Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-08-2019, 22:29   #106
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 32
Pohvala: 690
Pohvaljen: 916
Nivo reputacije: 165
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: CBD (Kanabidiol)

@Mejden pod 1. pazi to što ja otvoreno pričam o mojim problemima ne daje za pravo ni tebi ni bilo kome da mi pričate šta treba i kako treba ako niste moj terapeut.

pod 2. mene lekovi ne rade, čisto da znaš kako funkcionišu lekovi za depresiju i anksioznost.

pod 3. završavam sa terapijom i tražim nešto prirodno što će mi pomoći bez rada jer RAD ne tražim a sve i da ga tražim ne bih ga tražila ovde niti u vejpingu

idemo dalje

pod 4. istražujem svakodnevno o cbd-u i njegovom dejstvu na čoveka prema tome znam tačno šta nosi i donosi i ne tražim više od toga niti tražim nešto ilegalno, kupila sam ga legalno u vape shopu u srbiji prema tome ne znam o čemu pričaš tačno

pod 5. ne razumem zašto se sve vrti oko RADA čim se spomene cbd pobogu kao da imate po 15 godina, pročitajte nešto malo više od toga

pod 6. ne zanima me da budem moderator ne znam odakle ta ideja jednostavno volim ovu temu ali izgleda da niko ne želi da vidi dalje od nosa i zapravo se uključi u temu bez da skače TO ŠTO TRAŽITE OVDE NEMA HA HA

pozdrav

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-08-2019, 22:41   #107
Mejden
Senior

Mejden's avatar

E-cig: armour pro
Pohvala: 215
Pohvaljen: 181
Nivo reputacije: 44
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

@CatVape, daj bre opušteno, nisam spomenuo anksioznost zbog tebe lično, nego posredno u priči o cbd-u, nemoj da me shvatiš pogrešno, apsolutno ne želim da zloupotrebljavam tvoju otvorenost. Tačka. A što se tiče i pod 2,3,4,5...opušteno,ja nastupam bez zlih namera. Samo me interesuje jel ti kod nas legalno, i do kog procenta cbd-a je dozvoljeno. Mislim neznam, nesam školovao! Ja sam praktičar, zato i pitam, jer nisam ni razmišljao o tome na taj način, ali ako pomaže, pa to meni treba, moja ti je dijagnoza kao tvoja al puta pet.

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-08-2019, 22:46   #108
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

iščitaj temu ima i linkova koji će da ti razjasne dosta toga, normalno gugl ako te zaista interesuje i misliš da može da ti pomogne pa da se zaladiš kao ja pa sedneš i guglaš satima, danima dok ne savladaš materiju. nema tu ničeg ilegalnog i nedozvoljenog tako da procenti u tom smislu ne igraju bitnu ulogu, igraju bitnu ulogu u smislu što više cbd-a po ml to je bolje jer može malo da se pari i da ima efekta. i da, procenti su ogromni i isplati se sve od 500mg pa gore na 10ml

Zahvalili :
Staro 09-08-2019, 22:50   #109
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 44
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,164
Pohvaljen: 17,046
Nivo reputacije: 2785
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Šta smo pisali pisali smo. Ako dođu neki novi članovi kojima bi cbd možda pomogao, moći će iz dosadašnjih postova sami da istražuju dalje i tako potencijalno pomognu sebi korišćenjem ovoga čime se bavila ova tema.

Na svakih pola sata neko priča o duvanju, vutri, THC-u, ne pravi razlike između thc i cbd... Džaba. Probali smo

TEMA ZAKLJUČANA.

Svako pominjanje bilo čega što nije legalno bilo gde na forumu, povlači trajni ban.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2020, 02:59   #110
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Tema otključana, pazite šta pišete...

Zahvalili :
Staro 12-02-2020, 04:51   #111
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: Siegel TC + kaya
Pohvala: 1,233
Pohvaljen: 1,035
Nivo reputacije: 215
radna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputacijuradna skela ima reputaciju

Nikad nisam probao cbd a parim 12 mg nic, koliko cbd bi bilo egal toj količini nic? Kakav je TH kad se koristi CBD?

Da bi zlo napredovalo, dobri ljudi trebaju samo – ne činiti ništa."
Edmund Burke
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-02-2020, 04:54   #112
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Nikada nisam probao na duže staze da parim samo solo CBD. Uglavnom ga dodajem na gotove tečnosti. U mom slučaju 12mg/ml nikotin i 100mg/10ml CBD.

Staro 12-02-2020, 07:59   #113
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,540
Pohvaljen: 2,198
Nivo reputacije: 428
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od radna skela Vidi poruku
koliko cbd bi bilo egal toj količini nic?
Moje misljenje je da ako izbacis nikotin, falice ti...moze se mesati

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-02-2020, 12:45   #114
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,947
Pohvaljen: 2,400
Nivo reputacije: 341
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

Ja sam dosta pario CBD
Meni se cini da je to velika prevara
Vise ne kupujem
Ako nekom je CBD potreban on to ne treba da pari vec kupi CBD ulje koje moze da se pije
dragon je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-02-2020, 12:50   #115
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

po čemu je prevara? to je kao da uzmeš neki vitamin i kažeš da je prevara. dokazano je da najbolji uticaj na organizam ima ako se pari tako da ne vidim razlog zašto je prevara

Staro 12-02-2020, 13:35   #116
dragon
Veteran

dragon's avatar

dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

CBD je boje kao katran a tecnosti za parenje su ciste
Kojim procesom su promeni boju
Sta zelim da kazem te tecnosti nisu prava stvar
A CBD jeste veoma koristan za dosta nas
CBD koji se prodaje cisto sumnjam da je kvalitetan
Testirane su neke tecnosti Za koje se kaze da sadrze CBD a u njima bilo nista
Staro 12-02-2020, 16:28   #117
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

ja ne znam koji cbd si koristio ali ja još nisam videla cbd boje katrana a probala sam ih dosta, redovno uzimam baš iz velike britanije sa sertifikatima. drugo, nisu sve tečnosti iste boje pa tako ni cbd

Staro 12-02-2020, 16:46   #118
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,540
Pohvaljen: 2,198
Nivo reputacije: 428
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Kako sam ja razumeo hteo je reci kolega da je prirodna boja CBD-a boja katrana.. Nije mi poznata ta informacija Dakle sve ovo sto se prodaje a nije kao katran je fake dragone ?

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-02-2020, 16:52   #119
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

cbd boje katrana je ulje koje se ne koristi za vejping već kao suplement tako da opet veze jedno s drugim. koristila sam sve moguće od cbda za vejping, i kristale koji se rastvaraju u pgu i gotove i sve ostale koje se nude na tržištu. nikada nisam videla cbd koji je boje katrana sem cbda koji se koristi u ishrani

Staro 12-02-2020, 19:53   #120
dragon
Veteran

dragon's avatar

Da objasnim moje ranije izjave i zasto su bile negativne
CBD ulje je tamno zeleno braon boje
kada se to ulje preradi u kristale, kristali su bele boje te kristale zovemo CBD Isolate
CBD Isolate se ne rastvara u vg ali se rastvara u pg
zato CBD za parenje sadrzi oko 50% pg
CBD Isolate ili CBD prasak moze da se stavi ispod jezika I tim putem najbrze deluje
Takodje CBD prasak moze se dodati u nase napitke tople I hladne
Dodavanje CBD Isolate se ne preporucuje u tecnostima iznad 65şC
Kada se CBD Isolate izlozi vecim temperaturima on gubi svoja dejstva
Sada razmislisljam logicno
Kada se pari pravilno temperature se krecu od 160 do 230şC samim tim CBD gubi svoja dejstva I jacinu
Znaci bolje je staviti CBD kristale ispod jezika samim tim imamo jace dejstvo I znamo da nije doslo do nekih hemiskih reakcija do kojih moze doci kada se CBD pari
Ovo treba svi da znaju
Postoji sinteticki CBD koji je dosta jeftiniji
zbog tog razloga postoje dosta tecnosti koje sadrze sinteticki CBD
Verujem da je dosta vas citalo i zna sta se desava kada se pari sinteticki CBD
Ja licno ne volim da dajem savete ali zbog vise razloga mislim da parenje CBD treba se isbegavati
Razlog je jednostavan, niko ne moze da garantuje koji je CBD u mojoj tecnosti ili koje je jacine
Vise ne kupujem CBD tecnosti za parenje
A ko zeli da ih kupuje neka ih kupuje
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:54 sati.