Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-12-2018, 10:48   #76
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 385
Pohvaljen: 390
Nivo reputacije: 78
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: FumyTech Gotank MTL RTA

Da, Fumićkovu
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2018, 12:06   #77
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 594
Pohvaljen: 1,365
Nivo reputacije: 253
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

@cookie
Na ruzi bi trebalo vata da se nasloni na rupe odozgo, bez da se gura u te rupe, a kad se vata samo nasloni dobija se mnogo zasicenija i vlaznija para sa dosta boljom aromom po meni. E sad s obzirom da sam ja prosirio rupe vata mora da ide unutra i samim tim ne dolazi ista kolicina tecnosti na grejac kao kad je vata samo naslonjena na rupe. Za one koje stavljaju vatu u rupe njima ce verovatno vise odgovarati kad su rupe razbusene jer nema curkanja ili zagorevanja, radi lepo jednostavno, ali ni priblizno kao kad se vata samo nasloni na rupe, to je moje misljenje.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2018, 13:12   #78
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 385
Pohvaljen: 390
Nivo reputacije: 78
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Da, tako i radim. 2mm grejač, secnem vatu kod unutrašnje ivice donjeg o ringa i vozi
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-05-2019, 22:00   #79
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 2,110
Pohvaljen: 765
Nivo reputacije: 115
vap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvalu

Moj Gotank se nekim cudom vratio kuci i moram da mu priznam da je Parlament sa Arom-Teama meni ljepsi na njemu nego na velikom Beri Kecu.
Pojma nemam kako sam uspio duhane da preskocim na njemu. Bravo ja
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-05-2019, 23:34   #80
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 47
Pohvala: 435
Pohvaljen: 1,178
Nivo reputacije: 224
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Što se mene tiče, Gotank v2 je nenadmašiv MTL atomizer... Evo parim uporedo istu tečnost u njemu i novom Kayfunu, ma kakvi, nije Kaya loša, ali je malo dete u poredjenju sa Gotank-om. Ako se uopšte mogu uporedjivati.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-05-2019, 07:11   #81
vap
Senior

vap's avatar

vap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvalu

I Kaju upogonio opet. Na mom primjerku duhani nemaju smisla za razliku od recimo Snikersa i Jam Roli Polija sa Šefa
Staro 14-05-2019, 07:53   #82
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,054
Pohvaljen: 551
Nivo reputacije: 112
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Jeste li mu skidali spitback zaštitu?
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-05-2019, 08:06   #83
vap
Senior

vap's avatar

Da, da
Zahvalili :
Staro 14-05-2019, 08:43   #84
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 585
Pohvaljen: 596
Nivo reputacije: 136
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

V2 i nema spitback zaštitu..

Slažem se sa Botom..
Odličan atomizer..Možda nije najbolji MTL atomizer ali sigurno najpodcenjeniji i veoma malo se priča o njemu..

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-05-2019, 15:14   #85
BoT_SD
Veteran

BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Mislim da dobar deo zasluga za loš rejting Fymutech MTL atomizera ima ta anti spitback zaštita, toliko osporavana, mada nikada nije bio problem skinuti je. Napokon je to shvatio i sam proizvodjač te nakon prve verzije i verovatno jedne manje serije, ekspresno izdao v2 seriju bez pomenutih "djavola". Kanali za dotok tečnosti su takodje smanjeni i otvoreni bočno da bi se atomizer više približio širokom masama i prosečnom korisniku. Nažalost, duhovi prošlosti su itekako prisutni još uvek, mada je za očekivati da će vremenom i to nestati sa novijim verzijama atomizera. Pitanje je samo šta menjati kad sve fercera potaman...
Staro 16-05-2019, 19:07   #86
srboje
Aktivan član

Registrovan: Feb 2016
Godine: 44
Pohvala: 79
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 20
srboje je na dobrom putusrboje je na dobrom putusrboje je na dobrom putu

Ja pogiboh da nadjem Gotank V2, taj je bez spibekova, meni najbolji atomizer ubedljivo. Probao svakog bersa, galaxies, doggy, dvarw, fresiju, true mtl...meni ih gotank v2 sije sve za klasu!

Imam jedan, kad sam hteo da uzmem drugi, nestade na fasteku...

Uzeo dva na jednom drugom mestu, pa posto nikada nisu stigli, radio pay pal...

Nema vise ni kod proizvodjaca, steta.
srboje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2019, 21:19   #87
shone29
Moderator

shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Nadam se da cu da probam uskoro taj gotank jer sam ruzom odusevljen. @bot problem je to sto oni kao kompanija nisu hteli da se potrude i da salju opremu velikim recenzentima (realno oni reklamiraju opremu). Jos jedan problem je sto su u dve recenzije u ruzi stavljali dva grejaca sto nema veze s mozgom.
Staro 16-05-2019, 21:42   #88
BoT_SD
Veteran

Ali su zato vrlo otvoreni za tudje ideje i sugestije...
Kada je najavljen Gotank v1 poslao sam im montiranu sliku sa drip tipom od Bers-a i predložio da ubace i drugi drip tip u pakovanje, tako su i uradili. Kada sam nabavio v1 i skinuo "djavole" poslao sam im slike i objasnio koliko je bolji atomizer bez njih. Nedugo zatim izašao je v2 bez djavola... Za otvaranje kanala za tečnost im nisam pisao, majke mi...
Zahvalili :
Staro 16-05-2019, 22:16   #89
shone29
Moderator

Dzaba sve to kad ljudi ne znaju da postoje, nemaju reklamu nikakvu, a i ovi sto su uradili recenzije su im samo odmogli.
Da su dali kintu velikim recenzentima bila bi druga prica.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:12 sati.