Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-12-2015, 09:23   #16
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,206
Pohvaljen: 1,757
Nivo reputacije: 334
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: T-Svapo arome

Jesu bas sam se iznenadio pri naplati.Prolazio sam pored radnje i nisam mogao da ne svratim
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-02-2016, 18:53   #17
markomar
Aktivan član

markomar's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 29
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 9
markomar je na dobrom putumarkomar je na dobrom putu

Danas sam bas gledao tu aromu , rece mi prodavac da je to ukus Ronhila.Nisam smeo da je uzmem. Pa ako mozes opisi je jos malo.Hvala.. RY4
markomar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-02-2016, 21:43   #18
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 314
Pohvaljen: 301
Nivo reputacije: 85
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Ukus Ronhila!?
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2016, 03:12   #19
edendija
Aktivan član

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 8
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 17
edendija je na dobrom putuedendija je na dobrom putu

Probao sam Irish Coffee i ima te arome irske kafe ali bledunjavo ali ima neki jako cudan smek na nesto gorko i bukvalno me teralo na povracanje. Ja pomislio takva je aroma i da mi ne lezi. Posle dve nedelje kupim i Vanigliu(vanilu) smuckam isto na 3 posto kao i Irish i primetim da ima isti taj cudan smek na nesto gorko koji mi ne lezi ali u dosta manjem intezitetu kao Irish, ali ukusa i mirisa vanile nigde. Napravim jednu bocicu na 6% da vidim da li uopste ima te vanile u "vanili", nista. Ukus i miris kao cist secer. Pomirisem u staklenu bocu od arome a vanila se jedva nazire pored silnog mirisa secera. Svako ima svoje subjektivno misljenje ali mene ove dve arome nisu odusevile(narocito za ove novce) i mislim da vise necu kupovati T-Svapo arome posle ovakvog iskustva. Sve su pravljene na 30PG-70VG.
edendija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2016, 22:40   #20
markomar
Aktivan član

markomar's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 29
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 9
markomar je na dobrom putumarkomar je na dobrom putu

Sto se tice cene ovih aroma slazem se sa ostalima. Visoka cena.
Sto se tice aroma meni licno se svidela aroma Vanile.
Poslednje sto sam probao od t-svapo-a je aroma Virginia.
Na prvu sam pomislio da sam bacio pare ali posle 5 dana kad je odlezala i malo otpustila i izvetrela sada je skroz ok.
Poseduje onaj pravi ukus cigarete,pogotovo u kombinaciji dok pijem kafu
Kombinacija Vanila i Virdzinija na bazi fifty fifty od 12mg/ml isto T-Svapo.
markomar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-02-2016, 17:37   #21
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 100
Pohvaljen: 298
Nivo reputacije: 80
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Što se cene tiče uspeli smo od dobavljača da spustimo nabavnu cenu složenih aroma pa je i cena pomenutih aroma dosta manja. U pregovorima smo da dobijemo dodatni rabat i na slozene i obične arome pa će cena samim tim biti niža.

Zahvaljujemo se svima kojima se arome svidjaju i ne

E-Feel
NewGreatVision je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-06-2016, 09:22   #22
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 84
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Nisam obracao paznju (bio sam u zurbi) da li ima i za arome degustacija u prodavnici kao za tecnosti, ok nema potrebe da miksate i da se dajete u trosak za jedno 20+ atomizera ali bilo bi extra da od svake arome imate po jednu flasicu otvorenu makar da se onjusi ja recimo po mirisu znam 70% kakva ce tecnost biti a i mnogima bi znacilo. Izvinjavam se ako vec postoji takav nacin degustacije aroma.

Gianduia i Irish Coffee su vrh Gianduia poceca na hellas-ov tiramisu ali stvara zavisnost, pun ukus svaki put. Mozda sam malo preterao sa 3% (10 kapi) al ok je u svakom slucaju. (ne mogu da cekam nedelju dana )

Jedna zamerka za prodavnicu tj prodavacicu. Pitah je koji je preporucljiv procenat doziranja arome u bazu odgovor je bio 7-10 ml na 100ml baze mislim da je to previse ako gledamo da u 1ml ima oko 25 kapi. Mogla se ograditi i reci da na njihovom (t-svapo) sajtu za svaku aromu stoji preporuceno doziranje. Ali to je samo moje misljenje a savet za vas bolje da kaze oko 10 kapi na 10ml.

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-06-2016, 10:10   #23
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 77
Pohvaljen: 268
Nivo reputacije: 70
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Lazo, nije ona nista pogresila, dala bas info kakav i treba. Negde je i NGV sam napisao da je preporuka proizvodjaca 7-10%
Po meni, postenije je dati preporuku kako proizvodjac kaze pa ako je jako smanjiti, nego neki manji procenat pa ne ispasti nikako.
nirvana je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-06-2016, 10:30   #24
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Pohvala: 631
Pohvaljen: 727
Nivo reputacije: 148
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

slazem se sa lazom da je sve preko 3% skoro pa ne parivo.

Sent from my MX4 using Tapatalk

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-06-2016, 10:58   #25
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Pohvala: 77
Pohvaljen: 268
Nivo reputacije: 70
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Procenat arome je stvar ukusa, ali nije ovde rec o tome.
Meni je draze da mi neko kaze ide 10% arome, meni bude prejako a odgovara mi 1% pa umesto 100ml gotove tecnosti po preporuci proizvodjaca ja ustvari dobijel 1l tecnosti koja meni odgovara, nego preporuka od 1% pa umesto planiranih 1l tecnosti dobijem daleko manje.
nirvana je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-06-2016, 11:13   #26
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 100
Pohvaljen: 298
Nivo reputacije: 80
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Pozdrav svima,

tako je, proizvodjač preporucuje 7-10% arome. Po iskustvima korisnika 2-5% je ok kako kome odgovara, malo više % arome treba za njihove složene arome. Upravo preneli svim prodavnicama da pričaju da proizvodjač preporučuje 7-10% ali da po iskustvima korisnika pričaju da je dovoljno 2-5% i da je najbolje da naprave sa više pa da smanje ako im ne odgovara. Upravo ono što nirvana priča, mi ne možemo dati specifikacije koje se razlikuju od specifikacija proizvodjača ali možemo preneti naša iskustva

E-Feel
NewGreatVision je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-09-2016, 19:36   #27
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,214
Pohvaljen: 1,380
Nivo reputacije: 213
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Pisao sam svoje utiske i u temi o aromama. Ja sam stavljao 10 kapi na 10 ml i dobio ,po mom ukusu,sasvim zadovoljavajuce rezultate. Upravo parim Gold Blend i nemam zamerke.
I sve pohvale za prodavacicu u BP. Uvek ljubazna,spremna da pomogne i dobro cak odlicno upoznata sa svime sto se tice opreme,aroma,tecnosti,baza...

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-10-2016, 21:45   #28
ijovicic
Aktivan član

Registrovan: Mar 2015
Godine: 31
Pohvala: 14
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 16
ijovicic je na dobrom putuijovicic je na dobrom putu

Danas pazario T-Svapo Saharu, prva aroma koja je pariva , iako ono sto pise u opisu nema veze sa njom.... Duvanska jeste, ali ono malo vanile sto treba da bude nigde, osecam samo neku slatkocu.... I da dodam da sam celu bocicu morao da dodam na 100 ml tecnosti da bi se osetila aroma...
Od njih sam uzimao jos kokos (ili bar tako pise), aroma se oseca na neku jagnjetinu koja je stajala par dana, jamajka run, (nigde ruma, a o jamajci da ne govorim, ima neki alkoholni smek ali vise na neku rakiju koja nije na vreme ispecene nego je komina malo odstajala) , i irish coffie koji je stvarao osecaj kao sto je edendija napisao gore, tako da osim prodavacica u lokalu, nista lepo nemam da kazem o ovim neopravdano preskupim tekucinama... Jednom sam bio u dilemi da kupim njihovu bazu, ali kada se setim iskustva sa aromama, nisam smeo ni da probam ... U svakom slucaju sa njima sam sigurno zavrsio za sva vremena...
ijovicic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-10-2016, 18:02   #29
crazyshadow
Senior

crazyshadow's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Da
Pohvala: 131
Pohvaljen: 330
Nivo reputacije: 62
crazyshadow ima čime da se ponosicrazyshadow ima čime da se ponosicrazyshadow ima čime da se ponosicrazyshadow ima čime da se ponosicrazyshadow ima čime da se ponosicrazyshadow ima čime da se ponosicrazyshadow ima čime da se ponosicrazyshadow ima čime da se ponosicrazyshadow ima čime da se ponosicrazyshadow ima čime da se ponosicrazyshadow ima čime da se ponosi

Obozavam kokos,ali ne bih rekao da ovaj t-svapo coccos prija...kao da je kokos mleko ili jagnjetina
...ali Amarena(kao liker od visnje) nije los
RY4 je kao neka duvanska sa breskvom(peach)

crazyshadow nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:58 sati.