Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Smart Vape
Zaboravljena šifra? Registracija

Smart Vape smartvape.store

Smart Vape

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-07-2019, 19:13   #1
SmartVape
Product Support

Registrovan: Dec 2018
Pohvala: 9
Pohvaljen: 102
Nivo reputacije: 17
SmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosi
Uobičajeno Smart Vape Nikotinske Soli

U ovoj temi možete pisati o svojim iskustvima sa Smart Vape Nikotinskim Solima. Takođe, budete slobodni i da ostavite neko pitanje ukoliko ga imate.

SmartVape™
smartvape.store
SmartVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2019, 19:38   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,619
Pohvaljen: 16,585
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Smart Vape Nikotinske Soli

Probao:

Berry Mania

Neki miks voća u kome dominira borovnica. Liči mi na neku američku aromu koju imam ali sad ne mogu da se setim. Sa ZERO keramičkim grejačem ima odličan udar u grlo (TH) .

Bubble gum

Original ovo (stariji članovi znaju)

Ima neki efekat hlađenja u nekom mint momentu. TH dobar na zero

Apple Shisha

Jabuka i cimet i fruit loops ja osećam... TH dobar na zero.

Wild west

Ok duvan ali nigde th na zero

Route 66

Ok tamniji duvan ali nigde th na 35mg/ml na zero

Imam i pinakoladu ali je nisam načeo...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-07-2019, 21:45   #3
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 583
Pohvaljen: 696
Nivo reputacije: 130
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

probala mango, jagodu sa šlagom, latte, coca colu, orange ice, fresh lemon i sve mi se sviđaju ali aj malo opisa

mango 25mg prelep ukus manga th baš jak na innokin EQs

latte 25mg baš lepa prijatna i lagana nota kafe kakva latte i treba da bude

orange ice 25mg fenomenalna za leto baš osvežava mada sam provalila da mi je najlepše kad sipam malo orange ice malo fresh lemon

jagoda sa šlagom i mlekom ili kako beše već 25mg ja sam baš slaba na jagodu tako da ne mogu da budem baš objektivna ali subjektivno odlična haha

coca cola 25mg prave gumene bombone koka kole

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-07-2019, 10:57   #4
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Aegis Solo + Expromizer 4
Pohvala: 1,159
Pohvaljen: 580
Nivo reputacije: 107
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Evo da dam i svoje utiske.

Probao Cappa Havana, Route 66, Mango i Berry Mania.

Cappa Havana, neki kremasti duvan, dosta neobična i zanimljiva aroma ko ne voli obične duvane preporuka. Meni nije najbolje legla jer više vučem ka Route 66 stilu. Nije loš th, aroma je zanimljiva i sve to stoji, ali jednostavno mi je Route 66 bolje legao.

Route 66, jak duvan sa šljivama u pozadini, nije puno naglašen taj voćni već više duvanski ukus, kao tamniji duvan sa blagom pozadinskom notom suvih šljiva, koju neko možda neće baš tako definisati. Klasika ko voli duvanske arome.

Mango - Jako lep i osvežavajuć ukus manga sa nektarinama u pozadini, odlična za leto i da se malo odmori od duvana. Aroma baš lepa i dobro naglašena, nektarine u pozadini se mogu primetiti pri izdahu kao blago kiselkasto, ali ništa prenaglašeno i baš kako treba.

Berry Mania - Borovnica dominira, osvežava i baš je fina aroma. Ništa kilavo, nema onaj veštački "berry mix" ukus već je pravo osveženje. Aroma se dosta oseti i na slaboj bateriji, što je izvanredno kada je jedan pod sistem u pitanju.

Koristio sam ove arome sa Nordom (dok sam ga imao) i Nexus Aio.
Moram da naglasim da je Nexus Aio vrlo slab uredjaj, retko koje tečnosti dolaze do izražaja pogotovo na keramičkim grejačima, o freebase i da ne govorim.
Ove nic salt tečnosti koje sam probao imaju dobar th sa 25mg nic salt i arome nije manjkalo, barem za mene. Čini se kao da ove voćne imaju malo jači th, ali su mi sve bile ekstra osim što mi Capa Havana nije najbolje legla mada je bila skroz OK, ne tako kao Route. Ali to sam samo ja i moj ukus, a probaću je opet iz ponovne radoznalosti.

Na Nordu su i freebase tečnosti mogle da se koriste, tako da se podrazumeva da je na nordu sve imalo jak ukus i th.

Ali najviše me je iznenadio intenzitet aroma (mislim na sve ove koje sam probao), jednostavno su tu, čak i na kilavijem uredjaju kao što je Nexus Aio. Nije se štedelo na ovim tečnostima, zaista ovaj kilavko uspeva da izvuče sve te note. Kako, , ali definitivno preporuka.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-07-2019, 20:45   #5
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 389
Pohvaljen: 390
Nivo reputacije: 78
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Cappa Havana. Ubacio sam je u novi KF lite, 2.5mm prečnik 0.32mm kantal, otpor 1.2 ohm. Aroma preslikana butterscotch podu od Phixa. TH na tom setapu ekvivalentan redovnim tečnostima tečnostima sa 10-12mg/ml nikotina.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Smart Vape

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:12 sati.