Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-06-2019, 22:43   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 594
Pohvaljen: 1,372
Nivo reputacije: 254
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Digiflavor lunar kit

Digiflavor lunar kit stize u sledecim bojama:

- Blue
- Black
- White
- Red

Specification:

Mod:

- Size: 44 x 25 x 89.7mm
- Chipset: Advanced AS Chip
- Resistance Range: 0.1-3.0ohm
- Material: ABS material
- Mode: Bypass in Green Light/3.5V in Blue Light/3.2V in Red Light
- Maximum output voltage: 4.2V
- Battery: Dual 18650 cell (not included)

Lumi Tank:

- Size: 24 x 44.3mm (4ml)/24 x 34.8mm (2ml)
- Capacity: 4ml/2ml
- Coil Type: Built-in Non-replaceable Supercoil 0.3ohm KA1 Mesh (30-45W, Best 35-40W)

Lumi tank:

Vec sam pisao o ovom atomizeru, tako da cu samo tekst kopirati ovde.

Lumi atomizer je jednokratan atomizer, to jest nakon sto grejac vise nije za upotrebu atomizer moze da se baci jer ne mogu da se menjaju grejaci na ovom atomizeru. Sam atomizer je vrlo jeftin, oko $6 dolara se krece cena atomizera posebno. Atomizer je uglavnom napravljen od plastike i atomizer nije tezak ni malo, tezina atomizera iznosi svega 16g. Od detalja na atomizeru se nalazi gravura "Geekvape" na grejacu, a sa druge strane grejaca su informacije o grejacu, a na bazi se nalazi jos jedna gravura "Lumi".

Drip tip na ovom atomizeru nije promenljiv, tako da morate da koristite taj sto je na atomizeru. Odmah ispod drip tipa se nalazi slot gde se sipa tecnost u tank, dakle ovde imamo punjenje odozgo. Preko slota se nalazi silikonski cep koji treba da se izvadi kako bi se tank napunio. U pakovanju se dobija jos jedan rezervni silikonski cep ukoliko ovaj izgubite da mozete zameniti.
Na donjoj strani atomizera se nalazi prsten za podesavanje protoka vazduha i on moze da se skine ukoliko to zelite jer se drzi na jednom o ringu. Prsten lepo radi i vazduh se podesava bez problema i ovde ne postoji stoper. Na svakoj strani se nalaze po tri rupe za protok vazduha, a sta se podesi na jednoj strani isto ce biti i na drugoj strani.

Dakle ovaj atomizer stize sa vec ubacenim grejacem unutra i grejac ne moze da se menja, a unutra je mesh grejac. Otpor ovog grejaca je 0.3ohm, a preporucena snaga je izmedju 30-45w, a na grejacu pise da najbolje radi izmedju 35-40w.
Sto se tice koriscenja atomizera, kada je atomizer nov bitno je prvo natopiti dobro grejac, a tek onda pariti, tako da treba prvo da se sipa tecnost na grejac, a na ovom atomizeru mora da se sipa tecnost na grejac kroz drip tip, a nakon toga mozete napuniti tank i odmah mozete da parite.
Ja sam potrosio 1-2 tanka za sad, a aroma uzimajuci u obzir da je ovo jednokratni atomizer je mogu reci dobra, u principu skoro svaki sub-ohm tank daje dosta lepu aromu sa mesh grejacem tako da ni ovaj nije izuzetak i generalno aroma je sasvim solidna.
S obzirom da je ovo atomizer koji cete baciti nakon sto potrosite grejac svidja mi se kako radi i zbog toga sto je takav ne mogu neke posebne zamerke da izvucem, pa bi jedina mana bila to sto u pakovanju nisu dva atomizera, sve ostalo sasvim okej i radi to za sta su ga zamislili.

Lunar mod:

Lunar mod je mod koji koristi dve 18650 baterije, dimenzije ovog moda su 44 x 25 x 89.7mm, a ovo je vrlo lagan mod i jedan od najlaganijih modova koji koriste 2 18650 baterije ako ne i najlaganiji. Mod se moze kupiti u cetiri boje, a ja imam belu boju. Mod je napravljen od plastike, ali necu to uzeti za zamerku zato sto je cilj bio sto laganiji mod. Od detalja na modu imamo veliku gravuru "Digiflavor" i sa donje strane se nalazi gravura "Lunar".
Najnizi otpor koji podrzava lunar mod je 0.1ohm.

Sa gornje strane moda se nalazi stainless steel konekcija sa veoma dobrim navojima, a pin je pozlacen i samopodesavajuc. Na ovom modu pasu atomizeri do 25mm u precniku bez da strce sa strane.
Prekidac koji se nalazi na modu nije previse veliki ali prilicno strci pa ga je lako naci i koristiti. Prekidac se moze sa lakocom koristiti i sa kaziprstom i sa palcem.
Pored prekidaca se nalazi led dioda i ova led dioda je indikator baterije sto se meni licno svidja, dakle:

- Zelena boja: 70% - 100%
- Plava boja: 31% - 69%
- Crvena boja: 0-30%

Dakle ovaj mod koristi dve 18650 baterije, a na poklopcu za baterije se nalazi mali slot, tako da noktom mozete otvoriti poklopac za baterije bez ikakvih problema. Poklopac za baterije se drzi uz pomoc magneta i prilicno fino stoji u mestu, ne moze da ispadne, ali ima mali luft pa ce to nekome biti zamerka. Kada se skine poklopac za baterije moze se videti kako se stavljaju baterije u mod, ovde se baterije stavljaju paralelno, a takodje ovde imamo trakicu kako bi se baterije lakse izvadile. Na ovom modu nemamo usb za punjenje baterije sto ce mnogima biti dobra strana ali i mnogima negativna strana kod ovog moda, ja svakako preporucujem da se baterije pune u eksternom punjacu, tako da ovo za mene nije zamerka, ali mozda ce za vas biti.

Lunar mod ima 3 rezima rada, i to:

- Bypass (4.2V max)
- 3.5V konstantno
- 3.2V konstantno

Da bi ste podesili rezim rada potrebno je kliknuti 3 puta na prekidac svaki put kada zelite da promenite rezim rada. Led svetlo pokazuje u kom ste rezimu rada i to, zeleno svetlo je za bypass rezim, plavo svetlo je za 3.5V, dok je crveno svetlo za 3.2V. Ovo je svakako jedna od dobrih strana kod ovog moda.

Takodje ovaj mod ima zastite (kopirano sa sajta):

- 10s cut off protection
- Short circuit protection
- Low battery prompt
- No atomizer prompt
- Over heat protection
- Battery replacement prompt

Kako uredjaj radi i moje misljenje:

Dakle, lunar mod je veoma lagan mod i ovo je najlaganiji mod koji sam ja do sada koristio. Mod je takodje veoma jednostavan za koriscenje, imamo samo prekidac i imamo 3 rezima rada. Sto se tice rezima rada, fino je sto se moze podesiti izmedju bypass rezima i konstantne voltaze pa mozete da podesite i koristite ono sto vama odgovara. Mod je poprilicno udoban za koriscenje, dosta lepo lezi u ruci. Prekidac i nema neki poseban klik (moguca zamerka za nekog) ali prilicno lepo radi i nije se desavalo da nekad ne odreaguje. Svidja mi se naravno sto ovde postoji led svetlo koje prikazuje kapacitet baterije, volim to na ovakvim modovima. U principu mod radi sasvim korektno i veoma je zgodan za koriscenje za jedan mod sa dve baterije, u principu ako zelite jednostavan mod sa dve baterije i da bude veoma lagan, a kazem veoma lagan jer verovatno neko nece voleti ovoliko lagane modove, ovo moze da bude sasvim solidan izbor.

Mane:

- Vratanca za baterije imaju malo lufta

Dobre strane:

- Jednostavan mod
- Led svetlo koje pokazuje kapacitet baterije
- Veoma udoban mod
- Najlaksi dual battery mod
- Dobri navoji na konektoru
- 3 rezima rada

Kod:
https://www.efun.top/digiflavor-lunar-starter-kit.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-06-2019, 18:33   #2
Ultras
Nov član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 7
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 7
Ultras je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Digiflavor lunar kit

Preslikan Double Barrel ,oni se i ne trude da bar malo neceg svoga ubace kradu bez blama...a materijal ocaj...
Ultras nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-06-2019, 14:58   #3
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 391
Pohvaljen: 393
Nivo reputacije: 78
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Digiflavor lunar kit

Čak su iste dimenzije
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:56 sati.