Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-05-2019, 20:05   #451
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 30
Pohvala: 223
Pohvaljen: 212
Nivo reputacije: 46
CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Domaci PG i VG

meni Centrohem odličan zato mi je ovo bio čudno pa sam pitala vas ovde

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-05-2019, 10:12   #452
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 1,318
Pohvaljen: 656
Nivo reputacije: 139
Jagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
A da to su oni koji muckaju kuhinjskim mikserom u serpama tecnosti. Interesantno da se sada govori o tome na taj nacin kada se pojavio u jednoj domacoj radnji centrohem, a kada su admini tih grupa pokusali da uvrste centrohem u svoje radnje onda su dobijali podrsku i pisalo se sve najbolje. Malo je sve to nekako.... aj bolje da ne kazem stvarno sta mislim.

Edit: Ne koristim ni centro ni mailab ali sam ih probao i ako bih izmedju ta dva morao da biram onda centro.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Šmrc, pa ja sam počeo da pravim u šerpama tečnosti! Ne koristim običan mikser (pokvario se) nego štapni! Šta hoćeš da kaeš?

Citat:
Originalna poruka od CatVape Vidi poruku
čitam sad u grupi na fejsu par ljudi se javilo evo jednog odgovora

aj da krenemo ispočetka... radio sam u kliničkom centru nekih 12 godina. Kada su se poručivale hemikalije potrebne za analize, stav je bio "Ako baš nigde drugde nema (hitno je ili je preskupo) onda može i centrohem" s tim da je u izvođenju analiza sa centrohemovim hemikalijama večito bilo gadnih odstupanja jer naprosto čistoća nije bila ona koja je bila navedena. Prijatelj koji je imao priliku da poseti njihov pogon mi je isto ovo potvrdio i nadovezao se da im je skladištenje najblaže rečeno neadekvatno.
Znajući to, izbegavam bilo šta od centrohema u širokom luku. Naravno, ne znači nužno da mora biti nekih odmah vidljivih problema ali na duže staze može da se desi. U svakom slučaju, obzirom da je to nešto što treba svakodnevno inhalirati, nisam spreman da rizikujem zdravlje na taj način, pogotovo sa ovim saznanjima. Meilab PG i VG koristim godinama baš kao i mnogo drugih kolega. Međutim, Meilab, koliko mi je poznato, nije proizvođač nego uvoznik ali moram priznati da mi već samo pakovanje, kao i deklaracija deluju značajno višeg nivoa u odnosu na centrohem (što baš i nije tako teško) te se, eto, držim njih.
Poslednju reč bi ipak imala detaljna analiza čistoće koju, na žalost, nemam kako da sprovedem ali ako nekada dođem do ovih podataka, rado ću ih podeliti sa ostalima.
Eto.
Možda su to neki botovi plaćeni da pljuju Centrohem?!

Šalu na stranu, u svakom slučaju, ljudi svašta pišu. Sa druge strane, ništa nije 100% sigurno. Naposletku, niko ne može u potpunosti da potvrdi da je Centrohem prva liga, a ostalo loše, i obratno.
Ali, da, potrebna nam je svaka informacija da bi imali što bolji uvid.

Trenutno bez super unicum naloga!
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-05-2019, 10:35   #453
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,322
Pohvaljen: 1,620
Nivo reputacije: 303
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Casticu te ja jednu

Da se ne trosis za nov mikser

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-05-2019, 14:33   #454
VusaBEJBE
Iskusan član

VusaBEJBE's avatar

Registrovan: Mar 2018
Godine: 28
E-cig: Drag, Zeka, Svemirko,....
Pohvala: 24
Pohvaljen: 171
Nivo reputacije: 29
VusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosiVusaBEJBE ima čime da se ponosi

Da sam na čelu FM-a, Bata, jt-a... Napravio bih ultra dobri mega giga pg i vg sa "uvidom" u proces i čistoću i sve bi nas potrovao. Kad verujemo više pečatu.
Ako ti se sviđa nešto koristi slobodno, kakvo god da je ruku dajem da je bolje nego akusrtične cigare.

Послато са SM-J330FN уз помоћ Тапатока
VusaBEJBE nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-05-2019, 14:55   #455
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,647
Pohvaljen: 556
Nivo reputacije: 162
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

akusticne cigare
dobra fora

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-05-2019, 18:49   #456
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

E-cig: Ranger DNA75C/Ehpro Morph
Pohvala: 974
Pohvaljen: 731
Nivo reputacije: 171
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

@Raka 1971
Citat:
Loša je Avoria?

Dj_ je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-05-2019, 05:43   #457
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 558
Pohvaljen: 3,027
Nivo reputacije: 551
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

@Dj
Loša. Barem je moje iskustvo sa njima loše.
Kupio sam pre dve godine njihov Batch - 7 bočica nikotina od 150ml i jačine 48mg/ml, 3 lit. VG-a i 2lit. PG-a. Bilo baš povoljno, negde oko 60€. Svi sastojci su imali neki odvratan miris. Meni je ličilo kao na miris (smrad) zapaljene gume.
Napravio sam par tečnosti za probu, ali je meni to bilo ne parljivo. Sve je završilo u WC šolji.
Možda je meni zapala takva tura, možda su sad OK, ne bih znao jer više nisam kupovao.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-05-2019, 20:02   #458
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 48
E-cig: KFL+V2 & EpicSMPL
Pohvala: 1,092
Pohvaljen: 578
Nivo reputacije: 107
Bratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvalu

Meilab vs Centrohem vs Dimin?
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2019, 21:21   #459
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,449
Nivo reputacije: 1147
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

Centrohem>Dimin>Meilab

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-05-2019, 05:28   #460
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

E-cig: Ranger DNA75C/Ehpro Morph
Pohvala: 974
Pohvaljen: 731
Nivo reputacije: 171
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

+Vaporever

Dj_ je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-05-2019, 18:02   #461
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 36
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,125
Pohvaljen: 1,220
Nivo reputacije: 423
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Meni je i dalje meilab najbolji, Probao sam razne (vise se i ne secam sta sve) ali sam se zadrzao na meilab.
A sto se tice mucenja, mikserima, blenderima, mutilicama za nes, ja stvarno ne vidim razloga za to, prvo nije higijenski, drugo nema razloga za tim, sve se napravi u nekoj flasi, i dobro promucka, dok fino ne zapeni, bolje od toga se ne moze izmuckati, tako da mislim da nema potrebe za mikserima i ekipi.

bOlE82 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:28 sati.