Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Novosti iz sveta modova, atomizera i opreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-10-2015, 19:55   #1
nezla
Senior

nezla's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 44
Pohvala: 579
Pohvaljen: 888
Nivo reputacije: 138
nezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalu
Uobičajeno PYLON Limelight mehanics

Dimension: 93x42x26mm

Materials: Walnut / Stainless Steel

Battery: Single 18650

Screen: OLED screen

Software: Factory

Chip: Evolv DNA 40 / YIHI SX350J

Power: 40 Watts / 60 Watts

najzad nesto lepo i zaobljeno...nazalost jako SKUPO....

Hvala ti sale@!!
nezla nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-10-2015, 20:53   #2
draganius
Senior

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 144
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 43
draganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svima
Uobičajeno Re: PYLON Limelight mehanics

Jeste lepo, za tu cifru verujem da je i kvalitetno. Svaka im cast.

draganius nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-10-2015, 21:04   #3
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 53
Pohvala: 908
Pohvaljen: 962
Nivo reputacije: 157
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: PYLON Limelight mechanical

Ali zasto "mechanical" kad je regulisan?
A sto se cene tice, pa, za ovo trziste jeste skupo, ali zapad to placa. A da bi se napravio ovakav mod, treba dosta dizajnerskog talenta, inzenjeringa, ulaganja... Znam zato sti i sam pripremam jedan (zasad) lep mod. U svakom slucaju bravo za domaceg modera.
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-10-2015, 21:33   #4
milutko1
Moder

milutko1's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 46
Pohvala: 400
Pohvaljen: 547
Nivo reputacije: 139
milutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalu

ovaj sa dna 40 zadnjom verzijom softwera a i atty koji je dole na slikama je u zavrsnoj fazi
milutko1 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-10-2015, 22:07   #5
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 650
Pohvaljen: 378
Nivo reputacije: 97
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Inace rec je o ovom atiju
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-10-2015, 22:15   #6
milutko1
Moder

milutko1's avatar

milutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalu

sa providnim tankom ovako izgleda

---------- Post dodan 01-10-2015 u 23:34 ----------

Ekran je vidljiv, svetao i dobro radi
Ne menja otpor pri hlađenju ATI-ja nakon nekoliko sati nekorištenja kao prethodne verije DNA
Precizno meri otpor kao i SX
Dizajn je savršen kažiprst , domali i srednji prst ulaze u usjek drveni i savršeno leži u ruci
510 konekcija čvrsto urađena i ATI-ji se ne klimaju pri uvrtanju
Poklopac za bateriju idealan, Tasteri izvanredni i imaju mali hod
Sve u svemu jednan savršeni sklop srpske pameti, ruku i dizajna sa američkom pločicom iz koje je izvučen maksimum dobro odrađenim kontaktima, tubom i poklopcima
Zahvalili :
Staro 01-10-2015, 23:13   #7
nezla
Senior

nezla's avatar

nezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalu

impuls@ Limelight mechanical je naziv firme...najveci broj njihovih proizvoda i jesu mehanicki modovi...odnosno mehanicke lule....
e sda sto se lula tice ima tu zamerki za dizajn...ja licno mislim da moze bolje....

sto se tice ove sprave tu im skidam kapu, evo i milutko1@ je potvrdio ono sto sam ja i pretpostavljao...u svakom slucaj ja licno volim spoj metala i drveta i mislim da je ovde to odradjeno odlicno...ja bih ovo da posedujem, al nazalost meni je ovo skup tako da mogu samo da gledam i uzivam u dizajnu :(...

Hvala ti sale@!!
Zahvalili :
Staro 01-10-2015, 23:18   #8
milutko1
Moder

milutko1's avatar

greska je u kucanju naziv proizvodjaca je limelight mehanics a i chip nije evolo nego evolv
Zahvalili :
Staro 01-10-2015, 23:24   #9
draganius
Senior

draganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svima

@nezla
http://youtu.be/__jBGIV-9ko

Moderator poruka
Ponovi molim te youtube link, ubaci ceo link i izbrises s iz https. Nisam uspeo da otvorim video pa da editujem .

Staro 01-10-2015, 23:27   #10
nezla
Senior

nezla's avatar

ups...jest stvarno u pravu si...mehanics... moja greska
draganius@ imam ja jednu matoru preradjenu, a da nisma morao da je cukam , udaram i od nje pravim kao lulu.... i dosta je jeftinije ispala od ovog moda,a uzitak ...pa tarje vise od godinu dana...
uf sto bi uz nju seo i ovaj mod...

Hvala ti sale@!!
Staro 02-10-2015, 01:27   #11
draganius
Senior

ma tarjace tebi sve tvoje lule koliko ih mazis i pazis

p.s.
Zabrinuo si me sto gledas box modove

Staro 02-10-2015, 02:55   #12
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,362
Pohvaljen: 2,141
Nivo reputacije: 380
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od hybrid Vidi poruku
Inace rec je o ovom atiju
i radi perfektno ... cekamo ga na ft

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2015, 06:59   #13
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 427
Pohvaljen: 586
Nivo reputacije: 114
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Vala, ako baš ne bude preterana cena (preko dva znamenkasta broja) ovaj ati sigurno neću da kupujem sa ft-a.
Prototip (može određena osoba () da priča šta oće al mi smo probali prototip) koji radi maltene savršeno a jednostavan za rukovanje. Znači u finalnoj verziji će biti baš sipaj I vozi (nadam se) I da rizikujem da ga neki kloner upropasti.
Jok ja.
drako je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2015, 07:08   #14
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 726
Nivo reputacije: 147
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

Vidi se da je ulozeno puno vremena i truda u mod. Ono sto se meni cini na prvu loptu, a mozda gresim, je da mozda nije najsrecnije ergonomski resen. Mislim da je od onih modova koje prvo moras uhvatiti u ruku pa onda odluciti.
Sto se tice atija gledao sam slike i deluje mi skroz ok. Jednostavan kayfun sa odlicno resenim punjenjem, jedino bi po meni jos malo trebalo poraditi na dizajnu,tj estetici.

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2015, 07:16   #15
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 427
Pohvaljen: 586
Nivo reputacije: 114
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

@zunomiljan
Kad ovaj ati pustiš u pogon, pa te udar arome u narednih pola sata ošašavi, na estetiku zaboraviš pod stavkom "odma I doživotno"
PS
Mislim da niko od nas nije probao finalnu verziju atija, ali nisam siguran da će nešto vizuelno da se menja.
drako je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Novosti iz sveta modova, atomizera i opreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:49 sati.