Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-04-2017, 15:14   #1
Nedeljko
Banned

Registrovan: Feb 2017
Pohvala: 133
Pohvaljen: 209
Nivo reputacije: 0
Nedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosi
Uobičajeno "Najprirodnije" arome?

Mene konkretno zanimaju cherry i jabuka (kako zelena tako i druge varijante).
Koje su se po vama pokazale kao najvernije "originalu".
Nedeljko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-04-2017, 17:11   #2
gogic.bozidar
Iskusan član

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 41
Pohvala: 526
Pohvaljen: 233
Nivo reputacije: 49
gogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: "Najprirodnije" arome?

JF Double Apple Super Concentrate
Meni se ova baš svidela na 2.5 %
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-04-2017, 18:16   #3
Nedeljko
Banned

Nedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosi

Ovo malo što sam na netu guglao dosta njih spominje i FA Fuji Apple kao odličnu.
Ima neko da je trošio neku zelenu jabuku?

Znači cherry i jabuke što prirodnija aroma i bez dodataka drugih aroma...
Staro 26-04-2017, 19:07   #4
Dzonibu
Senior

Dzonibu's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 46
Pohvala: 110
Pohvaljen: 135
Nivo reputacije: 43
Dzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosi

Mogu da potvrdim da je FA Fuji apple odlicna aroma. Jako bogata i prijatna aroma. Neka vrsta crvene aromaticne jabuke sa vise razlicitih tonova. Najkompletnija jabuka koju sam probao. TPA Green Apple je neka pozadinska aroma Delishes jabuke bez onih slatko kiselih tonova, ali sve to moze da se podesi uz dodatak citrus kiseline i zasladjivaca, sve zavisi sta trazis u mix-u. Cherry nesto nisam isprobavao pa nemam neke preporuke.

Sto sam kao mali dosao u grad...
morao sam samom sebi dati nadimak..
Dzonibu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-04-2017, 19:42   #5
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,530
Pohvaljen: 3,280
Nivo reputacije: 545
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Moj kolega nahvali Ice Apple od Inawere... Jel probao neko od vas momci?

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-04-2017, 19:56   #6
Nedeljko
Banned

@Dzonibu
Dodavao bih ih duvanskim aromama.
Za sada sam probao usa mix u kombinacijama sa apple pie i vanilla rum after.
Takodje i s'camel u kombinacijama sa te dve navedene.

Tako da bih sledeće uzorke zamućkao i sa nekom cherry i "čistom" jabukom pa ako mi se svidi imam dovoljno raznolikosti za slededećih par meseci.
Staro 26-04-2017, 20:22   #7
Dzonibu
Senior

Dzonibu's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 46
Pohvala: 110
Pohvaljen: 135
Nivo reputacije: 43
Dzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosi

Duvani sa vockama po mom misljenju nisu bas najbolja kombinacija. Makar ne za jabuku.

Jabuke se dobro pare sa nekim hlebastim ili krofna, pita notama. Dobre su sa cimetom kao npr Cinamon Danish itd. Moze sa bademom odlican kombo, neznam za lesnik.
U svakom slucaju jednom kada predjes u svet kremova, vocki, krofni i sl duvanske arome postace neinteresantne.. sa druge strane neke iskusnije kolege nikako ne odustaju od duvana, sve je stvar licnih afiniteta.

Sto se tice mixa duvana i jabuke mislim da Hiks ima neki mix:
Fuji FA 2%
Desert Ship FA 2%
Oakwood FA 0.5%
Liquid Amber FA 1%
, nisam probao ali obecava. Hics malo favorizuje FA. Ipak Desert Ship (duvan) i Fuji bi po meni bili jako dobra startna kombinacija.

Jos jedan savet. Za eksperimente smiksaj prvo jednu aromu (vocku) 10ml tecnosti u omiljenom odnosu PG/VG koji paris npr. Pusti da odlezi, obicno brze sazrevaju od duvana, kremova i sl. Probaj samostalno, tada vec mozes da naslutis kako bi legla sa omiljenom duvanskom. Onda pomesaj dve u odnosu pola pola pa probaj. Ako lezi, mozes da eksperimentises dalje. AKo ne, istrazuj dalje.

Sto sam kao mali dosao u grad...
morao sam samom sebi dati nadimak..
Dzonibu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-04-2017, 20:25   #8
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,487
Pohvaljen: 4,447
Nivo reputacije: 729
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Meni je duvan legao isključivo sa cherry kombinacijom. Sve ostalo sam jedva čekao da potrošim.

Sent from my T03 using Tapatalk

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-04-2017, 20:32   #9
Nedeljko
Banned

Jabuka sam pojeo dosta u životu uz cigaru, prijale su mi odlično. Što ne znači da će tako biti i u vejp konzumiranju... isprobam...
Navedene apple pie i vannila rum after u kombinaciji sa duvanskim su mi ok, tražim još dva kandidata.

Ne bih preterano eksperimentisao i kupovao isuviše različitih aroma, poznavajući sebe to će da ode u ekstreme..
Za sada isključivo ove dve duvanske u kombinacijama sa par drugih neduvanskih, a posle ćemo videti, nadam se da će slična postavka i ostati.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:53 sati.