Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-10-2019, 19:30   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 594
Pohvaljen: 1,365
Nivo reputacije: 253
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Kaes aladdin mtl rta

Kaes aladdin colors:

- Rainbow
- Blue
- Gunmetal
- Black
- Ss

Specifications:

- Diameter: 22mm
- Height: 53.7mm
- 2ml/4ml with different tubes
- Air hole sizes diameter: 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm, 1.3mm, 1.4mm
- Quick lock system
- Combined type airflow adjustment system
- High quality design with 304 stainless steel

In the box:

- ALADDIN MTL RTA
- Glass Tube
- Tool
- User Manual
- Spare Parts

Kaes aladdin je atomizer koji je namenjen za mtl parenje, odnosno za povlacenja u usta pa u pluca. Atomizer dolazi u 5 razlicitih boja pa je izbor boje veoma lep po mom misljenju. Ovo je atomizer koji je 22mm u precniku, a visina atomizera je skoro 54mm. Kvalitet izrade atomizera je sasvim okej i ja nemam zamerki na kvalitet izrade. Sto se pakovanja tice, u pakovanju se dobija bubble stakleni tank sto je po meni veliki plus ali u pakovanju nema grejaca ni vate. Atomizer ima prilicno interesantan dizajn sto mozete da vidite na slici, tako da ce se izgled ovog atomizera nekom svideti nekom ne, ali svakako je lepo sto su napravili nesto malo drugacije sto se izgleda tice.

Atomizer stize sa 510 drip tipom i ovo je jedini drip tip koji se dobija uz atomizer. Ovo je metalni drip tip koji vrlo lepo stoji u mestu. Nisam odusevljen drip tipom jer je u pitanju metalni drip tip, tako da mislim da bi bilo fino da su u pakovanju ubacili i plasticni drip tip. Na ovom atomizeru mozete slobodno da koristite bilo koji drugi 510 drip tip u slucaju da vam ovaj drip tip ne odgovara.

Ovo je atomizer koji se puni odozgo, top cap se skida sa atomizera veoma lako, a ovde imamo sistem zakljucavanja, dakle treba samo malo da zaokrenete top cap i mozete doci do rupa gde se sipa tecnost. Tecnost se sipa veoma lako jer se top cap skida bez problema i rupe za sipanje tecnosti su velike pa nema problema sa bilo kakvim bocicama sto je vrlo lepo. Takodje vredi reci da atomizer ni malo ne curi kada se sipa tecnost u tank sto je veoma lepo.
Atomizer stize sa dva staklena tanka, jedan je obican stakleni tank, dok je drugi bubble tank. Obican tank ima kapacitet od 2ml sto je verujem mnogima okej. Bubble stakleni tank ima kapacitet 4ml sto je odlican kapacitet po mom misljenju i ja volim da koristim bubble stakleni tank. Gornji o ring drzi tank odlicno u mestu pa mozete da promenite vatu ili grejac dok ima tecnosti u tanku ali budite pazljivi jer lako mozete da skinete top cap.
Na komori na ovom atomizeru mozete da vidite logo, a komora ima blagi konus.

Na build decku imamo dva posta za postavljanje grejaca. Ispod grejaca se nalazi rupa za protok vazduha i rupa nije velikih dimenzija sto je veoma dobro za mtl parenje. Srafici koji drze zicu su dobri, a postavljanje grejaca na ovom atomizeru je veoma prosto i ne verujem da ce neko imati bilo kakvih problema sa postavljanjem grejaca. Takodje na build decku mozete da vidite dve rupe za vatu i vata se takodje postavlja veoma lako.
Na bazi se nalazi prsten za protok vazduha i ovde imamo granicnik pa se prsten nece vrteti u krug. Prsten za vazduh se skida sto je po meni veoma lepo jer mozete bolje tako da operete atomizer. Na samom prstenu za vazduh se nalazi jedan veci slot za podesavanje vazduha i jedna rupica, tako da ovde postoji veoma lep izbor za podesavanje protoka vazduha. Na bazi se nalaze 5 rupica za protok vazduha sledecih dimenzija: 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm, 1.3mm, 1.4mm. Sto se tice podesavanja vazduha mozete da koristite jednu od ovih rupica ili mozete da koristite vise njih odjednom. Mozda bi bilo fino da postoje neke gravurice na prstenu za vazduh radi lakseg hvata, ali u principu vazduh se podesava bez ikakvih problema.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Da pocnem od dizajna ovog atomizera, izgled ovog atomizera ce se nekom svideti dok drugima nece, ovo je vrlo subjektivno, ali meni je nekako interesantno sto su isli sa ovakvim dizajnom i ovo je nesto sto nismo navikli da vidjamo. Voleo bih da su u pakovanju grejaci i vata zbog nekog ko mozda nema, ali svidja mi se sto se u pakovanju nalazi bubble stakleni tank. Kapacitet sa bubble staklom je odlican i meni vise odgovara da tako koristim atomizer zbog veceg kapaciteta. Kvalitet izrade je okej, nije vrhunski ali sasvim okej. Takodjej sto se tice izbora boje postoji veoma lep izbor. Srafici na decku su dobri i ja nisam imao nikakvih problema sa sraficima, odlicno drze zicu i zica moze da se iskida bez problema. Sto se postavljanja grejaca i vate tice, da bi ste dobili sto bolje performanse od ovog atomizera potrebno je da koristite 2.5mm grejac, po meni atomzier tako mnogo bolje radi. Sto se tice postavljanja vate, sto je mnogo bitno kod ovog atomizera, preporucujem da stavite vatu kao sto sam ja to uradio na slici jer na taj nacin vata popunjava komoru i aroma je bolja. Sto se tice protoka vazduha na mom primerku nema mnogo falsa, vrlo malo, kada je vazduh zatvoren do kraja skoro pa da nema falsa. Sto se tice arome, aroma je solidna, nije najbolja ali svakako nije ni losa i u svim tecnostima na ovom atomizeru je duvan u prvom planu. Sve u svemu sasvim solidan atomizer koji radi vrlo korektno ali ukoliko dobijete atomizer sa manje ili bez fals vazduha.

Mane:

- Ne svidja mi se drip tip, voleo bih da su ubacili i plasticni u pakovanju

Dobre strane:

- Sasvim solidan kvalitet izrade
- Drugaciji dizajn
- Bubble tank u pakovanju
- Moze da se zameni vata ili grejac dok imate tecnost u tanku ali budite pazljivi
- Grejac se lako postavlja
- Vata se lako postavlja
- Mala rupa ispod grejaca
- Odlicne opcije za protok vazduha
- Prsten za vazduh se skida
- Skoro pa da nema fals vazduha
- Solidna aroma, dobar za duvane
- Lako se sipa tecnost
- Nema curenja
- Dobar izbor boja

Kod:
https://www.buybest.com/product/KAEES-Aladdin-MTL-RTA_68404.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:24 sati.