Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prostor za oglašavanje > Oglasi > Kupujem
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-10-2017, 09:26   #1
Ićara
Nov član

Registrovan: Oct 2017
Pohvala: 2
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 1
Ićara je na dobrom putu
Uobičajeno "Početnik" traži pomoć

Pozdrav svima. Nov sam na forumu. Više od 3 godine pušim ego. Hteo bih da predjem na mod i da udjem malo vise u te vode. Pre svega me interesuje da li bih mogao za početak sklepati nešto za 3-4 hiljade, da imam za prvu ruku da parim? Da li neko od članova koji ovo čita ima nešto da ponudi i da objasni šta prodaje itd. Kad neko ne zna, džaba što čita. 😂 Gledao sam po oglasima, ne razumem pojmove, ne znam sta kupujem, ne bih da se zeznem. Svaki savet dobrodošao. Pozdrav
Ićara nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-10-2017, 09:29   #2
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,204
Pohvaljen: 1,743
Nivo reputacije: 332
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: "Početnik" traži pomoć

PsyBoza je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-10-2017, 09:34   #3
Duca
Iskusan član

Duca's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Kfl u vise boja i dezena, iStick 100w, Vamo, eVic.
Pohvala: 80
Pohvaljen: 75
Nivo reputacije: 30
Duca je poznat svimaDuca je poznat svimaDuca je poznat svimaDuca je poznat svimaDuca je poznat svimaDuca je poznat svimaDuca je poznat svima

Ajd za početak-koliki ti je budžet?

Ja kad ga opravim onda ga opravim, a, ako ne mogu da ga opravim onda uzmem čekić i brusilicu i onda mogu da ga opravim.
-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Duca je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-10-2017, 10:00   #4
Ićara
Nov član

Ićara je na dobrom putu

Pa oko 3-4 hiljade. Ne bih za početak da ulažem veće pare ako necu uspeti.
Staro 06-10-2017, 10:07   #5
Ićara
Nov član

Ićara je na dobrom putu

Nešto polovno bih mi odgovaralo. Ne vijam ja "mašine", nesto za prvu ruku da može da se proba, kasnije bih ja ugrade-ovao sve. Fazon je što ne znam ništa o modovima, i ne bih ništa komplikovano i skupo.
Staro 06-10-2017, 10:18   #6
Duca
Iskusan član

Duca's avatar

Duca je poznat svimaDuca je poznat svimaDuca je poznat svimaDuca je poznat svimaDuca je poznat svimaDuca je poznat svimaDuca je poznat svima

Evo ja imao srece pa naleteo na dobro polovno na oglasima ovde u forumu. Baterija je doduse malo veca za pocetnika ali meni odgovara i da sam imao tako nesto kad sam pocinjao sa parenjem imao bih manje muke i nerviranja. Atomizer takođe..kayfun je po meni mama za početnike- kako god mu napravis setap on na vw/vv baterijama radi ko zmaj.
Ako nećeš da se petljas sa motanjem i da sto bi rekli samo sipaš i voziš onda nešto ovako kao što je rekao kolega u postu iznad. To sad kod kineza imaš da pazariš za bas malo para-jedino što se čeka.

Ja kad ga opravim onda ga opravim, a, ako ne mogu da ga opravim onda uzmem čekić i brusilicu i onda mogu da ga opravim.
-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Staro 06-10-2017, 10:22   #7
Ićara
Nov član

Ićara je na dobrom putu

Znaci kayfun za manje nerviranja?�� Ok, nije mi problem veća baterija. Ne bih novo, i motaću u grejače...
Staro 06-10-2017, 10:36   #8
Duca
Iskusan član

Duca's avatar

Ovo što sam ti rekao je sa moje tačke gledišta, al opet ima ovde i ohoho iskusnijih od mene koji malo više prate dešavanja i ponude pa će biti još saveta.

-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Staro 06-10-2017, 14:12   #9
Jagodinac
Iskusan član

Jagodinac's avatar

E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 180
Pohvaljen: 46
Nivo reputacije: 25
Jagodinac je na dobrom putuJagodinac je na dobrom putuJagodinac je na dobrom putuJagodinac je na dobrom putuJagodinac je na dobrom putu

Nadam se da se može rešiti bezbolno i ne previše skupo jer i mene potpuno isto interesuje...
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-10-2017, 18:30   #10
Duca
Iskusan član

Duca's avatar

Sta je bezbolno i ne previse skupo je relativan pojam. Nekom nije bilo skupo da kupi provari ili neki slican hi-tec mod ili u danasnje vreme neku spravu koja kosta 100-200 jura, a nekom je ego sa najobicnijim atomizerom debela investicija.
Ako uzmemo jednog prosecnog pusaca koji mesecno pretvori u dim stotinak eura dvomesecni trosak na obicne cigarete daje sumu kojo se moze kupiti sasvim solidna oprema sa pristojnom zalihom baza i aroma za DIU tecnosti.
E, ako imate nekog ko kupuje rezani duvan i mesecno trosi 1000-2000 dinara njemu je ovaj sport ohoho skup i retki ce se odluciti za prelazak na elektriku.

-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Staro 06-10-2017, 18:33   #11
ferguson
Admin

Registrovan: Jun 2011
Pohvala: 858
Pohvaljen: 886
Nivo reputacije: 220
ferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvalu

"Da li neko od članova koji ovo čita ima nešto da ponudi i da objasni šta prodaje itd. " selim u male oglase !
ferguson nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-10-2017, 18:38   #12
Ićara
Nov član

Ićara je na dobrom putu

Ja sam na cigare davao oko 6-7 hiljada. Na ego dajem oko 3 hiljade, plafon. Pušim FA, 450 din (5 kom.) i neka 3 grejača spržim, to je oko 1.000. Meni bi trebalo najmanje 50e za starter pack koliko sam uspeo da isčitam i upije od drugih članova. Računica je jasna, bar, za sad. Nisam ovde da uštedim, ali u ovom trenutku mi je puno da pljujem tolike pare. Stekaću, pa uzeti dobru stvar.
Staro 06-10-2017, 18:53   #13
Duca
Iskusan član

Duca's avatar

Upravo to..imas tu egicu koja te za sad krpi, pa polako..dok skupis pare ili nesto novo a dobro ili prati oglase pa kad iskrsne nesto sto se ne propusta kupuj.

-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Zahvalili :
Staro 13-10-2017, 13:10   #14
scooter
Moder

scooter's avatar

E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,512
Pohvaljen: 1,858
Nivo reputacije: 368
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Pre nego sto predjes na napredniju opremu obavezno prouci ovaj post http://www.e-cigserbia.com/showpost....90&postcount=1 jer ako si do sada trosio 50ml i kostalo te do 3000din sa naprednijom opremom ces trositi x3 ( nadam se ne vise ) pa da ne bi bilo da je vape skuplji od analognih pocni sto pre sa DIY tecnostima jer u tom slucaju je vape jeftiniji i od motanog duvana ( nadam se da ce ovo i Duca procitati )

EDIT: Moram da se ogradim , ovo sto sam pisao vazi za umerene i delimicno normalne korisnike , extremisti STOP

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prostor za oglašavanje > Oglasi > Kupujem

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:04 sati.