Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-11-2013, 23:59   #31
leptirica75
Aktivan član

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 70
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 20
leptirica75 je na dobrom putuleptirica75 je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Pitanja, sugestije i predlozi...

Citat:
Originalna poruka od MarkoTM Vidi poruku
Sve pohvale i veliki pozdrav od mene za zaposlene u NewGreatVision, za ljubaznost, strpljenje i spremnost da izadju u susret kako kvalitetnim proizvodima tako i cenom
Pridružujem se pohvalama. Bila sam pre neki dan kod njih jer mi je otišao grejač i zaista su ljubazni i predusretljivi. Svaka im čast, zaista se trude, a i proizvodi su im prva liga.
leptirica75 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2013, 17:42   #32
jelenac
Iskusan član

jelenac's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 73
Pohvaljen: 44
Nivo reputacije: 30
jelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putu

Dvoumim se da li da kupim rezervnu bateriju za ovu moju eGo T2 CC 1100mAh ili da uzmem jednu slim

Nešto po vašoj preporuci. :what: Služila bi mi čisto kada nisam kući, pa da ipak to bude nešto lepo i na oko .

@leptirica75 čini mi se da si spomenula da koristiš slim e-feel cigaru (manual). Kako te služi, koliko ti traje jedna baterija? Kakav si inače bila pušač ? Ja sam pušila po 30-40 cigareta, a sad trošim oko 3 ml tečnosti

jelenac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2013, 13:55   #33
leptirica75
Aktivan član

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 70
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 20
leptirica75 je na dobrom putuleptirica75 je na dobrom putu

Baterija mi traje otprilike sat, maksimum dva sata. Dok jednu punim, drugu parim i sve tako naizmenično...obe cigarete su mi jedan dan izdržale na nekom rođendanu ČAK puna dva sata.
Ako kupuješ za izlazak, pa kupi otprilike tri slim cigarete. To jest, bolje ih ni ne kupuj!

Imaš pp.
leptirica75 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-12-2013, 14:16   #34
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 153
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 87
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Zelim da se ovim putem zahvalim firmi NewGreatVision na poslovnosti, korektnosti i ljubaznosti. Pogotovu veliki pozdrav za Aleksandra sa kojim sam imao telefonsku komunikaciju..

Imao sam malu nedoumicu sa jednom njihovom slim baterijom ( koju cak nisam kod njih ni kupio) Bez ikakvih reci kada su culi da ne zivim blizu njih, ponudili su se da sve posaljem brzom postom o njihovom trosku i da mi rese problem u najkracem roku...Ovi ljudi na najbolji i najprofesionalniji nacin postuju svoje klijente i moram reci da sam odusevljen odnosom koji imaju. Danas je to retkost a NewGreatVision vraca veru u ljude..

Jos jednom veliko hvala..

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-01-2014, 18:44   #35
scooter
Moder

scooter's avatar

E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,512
Pohvaljen: 1,862
Nivo reputacije: 368
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Da li je moguce da nemate u svom asortimanu onu praznu bocicu sa metalnom iglicom za lakse punjenje atomizera ?

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2014, 18:58   #36
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,463
Pohvaljen: 1,639
Nivo reputacije: 312
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Evo pohvale i od mene, vec sam kupio preko 10 tecnosti i prezadovoljan sam sa njima, sem toga mnogo su ljubazne devojke koje rade, i bas kada sam prvi put otisao kod njih nalete i jedan gospodin koji je imao problem sa cc2.4 , neka fabricka greska, ceo cc2.4 mu je zamenjen u roku od 5minuta bez ikakvih problema !

Svaka cast !

Inace bilo bi lepo da nabavite poneki mod , npr eVic :P
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2014, 19:09   #37
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Godine: 39
Pohvala: 1,753
Pohvaljen: 1,177
Nivo reputacije: 295
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

hmmmmm... da
zamena skartnog klira
i od mene pohvale za resavanje tog problema

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2014, 21:54   #38
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,613
Pohvaljen: 3,364
Nivo reputacije: 558
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

ne znam da li je Darko i dalje u NGV timu ali mu porucujem da SD kuka za Joy e-tecnostima...

Sent from my Telenor_OneTouch using Tapatalk 2

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-04-2014, 16:25   #39
dusan7
Senior

dusan7's avatar

Registrovan: Feb 2014
Godine: 26
Pohvala: 160
Pohvaljen: 120
Nivo reputacije: 50
dusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosi

Dobar dan danas su moji roditelji bili u vasem predstavnistvu na novom beogradu da donesu da se popravi e feel-ova baterija 1100mAh ,izneli su vam svoj problem kako baterija ne svetli prilikom pritiska dugmeta ,a svetli (plavo) kada se nakaci na punjac,adapter pokazuje i svetli zeleno kao da je puna , na sta je vas serviser otvorivsi bateriju odgovorio da moze da se popravi uz nadoknadu od 500 rsd uz obrazlozenje da je ne strucno koriscena tj klir zavrnut jace nego sto sme ,pre svega ja imam u posedu 6 baterija i punim i odrzavam e cigarete svojim roditeljima i sve ih tretiram na identican nacin i kod nijedne se nije javio taj problem ,a kao drugo u garanciji od 6 meseci koja se odnosi na bateriju i punjac ste naveli : ako je pokvaren proizvod e -feel new great vision se obavezuje da 1popravi defektan proizvod BEZ NAKNADE,koristeci nove delove ili reparirane delove koji su ekvivalentni novim po performansama ili 2 zamenoti proizvod proizvodom koji je nov ili repariran .
Jako nelagodna situacija i zaista ne profesionalno sa vase strane ,da napomenem da serviser sta god da je uradio prilikom sklapanja baterije istu vratio u ispravnom stanju .I ako je izricito trazio nadoknadu i slao roditelje kod direktora radi ostvarivanja njihovih prava.

Sent from my LG-P760 using Tapatalk

KangerTech PT mini 2
dusan7 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2014, 12:43   #40
Svemirac
Aktivan član

Svemirac's avatar

Registrovan: May 2014
E-cig: Istick 30w i Ruza
Pohvala: 42
Pohvaljen: 17
Nivo reputacije: 18
Svemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putu

Postovani imam jedno pitanje u vezi Dekang tecnosti. Vec drugi put kupujem tecnost u trnozm centru Forum u Nisu i oba puta sam primetio da su tecnosti koje donesem kuci razlicite boje od onih u testeru koje sam probao na prodajnom mestu. Tacnije one u testeru su bile dosta tamnije boje. Prvi put je u pitanju bila tecnost "Dunhill" ili "Hill" i evo danas to primecujem sa "Sanie". Koliko sam mogao da ocenim klir koji koristim je slican onom koji se koristi za tester ako ne i isti, providan i ne bi trebalo da utice na izgled tecnosti u njemu. Osim boje ne primecujem razliku u aromi, naravno ne znam koliko je to merodovno jer ipak nisam toliko pario tu tecnost iz testera na prodajnom mestu. Da li postoji neka razlika izmedju tecnosti u testeru i one koju sam kupio?
Svemirac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2014, 12:49   #41
nedy
Senior

nedy's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 94
Pohvaljen: 218
Nivo reputacije: 56
nedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosi

Prljav grejač u "testeru", pa potamnjuje tečnost.
nedy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-12-2014, 20:11   #42
gaucho
Iskusan član

Registrovan: Sep 2013
Godine: 30
Pohvala: 79
Pohvaljen: 57
Nivo reputacije: 28
gaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svima

Poštovani, vaša radnica na štandu u Ušću je pokušala da ubedi moju devojku da za nautilus mini ne idu bvc grejači i da su oni kao slabiji ili šta već i na kraju nisam hteo ni kupovati. Ne razumem zašto ne zaposlite nekog sa foruma, imate "školovanog" radnika, a idete i na dobar glas odmah. Svaka čast devojčicama koje se lepo smeškaju, ali ove devojčice (ako već mora da bude) sa ovog foruma znaju mnogo bolje. Grejač za nautilus mini se po njenom ne zove bvc grejač, nego "grejač za nautilus mini". Pozvala me devojka, pitala jesam li siguran da u mini ide bvc grejač, a ja nisam verovao šta me pita. Nije baš da sam tražio specijalne magnete za nemesis ili slično, ipak je ovo samo grejač. Možda grešim, ali poznavanje robe koju prodajete je nešto najosnovnije.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
gaucho nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-12-2014, 00:20   #43
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 100
Pohvaljen: 298
Nivo reputacije: 80
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Problem je u nazivu koji je radnice do skora zbunjivao pa zato. Usce je poslednje i na brzinu otvoreno pa nije prosla kompletna obuka "do slova". Naziv za nautilus glavu se do sada zvao "Grejac za nautilus mini" i kada su stigle BVC glave za ostale klirove proveli smo dosta vremena objasnjavajuci kako se BVC glave za ostale klirove i za nautilus razlikuju i da se ne desava da prodaju BVC glavu nekome za nautilus klir.

E-Feel
NewGreatVision je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2014, 01:32   #44
Iva
Veteran

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,317
Nivo reputacije: 269
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

Posaljite ih na forum da citaju bar , naucice brze

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-12-2014, 07:40   #45
gaucho
Iskusan član

Registrovan: Sep 2013
Godine: 30
Pohvala: 79
Pohvaljen: 57
Nivo reputacije: 28
gaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svima

Hvala na javljanju, ali ovo "naziv za nautilus glavu se do sada zvao grejac za nautilus mini" je u najboljem slučaju malo cudna izjava Ja sam tražio za nautilus mini grejac, koji je samo jedan i samo bvc. Kako god, nadam se da cete ih naučiti osnovne pojmove.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
gaucho nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:02 sati.