Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-04-2019, 13:16   #31
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,657
Pohvaljen: 16,607
Nivo reputacije: 2701
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Čišćenje grejača alkoholom

Sve to što si napisao smo napisali u predhodna 34 posta koja nisi pročitao...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-04-2019, 13:38   #32
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,896
Nivo reputacije: 527
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

@rankosuns, Mislim da nisi shvatio. Niko ni ne priča o namotanim grejačima. Dragon je samo pokazao dejstvo čiste vode na namotanom grejaču jer nije imao fabrički. Mislim da su svi ostali mislili na fabričke.
Btw slažem se u vezi dry hita, baciš žicu I namotaš drugu.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-04-2019, 14:04   #33
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 1,382
Pohvaljen: 704
Nivo reputacije: 148
Jagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Koristio sam C1 Pro fabričke grejače (na Pro Core Aries) i to 2 komada koristio (3. samo probao). Taj prvi sam očistio kao što Rip-triper pokazuje.
Prvi grejač je bio fabrički (došao uz kit) i stvarno je posle prvog puta očišćeno kao što je Rip-triper i rekao - nakon čišćenja, grejač je ''slabiji'' za nekih 80% recimo. Slabija je aroma, ništa strašno, ali sam ipak to osećao. Kome to ne smeta, verovatno opušteno može i 3 puta na ovaj način da očisti grejač, tj. glavu.
Uradio sam sve kao što Rip-triper kaže.
Kada sam, posle par tankova, taj grejač ponovo zaprljao, digao sam ruke, pa sam uzeo novi u jednoj svima poznatoj domaćoj prodavnici. Njega nisam ni hteo da čistim, jer je od starta bio katastrofa...

Trenutno bez super unicum naloga!
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-04-2019, 16:52   #34
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 606
Pohvaljen: 747
Nivo reputacije: 137
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od zajchik Vidi poruku
Btw slažem se u vezi dry hita, baciš žicu I namotaš drugu.
ja sam mislila da sam ja bolesno paranoična što menjam ceo setup a ne samo vatu ali hvala kolege

EDIT
kad smo kod paranoje nikad nisam pokušala niti bih pokušala da čistim fabrički grejač alkoholom lakše spavam kad ga bacim haha

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:45 sati.