Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-06-2015, 11:12   #31
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 422
Pohvaljen: 285
Nivo reputacije: 62
Dellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: NOVO - DIY program, Gotove tečnosti, Proizvodi...

Zapadni razvijeni svet još uvek nije načisto kako da zakonski uredi tu oblast, a ovi naši se pronašli. Namirisali neki dinar, k'o vele, greota da se baci.

Ne znaju kako da reše da mi ne treba uverenje o državljanstvu (koje mi oni izdaju) da bih dobio ličnu kartu (koju mi oni izdaju). Ne znaju da na obrascima izbace rubriku "datum rođenja" koji su već dobili u matičnom broju, ali kad treba da se uzme kinta, sve znaju.

Nije problem u novcu toliko, nego u principu. Hoće da svedu nikotinske pod duvanske proizvode, što je apsurdno. A ako hoćeš i da odrapiš nikotinske proizvode, moraš da mi objasniš koja je razlika u odnosu na kofeinske. A tek šta reći o tečnostima bez nikotina?

Pozdrav iz Apsurdistana.

Dellboy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2015, 13:00   #32
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 99
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 79
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Nazalost tako funkcionišemo. Pa ja sam direktno u poreskoj popunjavao obrazac koji su oni meni dali da bi se na kraju ispostavilo da je to pogresan tj stari obrazac i onda popunjavaj opet drugi i plati dodatno...

Tako se radi odavno gde svako gleda samo svoje i nece da se prihvati dodatnog posla, a posle kuka za platu koju je dobio preko veze i sada zaposlen kao 84ti radnik u biblioteci neko mora i to da plati, a odakle će...

Meni (govorim u svoje ime ne u ime firme) je ok neka naplate i tih 4din ako će to da zadovolji potrebe zemlje i to nas spasiti od daljeg propadanja, samo se nadam da će roba na carini lakse prolaziti za nas, kako Vi kažete, "generalne" i tako izbeći da roba mesecima stoji na carini i na testovima.

Nismo jedini koji su uveli akcizu ali mislim da smo jedni od tri zemlje Isto tako pored orbit zvaka koje izazivaju zuticu ne znam kada je poslednji put na našem trzistu bio ovoliko kontroverzan proizvod i ljudima i drzavi i velikoj industriji... Naši ne znaju kako da se postave već rade kako im kažu i kako oni misle što je naravno većinom pogrešno...

Nikotinski proizvod nije isto što i duvanski ali to naši ne znaju, mada sam ja za da legalizuju marihuanu u medicinske svrhe pa makar plaćali i akcizu...

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2015, 14:57   #33
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 299
Pohvaljen: 610
Nivo reputacije: 166
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Da mogu, Bogu na tamnjan bi stavili akcizu. Nista to nece ubrzati proces uvoza, 100% sve ostaje isto samo ce biti veca globa.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2015, 15:35   #34
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Dellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosi

Samo novi razlog za još koji dan čekanja na carini.

Staro 23-06-2015, 19:24   #35
admiral
Senior

admiral's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 272
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 53
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi

Ja sam shvatila da se uvođenje akciza odnosi samo na gotove tečnosti...
Možda se samo nisu još dosetili baza i sirovina.
Ili metaforično rečeno, nisu shvatili da se u JMBG-u nalazi i datum rođenja
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-06-2015, 19:31   #36
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Jedino nikotinska baza. Ostalo su igrom slučaja postale sirovine za e-tečnosti.

Staro 23-06-2015, 20:21   #37
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 1,424
Pohvaljen: 753
Nivo reputacije: 135
alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

A šta ako meni treba Propilen Glikol da pravim tinkturu za kašalj propolisa?

Ili hidratantnu kremu sa VG-om za ruke, od koprive?

Hoću li platiti akcizu na "nikotiski", duvanski ili koji već proizvod?

Nema više divljeg bučka.
alexdja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-06-2015, 00:09   #38
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Vidi post iznad

Staro 24-06-2015, 00:26   #39
alexdja
Senior

alexdja's avatar

alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

Pevedi, glup sam...

Nema više divljeg bučka.
Staro 24-06-2015, 00:27   #40
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Nećeš.

Staro 24-06-2015, 00:37   #41
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Znači ni na bazu PG/VG/H2O neću platiti akcizu?

Nema više divljeg bučka.
Staro 24-06-2015, 07:02   #42
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 726
Nivo reputacije: 147
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

Platices na H2O mislim da ce u konkretnom slucaju zavisiti kako je deklarisana. Ako bude pisalo nikotinska baza 0mg da mozda i platis...

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2015, 21:27   #43
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 295
Pohvaljen: 297
Nivo reputacije: 82
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od NewGreatVision Vidi poruku
Pošiljka je krenula, dok stigne i dok prodje našu carinu ( a svi znamo kako je naša carina super)
Ma jasno...
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-09-2015, 09:39   #44
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 99
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 79
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Jutros baš razmisljam ima skoro dva meseca kako je na carini, mislim da ćemo oboriti rekord ovog puta. Sve u svemu drzava se trudi da nas što više koči i na to im svaka čast...

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-09-2015, 16:18   #45
dandellion
Iskusan član

dandellion's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 124
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 32
dandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosi

Ih dva meseca... meni su bakarnu cevku zvanu praxis držali dve nedelje.... valjda im toliko trebalo da neko smisli kako da se od bakarne cevke otmu neke pare....
dandellion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:23 sati.