Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-12-2014, 16:00   #1
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 44
Pohvala: 1,462
Pohvaljen: 1,117
Nivo reputacije: 186
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju
Uobičajeno T-juice

Rec je o Engleskom proizvodjacu aroma za e-cig sa solidnom paletom izbora, tako da svako moze pronaci nesto po svom ukusu, bilo da su u pitanju vocne, duvanske ili neke druge arome.
Za probu sam narucio dve arome.Rec je o Vamp Vape i Colonel Custard.

Vamp Vape - Krvavo crvene boje (kako bi i moglo drugacije kada je rec o vampirima).Ukus je veoma tesko definisati, ali ono sto posebno raduje jeste cinjenica da taj ukus veoma prija mojim culima.Ima tu nekih naznaka kokosa, veoma blagih, mozda tragova vanile i neceg sto uopste ne mogu definisati, a upravo to daje smek ovoj aromi (mozda krv? ).Pri izdisaju se oseca blago kiselkasto-osvezavajuci ukus, pri udisaju je sladunjavo.
Svakako preporuka za ovu aromu.

Colonel Custard - Nema ovde mnogo filozofije, rec je o izuzetno prijatnoj aromi kremaste vanile i to je to.
Takodje preporuka.

Ono sto bi jos trebalo naglasiti jeste da TH bas nije izrazen, isao sam sa bazom 9mg. Mozda bi se popravio utisak sa nesto jacom koncetracijom nikotina.
Takodje, arome se miksuju sa 15% uz cenu od oko 4e za 10ml.

Zivi bili!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2014, 17:33   #2
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 41
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,662
Pohvaljen: 1,302
Nivo reputacije: 294
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju
Uobičajeno Re: T-juice

Pogledao sam im arome na sajtu, ne sviđa mi se preporuka za 15% arome... To onda i ne izađe baš povoljno...

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2014, 17:47   #3
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 44
Pohvala: 1,462
Pohvaljen: 1,117
Nivo reputacije: 186
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Povoljno je, sto nije? Ako nadjes aromu koju bas volis i tih 15% nije nista luksuzno. Sa dve bocice resavas mesecnu potrosnju (barem ja) i kada stavis sve na papir, podvuces, izadje te nesto jace od 2000din mesecnih troskova za tecnost.
Da ne uporedjujem sad koliko bi bilo potrebno potrositi za analogne na mesecnom nivou, vise ne znam ni koje su im cene.

Inace, ima ih na flaywer. de tako da je postarina mnogo povoljnija nego da se narucuju iz Engleske.
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-12-2014, 18:45   #4
Vlada
Senior

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 411
Pohvaljen: 178
Nivo reputacije: 58
Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi

Moracu da narucim, vise volim da trosim na dobre arome nego na gvozduriju.
Vlada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-02-2017, 00:13   #5
Zuuum
Aktivan član

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 25
Pohvaljen: 27
Nivo reputacije: 16
Zuuum je na dobrom putuZuuum je na dobrom putuZuuum je na dobrom putu

Red Astaire, miks anisa, mentola, peperminta, šumskog voca...Sve to lijepo izbalansirano i upakovano u jednu vrhunsku aromu, bravo!!!

Vamp Vape, kokos, vanilija, prijatna aroma.

Black n Blue, kompleksna slojevita aroma, kao Red Astaire ali sa izrazenijim voćnim ukusom, neka borovnica, malina, grožđe sta li vec...sa ukusom svježine. Dobra aroma!

Clara-T, mentol, kremasta vanilija, mentol nenapadan dobro doziran, jedna od rijetko, bar za mene prijatnih aroma sa ukusom mentola. Ta vanilija je u stvari Colonel Custard od istog proizvođaca, pomalo kremasti ukus vanilije. Dobra aroma!

Afro Dizziac, pepermint, biljni ukus, pravi herbarijum iz osnovne skole, nedovršena i dosadna aroma.

Jack the Ripple, Forest Affair, sapunica, šampon od brusnice, pasta za cipele sa mirisom jagode, sve to lijepo umotano u jednu diskretnu notu mulja industrijske otpadne vode. Po svoj prilici lose arome!

Generalno, arome vrijedne pažnje, arome kontrasta i krajnosti od izuzetno kvalitetni i ukusnih aroma do potpunog razočarenja.
Zuuum nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-02-2017, 01:52   #6
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 418
Pohvaljen: 510
Nivo reputacije: 111
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Jeli probao neko njihove duvanske arome? Odavno ih mjerkam

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:38 sati.