Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-12-2016, 12:34   #106
Di-Co
Aktivan član

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 177
Pohvaljen: 91
Nivo reputacije: 20
Di-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svima
Uobičajeno Re: Pitanja, sugestije i predlozi...

Pošto je tema o T-SVAPO aromama preusmerena ovde...

Probao sam 2 arome iz tzv. premijum serije:

STARMAN
Blaga aroma banane i dinje, pomalo kremasta, prijatna za ceo dan. Nije slatka. Miris iz bočice je kao prezrela banana, ali kad se smućka tečnost, nema nikakve oštrine.
Na 3% napravio prvu probu posle nekoliko dana i to je to. Sledeća proba posle 20-ak dana ostavila je identičan utisak. Posle mesec i kusur dana, deluje mi da se boja tečnosti malo promenila (potamnila). Možda mi se učinilo, ali kao da je ukus postao malo finiji. Sve u svemu, nije loša, može da prodje.

ALL YOU NEED IS LOVE
Vrlo neobična aroma crvenog voća. Ja stvarno ne razaznajem koja voćka dominira. Samo mi je, tako... voćkasta, a drugačija od svega što sam probao. Nije slatka, veoma je prijatna i blaga (niskokoncenrtovana). Smutio sam je na 3,5% i probao posle nekih nedelju dana. Delovalo mi je da sam omašio procenat, pa sam napravio novu turu od 7%. Kod sledeće probe nisam uočio nikakvu razliku izmedju ova dva doziranja, pa sam smućkao i 13%.
Nakon više od mesec dana, mogu slobodno da kažem da razlika izmedju ovih koncentracija nije upadljiva. Po mom mišljenju, gotovo i da je nema, ali dopuštam mogućnost da je drugi bolje osete. Sve što sam smućkao, razblažujem na 3-4%. Sasvim dovoljno.
Takodje, nisam primetio ni značajnu razliku u dužini sazrevanja. Jeste malo bolja posle dve nedelje, ali nestrpljivi mogu da je pare i nakon kraćeg steepinga, bez ozbiljnije razlike u ukusu.
Što se mene tiče, kupio bih je ponovo ako bi joj cena skliznula u rang drugih aroma na tržištu. Jeste lepa i prijatna, ali nije toliko bolja od konkurencije da bih je plaćao skuplje.
Di-Co nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-01-2017, 13:07   #107
radna skela
Senior

Registrovan: Jun 2016
Pohvala: 187
Pohvaljen: 161
Nivo reputacije: 48
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

da li ove snizene cene pojedinih dekang tecnosti na sajtu vaze i u maloprodajnim objektima?
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-01-2017, 14:56   #108
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 99
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 79
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Poštovani,

Važe i u našim maloprodajnim objektima.

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2017, 19:35   #109
radna skela
Senior

radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

hteo bih da pohvalim novu radnicu u e-feel-u u novom sadu, izuzetno je ljubazna i predusretljiva, ne mrzi je da potrazi, pogleda, pregleda.
Staro 18-06-2017, 12:37   #110
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 246
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 68
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Molio bih nadležne ove firme da malo obrate pažnju na vaporever arome
Pre nekoliko dana sam posetio radnju na Nbg-u i kupio 3 arome
Sve su uredno fabrički zapakovane i kad sam jednu otvorio u njoj je bilo malo više od pola bočice
S obzirom na cenu ovih aroma mislim da to nije u redu,doduše ne vidi se količina arome dok se ne skine celofan
Možda je ovo jedna u hiljadu komada a možda još nekome zapadne polutka
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-06-2017, 12:39   #111
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,189
Pohvaljen: 6,454
Nivo reputacije: 951
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Polutka ko preko sindikata.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-06-2017, 13:59   #112
radna skela
Senior

Citat:
Originalna poruka od Chelios Vidi poruku
Molio bih nadležne ove firme da malo obrate pažnju na vaporever arome
Pre nekoliko dana sam posetio radnju na Nbg-u i kupio 3 arome
Sve su uredno fabrički zapakovane i kad sam jednu otvorio u njoj je bilo malo više od pola bočice
S obzirom na cenu ovih aroma mislim da to nije u redu,doduše ne vidi se količina arome dok se ne skine celofan
Možda je ovo jedna u hiljadu komada a možda još nekome zapadne polutka
Mene je zapala USA mix aroma bez ikakve deklaracije i roka trajanja. Sad ne znam vise ni Dali da koristim tu aromu ili u kantu. Ipak pohvalio bih ovo osvezenje DiY asortimana.
Staro 21-06-2017, 16:48   #113
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 168
Pohvaljen: 593
Nivo reputacije: 116
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Zainteresuje me naziv arome, otvorim da vidim o čemu se radi i ćorak! Nema opisa arome, nema preporučenog doziranja, nema utisaka korisnika. I kako sad ja to da kupim?

Iskreno preporučujem da uložite malo truda i sredstava te poradite na osnovnom opisu proizvoda koje prodajete, posebno proizvoda za koje se ne možemo informisati ni na drugim sajtovima.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2017, 17:03   #114
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 299
Pohvaljen: 610
Nivo reputacije: 166
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Krenes sa 3% u 10ml bocicu, sacekas 7 dana i probas pa ako je slabo, onda znas treba li podebljati ili smanjiti dozu arome. To je uvek bila sigurica. Ja sam isprobao vaporever, ciste su arome, nemaju smek i svjida mi se sto nemaju neka uber mega giga imena, a kad probas, ono obican ananas ili jagoda. Vocke su ok, duvanske ne koristim, a kolace nisam imao priliku da probam.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2017, 21:04   #115
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,184
Pohvaljen: 1,355
Nivo reputacije: 210
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Evo ja sam probao i t-swapo i vaporever. I generalno su arome i vise nego ok. Ove prve su od onih sto mogu da se pare posle 24h i po mom misljenju stajanjem se nesto bitno ne menja (sem boje, koja postaje, vremenom, tamnija). A ove druge su takodje dobre, samo sto im je potrebno veme zrenja, da bi se pokazale u potpunosti. A sami nazivi vaporever aroma i gotovih tecnosti daju dovoljno opisa da bi se znalo sta od istih da ocekujemo. I opet da se ogradim, to je moje misljenje.
Ocekujem od NGW-a da sumira utiske clanova ovog foruma i da iz toga daju opise koji bi ove arome priblizile i onima koji nisu bili u prilici da ih probaju.b

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2017, 21:06   #116
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,569
Pohvaljen: 12,480
Nivo reputacije: 1921
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@NewGreatVision

Jeste li pri kraju sa skupljanjem tih recenzija?

Citat:
Originalna poruka od NewGreatVision Vidi poruku
najbolje na pm, da ne bi bilo da uticemo nekako na opise. Kako koju tecnost probate slobodno posaljite pm pa da uporedimo svi utiske.
i da li ovo znači da će na kraju biti objavljeni opisi članova?
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-06-2017, 09:28   #117
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 99
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 79
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Što se nas tiče sada se opisi i utisci članova mogu slobodno napisati tako da ko želi može slobodno postaviti svoje utiske aroma koje su probali.

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-06-2017, 22:16   #118
radna skela
Senior

sad bas probavam queen bee, kao da ima neki cooling efekat, kao neki neki mentol? Jel' jos neko ima iskustva sa ovom aromom?
Staro 07-09-2017, 14:30   #119
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 390
Pohvaljen: 299
Nivo reputacije: 87
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Sve pohvale za radnice iz Pozarevca i Smedereva!

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:21 sati.