Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-03-2013, 13:02   #31
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 607
Nivo reputacije: 151
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Prodajna mesta

Pa ne znam do kaga je,ali kada ovi iz NewGreatVisiona stave da ima u svim lilly drog. onda covek ocekuje barem neki izbor a ono corak.Tako da dzabe im i da ima na svakom kiosku ako je izbor (ukoliko se 4-5 tecnosti moze nazvati izborom)nikakav.Cak mi i ova apotekarka iz jedne rece da najverovatnije nece ni dobijati nove. ????
lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2013, 14:13   #32
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Ma rekao sam milion puta, Umbrella je bre mama!
4-5 aroma ne možeš nazvati izborom?! Pa jel ti biraš misicu ili kupuješ tečnost da pariš?
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2013, 15:00   #33
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 100
Pohvaljen: 298
Nivo reputacije: 80
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

U Lilly apotekama imamo 5 različitih aroma u 3 jačine: 0mg,16mg i 24mg.
NewGreatVision je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2013, 15:01   #34
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Ako bi trebao da se nasmejem na komentar onda evo
Ako je za tebe izbor tecnosti od 4,5 uglavnom vocnih onda ok.Ja trazim duvanske arome i prvo zelim da probam neke od njih da bi se ustalio na nekoj koja mi odgovara.Da sam hteo da sisam voce,pijem kapucina,neskafe ne bi poceo ni da parim (ali 100 ljudi 100 cudi svako ima svoj izbor i ukus).Ako je ta umbrela ili kako god sinonim za budalu,pocetnika u parenju ili naivca onda si me pobrkao sa nekim jer tamo ne kupujem tecnosti niti bilo sta od opreme i moj komentar je bio na slabu snabdevenost Lillya i cisto je bio upucen uvozniku Dekang tecnosti kao predlog da ako moze poboljsa snabdevenost tih drogerija jer ih ima na svakom koraku.
Staro 04-03-2013, 15:18   #35
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Ništa, onda pod hitno da izbace voćne iz ponude i ubace samo duvanske, jer ti tražiš samo duvanske i nećeš sa sisaš voće
Staro 04-03-2013, 17:09   #36
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Js stvarno ne znam sta tebi nije jasno?Da li je dugogodisnje parenje ili nesto drugo ostavilo posledice na tebe (da ne budem suvise direktan).Prijatelju,ne radi se o tome sta meni treba ili odgovara (ja cu to naci preko e-prodavnice ako budem zeleo).Ajmo jos jednom ako ti nije jasno? Znaci nemaju u navedenim prodavnicama nista od ekangovih gotovih tecnosti tipa njihovog kenta,malbor.,danhila,vinstona,lm-a,kamela itd...itd...Prodavacice su mi bukvalno u jednoj saci iznele nekoliko tecnosti (i to uglavnom vocnih) da pogledam i to je to.Znaci,ni deseti deo asortimana tecnosti koje NGV uvozi i prodaje preko njih.Nadam se da je situacija u drugim lilly drogerijama bolja (mada licno sumnjam obzirom da su gore navedene prodavnice u najuzem centru grada).E sad obilaziti Begrad da bi neku tecnost kupio nesto mi je
Staro 04-03-2013, 17:14   #37
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 543
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Molio bih da se malo smire strasti,može to i mnogo lepše i bez toliko emocija da se napiše .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2013, 17:18   #38
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 299
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Bratac, nije to do NGV, nego do Liliy apoteke,oni ne porucuju od NGV, da li im se slabo prodaje ili sta god je razlog. Ja kupujem od FA cowboy blend i u svakoj apoteci je ralicit asortiman, u jednoj su imali svega 6,7 bocica,a u drugoj skoro sve arome u ralicitoj nikotinskoj koncentraciji,znaci sama apoteka narucuje onoliko koliko joj treba ili koliko mogu da prodaju. Verovatno bi NGV voleo da sve lily apoteke uzimaju sve arome u ogromnim kolicinama ali nije tako na trzistu.

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2013, 18:28   #39
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Za mene je i dalje misterija zašto ljudi ovde nastupaju sa toliko samouverenosti i želje da pametuju, bez ikakvog pokrića u praksi. Avetao sam na nekoliko foruma iz našeg govornog područja, nigde nema toliko početnika sa "ovo je glupo...", "ovo bi trebalo ovako...", "ovo nije dobro..." pričama, prosto sam fasciniran.

Postoji li neko ko bi umeo da objasni Lemiju da npr to što u radnji pored mene nema crnih Nike patika broj 44 nije krivica ni Nike-a, ni DeltaSporta kao generalnog uvoznika, već te radnje? Ili tražim mnogo?
Staro 05-03-2013, 09:20   #40
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

U Lilly apotekama nema vocnih aroma, samo na novim bocicama ima slika sa jagodom.

Kod njih ima Lucky, Usa Mix, Deluxe Tobacco, Desert Ship i Davidof gold.
Sto se tice nabavke za Lilly, mi direktno sa njima saradjujemo, sa drugim apotekama saradjujemo preko veleprodaja koje rade sa apotekama.
Staro 05-03-2013, 13:10   #41
NeptunZuti
Senior

NeptunZuti's avatar

Godine: 41
Pohvala: 420
Pohvaljen: 441
Nivo reputacije: 91
NeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosi
Uobičajeno Одг: Prodajna mesta

Moje iskustvo sa apotekama i lily drogerijama je sledece: apoteke jos uvek uzimaju tecnosti i e-cigarete u manjim kolicinama i prate kako ide prodaja, to jest sta ljudi kupuju. Ne vole da lageruju nesto sto ne mogu da prodaju. Apoteka u mom komsiluku je vec uhvatila foru, znaju koje tecnosti ljudi vole i te tecnosti traze od umbrelle u vecim kolicinama. Za razliku od njih Lilly jos nije prodala predhodne zalihe, iste bocice i dalje stoje na polici. Sve ce to vremenom doci na svoje.

NeptunZuti nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-03-2013, 19:15   #42
Turul1978
Aktivan član

Turul1978's avatar

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 55
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 23
Turul1978 je na dobrom putu

pozzz
Turul1978 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-03-2013, 07:20   #43
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Citat:
Originalna poruka od NewGreatVision Vidi poruku
U Lilly apotekama nema vocnih aroma, samo na novim bocicama ima slika sa jagodom.

Kod njih ima Lucky, Usa Mix, Deluxe Tobacco, Desert Ship i Davidof gold.
Sto se tice nabavke za Lilly, mi direktno sa njima saradjujemo, sa drugim apotekama saradjujemo preko veleprodaja koje rade sa apotekama.

Staro 06-03-2013, 10:24   #44
Icca
Nov član

Pohvala: 16
Pohvaljen: 27
Nivo reputacije: 22
Icca je na dobrom putuIcca je na dobrom putuIcca je na dobrom putu

Potpisujem prethodni post, iskljucivo su duvanske arome u Liliju, evo kupujem ih vec preko mesec dana, u slucaju da nemaju ostavis tel i pozovu te cim nabave.
Ja bas zahvalna sto mogu u svakom Liliju da kupim, svaka cast!

Icca nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-03-2013, 07:59   #45
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Uobičajeno Re: Одг: Prodajna mesta

Citat:
Originalna poruka od NeptunZuti Vidi poruku
Moje iskustvo sa apotekama i lily drogerijama je sledece: apoteke jos uvek uzimaju tecnosti i e-cigarete u manjim kolicinama i prate kako ide prodaja, to jest sta ljudi kupuju. Ne vole da lageruju nesto sto ne mogu da prodaju. Apoteka u mom komsiluku je vec uhvatila foru, znaju koje tecnosti ljudi vole i te tecnosti traze od umbrelle u vecim kolicinama. Za razliku od njih Lilly jos nije prodala predhodne zalihe, iste bocice i dalje stoje na polici. Sve ce to vremenom doci na svoje.
Tacno kao sto covek kaze.Ja sam naveo iskustvo iz predhodne 2 apoteke i nisu imali nova pakovanja sa slikom "jagode" a apotekarke su iznele ono sto su imale i sto sam naveo.To je bilo moje iskustvo a sad mozda drugi imaju daleko bolja.Naravoucenje - lakse je naruciti sa sajta nego obilaziti drogerije po gradu.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:02 sati.