape mokriji kako god da sam pritezao lfc...

To su dva različita atomizera i to je sasvim normalno, ali kada navodite male potrošnje navedite u odnosu na šta je to malo 🍻

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-03-2018, 10:19   #27
gojkov
Veteran

za sad sad sam zakljucio da Berserker najmanje trosi od novijih .Poredjenje sa starim manje-vise-tu negde?

Staro 12-03-2018, 10:20   #28
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

smatram da je ovo jako bitna tema jer pocetnik koji tek predje na parenje je prinudjen da kupuje tecnosti, ako mu neki atomizer porosi 350-500 din gotove kupljene tecnosti dnevno ili u 2 dana nema tu srece, pljuge su jeftinije
Zahvalili :
Staro 12-03-2018, 10:30   #29
gojkov
Veteran

tako je,mada pocetnici ni ne znaju sta im je bitno,a ja sam sebi najbitniji i hocu da smanjim potrosnju,narucio sam dogi al izgleda da sam trebao Berserker-a

Staro 12-03-2018, 11:16   #30
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 546
Pohvaljen: 680
Nivo reputacije: 155
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Doggy (SXK klon) uopste nije neki potrosac, nisam obracao toliko paznju ali cini mi se neznatno vise trosi od kfl

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:00 sati.