Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-01-2019, 17:55   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 594
Pohvaljen: 1,365
Nivo reputacije: 253
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Savour mtl rta

Savour mtl rta dolazi u dve boje:

- Stainless steel
- Black

Specifikacija:

- Precnik: 22mm
- Visina:
- Kapacitet: 2ml

U kutiji:

- Savour mtl rta
- Jos jedan tank
- Uputstvo za upotrebu
- Rezervni delovi
- Dodatni pin za vazduh

Savour atomizer je atomizer koji je nastao u saradnji izmedju youtube recenzenta sa kanala vaping v1ck i firme 3cvape. Ovaj atomizer stize sa dva razlicita pina za vazduh, jedan pin sa manjim protokom vazduha za mtl koriscenje, dok je drugi pin sa malo vecom rupom za vazduh za dtl koriscenje. Od detalja na gornjoj strani atomizera se nalazi gravura "Savour mtl rta", a na prstenu za vazduh su takodje gravure da omoguce lakse podesavanje vazduha. Sa donje strane atomizera su gravure "Designed by 3cvape & Vaping v1ck inuk" i "Savour mtl rta". Kvalitet izrade sasvim okej, nisam imao nikakvih problema sto se tice navoja, sve je na svom mestu, 510 pin je pozlacen i strci.

Drip tip:

Atomizer dolazi sa jednim 510 drip tipom i ovaj drip tip ima dva oringa koji ga drze u mestu. Ovaj drip tip se sastoji od jednog plasticnog i jednog metalnog dela, a plasticni deo moze da se odsrafi sa metalnog dela. Precnik rupe na ovom drip tipu je na vrhu je oko 4.5mm. Drip tip je meni sasvim okej i udoban mi je za koriscenje ali u slucaju da vama nije udoban mzoete da koristite bilo koji drugi 510 drip tip bez ikakvih problema.

Top cap:

Ovo je atomizer koji se puni odozgo, a top cap se odvrce kako bi se napunio tank. Kada se top cap skine sa atomizera mogu se videti dve ogromne rupe za dosipanje tecnosti i mozete ovde sipati sa bilo kakvom bocicom, rupe su zaista velike i verujem da niko nece imati problema da napuni tank. Kod top capa imamo jednu manu, a to je da se top cap malo teze uhvati jer nema gravura koje bi omogucile laksi hvat i lakse odvrtanje top capa, tako da je moguce da vas malo top cap namuci. Na ovom atomizeru su navoji na dimnjaku tako da se top cap srafi za dimnjak. Takodje kada se atomizer napuni i kada se top cap vrati nazad na atomizer moze se pojaviti malo tecnosti na top capu, tako da uzmite to u obzir, ali nema curenja na rupama za vazduh i takodje nema grgoljenja kada se sipa tecnost sto je naravno dobro.

Tank i komora:

Uz atomizer tolazi jedan tank koji je skroz providan i on ima kapacitet 2ml, a takodje tu je jos jedan rezervni tank koji je frosted i on takodje ima kapacitet 2ml. S obzirom da je atomizer vrlo malih dimenzija kapacitet je ajde da kazemo okej. Jos jedna moguca zamerka za nekog je to sto se tank ne drzi lepo na gornjem o ringu pa necete moci da skinete samo bazu dok ima tecnosti u tanku i da promenite grejac ili vatu.
Komora je lepih dimenzija i precnik komore je 13.5mm i ovde postoji konus, precnik dimnjaka je oko 4.5mm.

Build deck i baza:

Na build decku imamo dva posta i oba su na istoj strani. Srafovi na postovima su sasvim okej i hvataju zicu bez problema. Postavljanje grejaca je vrlo prosto i mislim da niko nece imati problem da postavi ovde grejac. Takodje ovde mozemo videti dve rupe gde se postavlja vata, a deck je malo podignut tako da ce natapanje kod ovog atomizera biti odlicno. Sto se postavljanja vate tice nema nikakvih problema ni kada vata dodiruje bazu, ali ja vise volim da je malo skratim, svakako natapanje je odlicno. Uz ovaj atomizer stizu dva pina za vazduh, jedan sa rupom koja ima precnik oko 1mm i drugi pin ima rupu za vazduh sa precnikom 2.5mm. Kao sto sam na pocetku rekao ovaj atomizer je zamisljen da moze da se koristi kao mtl atomizer i kao dtl atomizer. Tako da, ukoliko zelite da koristite atomizer kao mtl treba da koristite pin sa rupom od 1mm, a ukoliko zelite restriktivni dl koristite pin sa 2.5mm rupom za vazduh.
Na bazi se nalaze po 3 rupe za vazduh sa svake strane, a sta se podesi na jednoj strani isto ce biti i na drugoj strani. Na prstenu za vazuh se nalaze gravure koje omogucavaju da se prsten lakse uhvati tako da je podesavanje vazduha vrlo prosto.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Kvalitet izrade kod ovog atomizera je na mestu, sve je kako treba. Atomizer je vrlo lak za postavljanje grejaca i ukoliko lepo postavite vatu necete imati nikakvih problema ni sa curenjem ni sa natapanjem, takodje kada se dopuni atomizer nema ni curenja ni grgoljenja.
Ovo je atomizer za ljude koji vole da pare mtl sa manjim protokom vazduha kao i za ljude koji vole da pare vrlo restriktivno dl, ako koristite pin sa rupom za vazduh od 1mm protok vazduha je dosta tesan. Ja licno na ovom atomizeru koristim mtl pin. Sto se tice rupa koje su na prstenu za vazduh volim da otvorim po jednu rupu sa svake strane. Grejac koji koristim u atomizeru je sa otporom oko 1.1ohm na 11-12w, a zica je kantal 0.32mm, precnik grejaca 2mm. Atomizer vrlo lepo radi sa ovim grejacem i u principu sam zadovooljan a mogu da kazem da nisam ocekivao da ce raditi toliko dobro, ali aroma je zaista zadovoljavajuca, mogu da kazem da je aroma iznad nekog proseka po mom misljenju. Sto se drugog pina za vazduh tice meni ne odgovara ni za mtl ni za dtl ali ako neko voli vrlo restriktivna dtl povlacenja verujem da ce mu biti dobar.
Savour mtl rta je sasvim solidan atomizer koji radi vrlo dobro, nasao sam par zamerki kod ovog atomizera ali kada se sve skupi, od lakoce koriscenja atomizera i postavljanja grejaca, kao i dobra aroma, mogu da kazem da je ovo sasvim dobar atomizer.

Mane:

- Top cap se teze odvrce jer nema nikakvih gravura i ostane malo tecnosti na top capu nakon zavrtanja
- Ne moze da se menja grejac dok ima tecnosti u tanku

Dobre strane:

- Kvalitet izrade je dobar
- Velike rupe za sipanje tecnosti
- Nema curenja ni grgoljenja
- Aroma je dobra
- Lako postavljanje grejaca
- Lako postavljanje vate
- Dva pina za vazduh
- Prsten za vazduh funkcionise odlicno
- Gusta para

Kod:
https://www.efun.top/
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:41 sati.