Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-05-2018, 19:55   #1
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 225
Pohvaljen: 569
Nivo reputacije: 121
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu
Uobičajeno Eleaf iJust S kit

Ijust S kit
3000mah baterija
Ijust S atomizer koristi iste stare eleaf grejace 0.3, 0.5 ohm sad ima i malo boljih sa vecim otvorima za liquid 0.18 i nesto 0.7-0.8ohm..
6ml kapacitet liquida
Top fill
Baterija meni izdrzi ceo dan sa grejacem 0.3
Za nekih 26$ neprevazidjen kit
Neki se bune za ove njihove gumice za air flow ali navikne se dodje mu kao protekcija
Prvi dan ispala na beton hvala bogu jaako izdrzljiva e cig!
Ovih dana narucujem jos jednu za stek, vise se ne vracam na modove i rta! Ovo je plug & play
Nema maltretiranja

Sent from my iPhone using Tapatalk
DusanM je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2018, 01:07   #2
Gunstock
Iskusan član

Gunstock's avatar

Registrovan: Dec 2017
E-cig: VOOPOO Drag Black resin
Pohvala: 59
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 15
Gunstock je poznat svimaGunstock je poznat svimaGunstock je poznat svimaGunstock je poznat svimaGunstock je poznat svimaGunstock je poznat svimaGunstock je poznat svima
Uobičajeno Re: Eleaf iJust S kit

"Više se ne vraćam na modove i rta"... To je izjava tipa "skini se, neću ti ništa".

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
Gunstock nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-06-2018, 06:24   #3
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Mislio sam da necu, ali ipak jesam... Naravno idalje koristim IJust S kit
Posle mesec dana baterija jako dobro drzi, Gumica za airflow se pokazala kao stvarno lose resenje jer je stalno gubim po rancu, posto nema svoje leziste a i prilicno je velika..
Grejaci traju za nijansu krace nego sto sam ocekivao zbog jacine same baterije ( Posto nije regulisana vec se ponasa kao mehanicki mod )
Naravno baterija ima zastite sve moguce tako da nekome kome treba dobra mehanika i da bude siguran ovo je baterija za vas
Dimenzije: 8.10 x 2.45 x 2.45 cm
Cena samo baterije negde oko 15-ak dolara sto i nije skupo.
Svakako moja preporuka
Staro 15-06-2018, 09:55   #4
relja
Iskusan član

Registrovan: Feb 2018
Pohvala: 32
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 11
relja je na dobrom puturelja je na dobrom puturelja je na dobrom putu

znaci gunstock ipak bio u pravu ,moj savet mali modic i dogy i ne gubi se gumica u rancu.
relja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2018, 22:50   #5
rankosuns
Iskusan član

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 138
Pohvaljen: 102
Nivo reputacije: 24
rankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosi

Ja kao pocetnik sam kupio ijust s. Posle dva meseca ja sam odusevljen. Robusna kvalitetna velik tank, baterija traje danima, odlican ukus i kolicina pare. Meni najdraza. Što se tiče ringa ili gumice, jednostavno je ne nosim

Послато са Lenovo B6000-H уз помоћ Тапатока
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-07-2018, 15:42   #6
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Uobičajeno Eleaf iJust S kit

Ijust 2
Stariji brat Ijust S modela
22mm precnik, 5.5ml
Takodje integrisana baterija-2600 mah
Ec coil 0.3 0.5 - Naravno kao i gore napomenuto mogu i noviji grejaci mada 0.3 ubedljivo najbolji
Kvalitet- Dosta losiji od S modela
Fire button mnogo bolji na S modelu
Navoji jako grubi 510 konekcija na bateriji sira od 510 na atomizeru pa tokom zavrtanja bezi levo desno i malo teze nadje put do kraja navoja
AFC prsten ima svoje leziste tako da sam zadovoljniji sa tim resenjem nego na S modelu
Potrosnja ista
Baterija traje malo krace sto je je i logicno jer je 2600 u odnosu na 3000mah S modela
Sta znam, generalno S model je bolji uredjaj bar duplo ALI ovaj je 22mm sto znaci da je mnogo lepsi i prijatniji za ruku kao starter kit, berserker mini odlicno cuci na bateriji i postaje jaako lepo pocket friendly kombinacija!
Sve u svemu, ko hoce starter kit koji je jeftin a da udara i zadovoljava potrebe jako dobro kao ijust 2 i S onda ima moju preporuku.
Naravno morate biti spremni na kompromise i da oprostite lose navoje kao i dosta sitnica jer su ovo uredjaji jaako jeftini ali za tu cenu najbolji!
U pakivanju imate usb i jedan grejac, nema reservnog stakla tako da pazite na to
Ijust 2- mom prijatelju ispadao 100na beton i svuda ali je istao citav sto znaci da je prilicno otporan
Ijust S- jednom ispao i polomilo se staklo istom tom prijatelju pa eto
Sta znam svakako za te pare ima preporuku!
Pakovanje grejaca na ft authentic 8$ 5 komada

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zahvalili :
Staro 11-07-2018, 16:03   #7
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 547
Pohvaljen: 680
Nivo reputacije: 156
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Ijust 2 baterija ima problem sa dugmetom, dosta brzo izgubi klik a kasnije i skroz crkne

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-07-2018, 16:13   #8
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Pa da uglavnom traje oko 6 meseci dobrog koriscenja ali realno za 19-20$ Ne postoji komplet koji tako 'udara' i zadovoljava potrebu..
Pricam i za ijust 2 i S...
Vidim da su sad izbacili ijust 3 koji je totalno otisao na drugu stranu, poput smok prince kompleta a to gubi tu zamisao sa kojom su krenuli i to vise nije dobro za pocetnike..
Ovo idalje posle toliko vremena smatram jednim od best buy starter kitova
Staro 11-07-2018, 16:15   #9
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Diskutabilno je koliko je ovaj komplet za pocetnike. Ja ga nikako ne bih preporucio nekome kao prvi komplet.

Staro 11-07-2018, 16:18   #10
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Zasto da ne, uz ovo se lako odvikava od cigara, naravno da nije kao endura t20 da bude milina za koriscenje ali nekom MTL ne zadovoljava taj prelazni period pa sam na to mislio
Staro 11-07-2018, 16:35   #11
Zadimljivac Prostora
Veteran

Klasicni subohm dtl sa ogromnom produkcijom pare i nije bas nesto sto bi se svidjelo nekome ko ostavlja cigare.

Staro 11-07-2018, 16:48   #12
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Pricam iz iskustva koje sam ja imao, moj Cale, drugar... naravno ne tvrdim da je ni jedno ni drugo najbolje, 100 ljudi 100 cudi svakom nesto drugo odgovara
Staro 11-07-2018, 23:07   #13
Cookie
Aktivan član

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker
Pohvala: 33
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 9
Cookie je na dobrom putuCookie je na dobrom putuCookie je na dobrom putuCookie je na dobrom putu

Koliko je sad dobra baterija sa ovog kompleta za neki noviji mtl atomizer (Kayfun, Berserker, Hastur)? Koliko vati izbacuje?
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2018, 00:56   #14
Zadimljivac Prostora
Veteran

Radi kao mehanicki mod, kad je puna na 4.2V i prazni se koliko se sjecam na 3.3V. Mislim da je limit sto se najnizeg otpora tice 0.2 Ohm, dakle moze da izbaci dosta veliku snagu. Sto se tice mtl atomizera naravno da je ok i snaga ce naravno da zavisi od otpora grijaca.

Staro 12-07-2018, 05:20   #15
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Upravo tako, ijust 2 za atomizere do 22mm, a S do 24.5mm
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:54 sati.