Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-05-2019, 16:56   #631
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 392
Pohvaljen: 394
Nivo reputacije: 78
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker / Berserker Mini MTL RTA/RDA

Ja imam jedan klon i prilično je beskorisna naprava. Jedino što vredi na njemu su drip tipovi i rezervna stakla. Loši navoji, loša farba (crna), sa zatvorenim afc imam previše vazduha.... Neki su ovde pisali da su zadovoljni njihovim klonom. Ili mi je zapao loš primerak, ili drugačije doživljavamo ovaj sport.

Probaj kod Čeha, na vaprio.cz da naručiš. Tamo je 23 evra, stiže za 10-tak dana u Srbiju.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2019, 16:58   #632
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,060
Pohvaljen: 560
Nivo reputacije: 113
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Ja ga nemam ali sam probao te kopije sa ft od 12 dolara.Ne vidim ja nikakvu razliku u odnosu na original što se tiče arome i protoka vazduha.Gumice su drugačije,nema gravura,a prsten za vazduh na oba primjerka koja sam probao je baš labav(mada se ne pomjera sam od sebe).Vazduha na poslednjoj rupi ima dosta više u odnosu na v1 mini. @Cookie meni je i na original crnom primjerku posle godinu i nešto korišćenja crna boja blijeda...SS je u istom stanju.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2019, 17:14   #633
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,919
Pohvaljen: 719
Nivo reputacije: 196
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

nista ispod recimo 40-50 dolara ne bi uzeo kopiju
original ima svoje chari

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2019, 19:02   #634
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 33
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

@nirvana kolko sam ja shvatio ti koristiš zadnju najveću rupu na velikom bersu, što bi značilo da će tu styled možda odgovarati. Ja imam i klona velikog bersa i mogu da ti kažem iz mog iskustva da ima falš vazduha, znači labav prsten ali nemože sam da se pomeri, taj labav prsten može da znači, što i znači da može lako da procuri ako posle podešenog vazduha nešto menjaš okrećeš prsten a ne skidaš atomizer, znači ako sve to radiš dok je atomizer na modu. Uglavnom je sve drugo manje više korektno ali daleko od originala.
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2019, 23:17   #635
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,896
Nivo reputacije: 527
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Imam i ja jedan od SS klonova sa FT. Meni je to dosta pristojno . Jedinu zamerku imam na mnogo falš vazduha. Što bi rekao @Milanez, mogu komotno da parim na falš vazduh. Kada je otvoren na najveću rupu onda to ima smisla, kada je na trećoj nema smisla jer sa falš vazduhom ima isto kao i na najvećoj. Tek kod prve i druge rupe ima nešto više zagušenja protoka. Možda bi tebi klon bio ok ako teraš samo zadnje dve rupe.
Btw mini v1 kopije sa FT su mnogo bilje uradjene. I crne i SS verzije.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2019, 00:15   #636
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,596
Pohvaljen: 3,356
Nivo reputacije: 431
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Ja sam uzeo ovdje sa eBaya 2 kom - oba crna...meni odgovaraju savršeno.Ne suzi i slinavi ništa, gumice dobre.
Da - ima falš vazduha - meni ne smeta jel koristim na 4 i 5 rupi....al za 12-13eur s poštarinom ...
nadam se da imaju isti batch
Kod:
https://www.ebay.com.au/itm/New-Vap-Berserker-MTL-RTA-Tank-2ML-To-4-5ML-Top-filling-Kits-TFV12-Cores/253572868723?hash=item3b0a1eea73:m:mIRiUCQ9pMdTwgTj9wPtsRQ

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2019, 10:08   #637
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 1,381
Pohvaljen: 704
Nivo reputacije: 148
Jagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvalu

Kod:
https://www.ebay.com.au/itm/New-Vap-Berserker-MTL-RTA-Tank-2ML-To-4-5ML-Top-filling-Kits-TFV12-Cores/253572868723?hash=item3b0a1eea73:m:mIRiUCQ9pMdTwgTj9wPtsRQ
Doesn't post to Serbia...

Trenutno bez super unicum naloga!
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2019, 11:53   #638
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 609
Pohvaljen: 3,291
Nivo reputacije: 608
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Imate na
Kod:
https://www.vapewild.com/vandy-vape-berserker-mtl-rta/
sve boje

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-05-2019, 23:41   #639
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 120
Pohvaljen: 482
Nivo reputacije: 107
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Hvala svima na odgovorima, porucen original. Verovatno cu i jednu kopiju uzeti pa ako ne radi kako valja, posluzice za rez delove.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:25 sati.