Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-05-2018, 19:15   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 486
Pohvaljen: 825
Nivo reputacije: 175
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Joyetech Exceed Edge

Exceed edge dolazi u sledecim bojama:
- Zuta
- Narandzasta
- Siva
- Crna
- Dazzling
- Crvena

Specifikacije:

- Dimenzije: 110mm x 20mm x 26.5mm
- Vrsta baterije: 13450
- Kapacitet: 2ml
- Kapacitet baterije: 650mah
- Oblik trkackog auta

Atomizer stize u interesantnom pakovanju u obliku tubice od plastike, a u pakovanju se nalazi:
- Exceed edge
- Dva rezervna grejaca
- Rezervni o ring
- Rezervni cep
- Uputstvo
- Garancija
- Usb kabl

Ja sam dobio uredjaj u narandzastoj boji, a prekidac je crn kao kod ostalih. Dimenzije uredjaja su 110mm x 20mm x 26.5mm, a tezina je oko 75 grama. Uredjaj je napravljen ulavnom od metala, dok je fire dugme od plastike. Jako dobar kvalitet izrade i interesantan dizajn samog uredjaja.
Uredjaj ne moze da se aktivira samo povlacenjem, mora da se pritisne prekidac koji je poprilicno veliki ali moze da se pritisne samo do polovine prekidaca, mozda malo nize. Od dekoracije na uredjaju tu je logo firme i natpis na prekidacu "Exceed -edge-". Prekidac je okej, lepo reaguje, lepo je pozicioniran i palac lepo legne na prekidac.

Jednostavan i lak uredjaj za koriscenje za svakog pocetnika, pet klika za paljenje/gasenje uredjaja.
Na donjoj strani uredjaja se nalazi micro usb ulaz za punjenje, takodje tu se nalaze i led svetla koja pokazuju napunjenost baterije, takodje svetlo se ukljucuje svaki put kad se pritisne prekidac. Na gornjoj strani se nalazi prostor gde ulazi ketridz i tu se nalaze plus i minus pin.
Maksimalna struja punjenja je 0,6 ampera, a kapacitet baterije je 650mah, sto mislim da je dovoljno za ovako mali uredjaj i baterija je veceg kapaciteta od ostalih slicnih uredjaja, tako da je ovo jako dobra stvar. Dok se nalazi na punjacu, moze da se pari.
Sto se tice indikatora baterije:

Ketridz perfektno stoji u mestu, ne mrda se i nema sanse da ispadne. Skuplja 2ml tecnosti, a tecnost se sipa sa stane na dodjoj strani ketridza gde se nalazi cep koji ne moze slucajno da se otvori i da tecnost iscuri jer kuciste gde ketridz ulazi dodatno pritisne cep. Rupica za sipanje tecnosti je dosta mala, za sipanje tecnosti bi trebalo da se koristi neka bocica sa sto tanjom kapaljkom, jer bi trebalo da ostane malo mesta da vazduh moze da izlazi kroz istu rupicu. Sam ketridz je lepo oblikovan i prilicno je zgodan za koriscenje i lepo legne na usne.

Uredjaj koristi d19 grejace, i oba grejaca koja su stigla u pakovanju su od 1.2ohm. Grejaci su predvidjeni da se koriste na snagama od 8-14w. Grejac se stavlja sa donje strane, tako sto se odvrne metalni deo, grejac se zasrafi u njemu, i onda se vrati nazad taj metalni deo. Nista tesko i komplikovano, grejac se brzo menja.
Vredi napomenuti zbog pocetnika da se prvo sipa par kapi tecnosti u grejac pa da se tek onda grejac montira kako ne bi bilo zagorelog ukusa. Vazduh ide sa donje strane grejaca. Sto se vazduha tice, dosta vazduha ima, previse, barem za mene, jer ja volim malo tesnija povlacenja, a ovde moze da se povuce i restriktivno direktno u pluca. Mislim da su trebali da smanje vazduh kod ovog uredjaja jer je ovo uredjaj pre svega za nekog pocetnika koji je navikao na tesna povlacenja. Dao sam pusacima da probaju i kao sto je bio slucaj kod eco aio starter kit-a, pre svega im se dopalo to sto je uredjaj mali i zgodan za koriscenje, sto definitivno jeste. Sto se throat hit-a tice, dosta je mekan sto je ljudima koji su probali takodje odgovaralo. Da su smanjili jos malo protok vazduha sve bi bilo jos bolje.
Ja koristim tecnosti sa 60%-40% vg pg, i u principu okej radi sa mojim tecnostima, svakako grejac lepo natapa i dok ima tecnosti u ketridzu, grejac nece ostati suv. Probao sam i sa tecnostima sa 70% vg-a, takodje sve lepo radi bez problema.

Baterija ima opadajuci rezim rada, tako da sto se vise baterija prazni tako ce i opadati kvalitet pare. Aroma je prisutna, ali je prilicno slabija nego na ostalim atomizerima koje koristim, sto je i ocekivano. Kad je baterija puna aroma je intenzivnija ali kako se baterija prazni opada i intenzitet arome.

Zakljucak bi bio da je ovo jako dobar uredjaj za ljude koji bi presli na paru ako zanemarimo protok vazduha, mada to je subjektivno, ali definitvno ono sto bih ja promenio ovde. Sve ostalo i vise nego dobro za ovakvu vrstu e cigarete.

Kod:
https://www.heavengifts.com/product/Joyetech-Exceed-Edge-Kit.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-05-2018, 19:41   #2
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 572
Pohvaljen: 736
Nivo reputacije: 166
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Joyetech Exceed Edge

Kolega preduhitrio si me sa ovim odlicnim revjuom, bio sam obecao HG-u da cu pisati o uredjaju kad stigne. Ovako nemam sta dodati

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:42 sati.