Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-11-2016, 19:27   #1
Lukal
Senior

Lukal's avatar

Registrovan: May 2012
Pohvala: 626
Pohvaljen: 97
Nivo reputacije: 57
Lukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svima
Uobičajeno Istekao rok aromama sta sada

pozdrav dragi prijatelji, imam jedno pitanje; imam nekolicinu aroma vise komada, kojima su istekli rok trajanja. Sta da radim sa njima. Da li je nepozeljno praviti mix od tih aroma- 2015 2016 su istekle.
Hvala na odgovorima.
lukal*****
da li su toksicne sada ili moze neki mix da se napravi???

Lukal nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-11-2016, 19:41   #2
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,204
Pohvaljen: 1,745
Nivo reputacije: 333
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Istekao rok akromama sta sada

Nebi trebalo da im fali nesto ali mi se jednom desilo da je promenila miris i ukus pa je nisam ni koristio.Iskreno ja ih ne koristim sa proslim nego ih poklonim ako necu da ih koristim.
PsyBoza je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-11-2016, 19:57   #3
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,492
Pohvaljen: 1,546
Nivo reputacije: 294
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju
Uobičajeno Re: Istekao rok akromama sta sada

^^ubica..... .

Ne bi trebalo da im fali ništa. Dok ne promene miris i boju slobodno koristi. Čim osetiš čudan miris baci ne poklanjaj. To se računa kao ubistvo s' predumišljajem.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-11-2016, 20:22   #4
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,204
Pohvaljen: 1,745
Nivo reputacije: 333
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Istekao rok aromama sta sada

Opet nisam lepo napisao , poklanjam dok su u roku a vidim da necu da ih koristim.Kad prodje bacam ali se to retko desava.
PsyBoza je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-11-2016, 00:26   #5
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 255
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 70
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Ma arome su najbolje kad im istekne rok
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-11-2016, 00:52   #6
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 186
Pohvaljen: 648
Nivo reputacije: 126
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Ništa, spakuješ i pošalješ na moju adresu.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-11-2016, 09:26   #7
tomican
Iskusan član

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 34
Pohvaljen: 40
Nivo reputacije: 22
tomican je na dobrom pututomican je na dobrom pututomican je na dobrom pututomican je na dobrom pututomican je na dobrom putu

Sve su rekli predhodnici.
Ja sam u nekim razmenama dobijao arome kojima je odavno istekao rok, malo sam bio zatecen, ali kada sam otvorio bocicu, bocice, osetio sam miris arome i s'miksovao manju kolicinu, ispario i sve OK.
Samo jedna, sada se i ne secam koja aroma je bila je malo smrdela na zagoretinu i bacio.
Tako slobodno koristi sve dok ne promene miris.

Eh al se nekada dimilo!

tomican nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-12-2016, 23:45   #8
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 35
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,015
Pohvaljen: 1,190
Nivo reputacije: 396
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Samo cuvati u frizu i nema greske, ja ne gledam rokove, jos imam nekih aroma FA koje sam porucivao direkt iz fabrike, istekao rok ima 3 godine, ni jednoj nista ne fali.
I jos do sada nisam naleteo na aromu koja je pokvarena, obavezno pre miksanja njusnem, promuckam pogledam, da ako uocim bilo sta sto nije po planu da leti u kantu, medjutim jos nisam uspeo
Tako da nema potrebe tripovati se oko rokova, na nekim aromama ni nemam rok trajanja, fabricka pakovanja, najbitnije je skladistiti lepo, ja sve drzim u frizu, ali mislim i neki podrum moze isto da prodje.
Po definiciji, arome su 100% PG, a PG je najbolje cuvati na temperaturi do 15 stepeni, tako da u teoriji dokle god su do 15 stepeni max, nebi trebalo da bude problema.

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-09-2017, 13:07   #9
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 465
Pohvaljen: 340
Nivo reputacije: 98
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

A da li je neko muckao aromu koju svakodnevno koristi i posle toga smuckao istu tu kojoj je istekao rok? Da li ima nekih promena u ukusu?

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-09-2017, 13:20   #10
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,492
Pohvaljen: 1,546
Nivo reputacije: 294
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Ako ima, baci! ako nema, mixaj i uživaj!

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-09-2017, 15:42   #11
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 465
Pohvaljen: 340
Nivo reputacije: 98
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Pa pitam zbog toga da li da uopste miksam, ne bi da smuckam i cekam dva meseca da bi se ispalio. Inace mi se aroma bas bas svidja ali rok do marta ove godine.
A inace nista se ne baca, ide zima, ce da se mazu kederi

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-09-2017, 16:29   #12
milanez
Senior

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 699
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 50
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

malo humora
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=-arG9noGQkA
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2017, 00:08   #13
petar071
Nov član

Registrovan: Oct 2017
E-cig: Joyetech ego aio
Pohvala: 9
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 2
petar071 je na dobrom putu

Ja sam nakon prvih mjesec dana parenja (miješao sam dvije tečnosti), shvatio da je jednoj od njih rok istekao prije godinu dana, a drugoj prije tri. Obzirom da sam početnik, ne znam kakav im je inače ukus, ali nisam imao nekih smetnji. Samo ponekad trzam glavom u desnu stranu. Šalim se, naravno.
petar071 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-10-2017, 11:36   #14
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,499
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Arome su uglavnom rastvorene u PG-u koji je baktericid, dakle ne bi trebalo da ima problema. Ne znam kako se ponašaju kada su otvorene i duže vreme stoje tako. Ako je miris ružan vrlo je verovatno da će i ukus biti takav posle miksa. Najbolje je probati sa malom količinom pa ako zazvuči dobro spremiti i ostatak.

... sent from back of the brain using antidepressants.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:40 sati.