Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Zatvorena tema

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-08-2019, 23:29   #106
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 606
Pohvaljen: 747
Nivo reputacije: 137
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: CBD (Kanabidiol)

@Mejden pod 1. pazi to što ja otvoreno pričam o mojim problemima ne daje za pravo ni tebi ni bilo kome da mi pričate šta treba i kako treba ako niste moj terapeut.

pod 2. mene lekovi ne rade, čisto da znaš kako funkcionišu lekovi za depresiju i anksioznost.

pod 3. završavam sa terapijom i tražim nešto prirodno što će mi pomoći bez rada jer RAD ne tražim a sve i da ga tražim ne bih ga tražila ovde niti u vejpingu

idemo dalje

pod 4. istražujem svakodnevno o cbd-u i njegovom dejstvu na čoveka prema tome znam tačno šta nosi i donosi i ne tražim više od toga niti tražim nešto ilegalno, kupila sam ga legalno u vape shopu u srbiji prema tome ne znam o čemu pričaš tačno

pod 5. ne razumem zašto se sve vrti oko RADA čim se spomene cbd pobogu kao da imate po 15 godina, pročitajte nešto malo više od toga

pod 6. ne zanima me da budem moderator ne znam odakle ta ideja jednostavno volim ovu temu ali izgleda da niko ne želi da vidi dalje od nosa i zapravo se uključi u temu bez da skače TO ŠTO TRAŽITE OVDE NEMA HA HA

pozdrav

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 09-08-2019, 23:41   #107
Mejden
Senior

Mejden's avatar

E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 33
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

@CatVape, daj bre opušteno, nisam spomenuo anksioznost zbog tebe lično, nego posredno u priči o cbd-u, nemoj da me shvatiš pogrešno, apsolutno ne želim da zloupotrebljavam tvoju otvorenost. Tačka. A što se tiče i pod 2,3,4,5...opušteno,ja nastupam bez zlih namera. Samo me interesuje jel ti kod nas legalno, i do kog procenta cbd-a je dozvoljeno. Mislim neznam, nesam školovao! Ja sam praktičar, zato i pitam, jer nisam ni razmišljao o tome na taj način, ali ako pomaže, pa to meni treba, moja ti je dijagnoza kao tvoja al puta pet.

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   top
Staro 09-08-2019, 23:46   #108
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Godine: 31
Pohvala: 606
Pohvaljen: 747
Nivo reputacije: 137
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

iščitaj temu ima i linkova koji će da ti razjasne dosta toga, normalno gugl ako te zaista interesuje i misliš da može da ti pomogne pa da se zaladiš kao ja pa sedneš i guglaš satima, danima dok ne savladaš materiju. nema tu ničeg ilegalnog i nedozvoljenog tako da procenti u tom smislu ne igraju bitnu ulogu, igraju bitnu ulogu u smislu što više cbd-a po ml to je bolje jer može malo da se pari i da ima efekta. i da, procenti su ogromni i isplati se sve od 500mg pa gore na 10ml

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 09-08-2019, 23:50   #109
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,657
Pohvaljen: 16,607
Nivo reputacije: 2701
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Šta smo pisali pisali smo. Ako dođu neki novi članovi kojima bi cbd možda pomogao, moći će iz dosadašnjih postova sami da istražuju dalje i tako potencijalno pomognu sebi korišćenjem ovoga čime se bavila ova tema.

Ja sam jedan a vas je milion i nemogu da postignem. Na svakih pola sata neko priča o duvanju, vutri, THC-u, ne pravi razlike između thc i cbd... Džaba. Probali smo

TEMA ZAKLJUČANA.

Svako pominjanje bilo čega što nije legalno bilo gde na forumu, povlači trajni ban.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   top
Zahvalili :
Zatvorena tema

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:44 sati.