Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Umbrella Ekocigarete e-cigarete.rs

Umbrella Ekocigarete

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-02-2019, 02:55   #46
Šud Aj Vejp
Aktivan član

Registrovan: Jan 2019
Pohvala: 16
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 11
Šud Aj Vejp je na dobrom putuŠud Aj Vejp je na dobrom putu
Uobičajeno Re: VIP popust za sve forumaše

sto si nervozan? javi ljudima ime i prezime i gde hoces da uzmes karticu da onda mozes uvek da placas manje

Or Šud Aj Not
Šud Aj Vejp nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-02-2019, 03:04   #47
apotekar
Veteran

apotekar's avatar

Registrovan: Sep 2015
E-cig: Menja se u skladu s mogućnostima.
Pohvala: 1,325
Pohvaljen: 1,545
Nivo reputacije: 225
apotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputaciju

Uopšte nisam nervozan. Nije uopšte poenta u tome da li ću uzeti karticu ili ne. Svoje mišljenje sam izneo u svom prethodnom postu. Ne vidim ništa nejasno u istom.
Jes ju šud
apotekar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-02-2019, 03:41   #48
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 537
Pohvaljen: 726
Nivo reputacije: 142
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

dobro

pisano u dokolici sa mašine

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-02-2019, 10:40   #49
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 621
Pohvaljen: 644
Nivo reputacije: 146
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Ja kad hocu da kupim nesto ostavim poruku Umbreli ovde na forumu

Sta mi treba i u kojoj radnji hocu da pokupim

Ako imaju u toj radnji rezervisu za mene a ako nema posalju i obaveste me da mogu da idem po robu

Sve za sada funkcionise bez problema i uvek dobijem popust i bez kartice
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-03-2019, 11:37   #50
st.gandra
Senior

st.gandra's avatar

Registrovan: Oct 2016
Godine: 42
E-cig: RX Gen 3, Zeus X
Pohvala: 1,232
Pohvaljen: 838
Nivo reputacije: 130
st.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalu

Molim za proveru da vam nije puno sanduče. Pošto sam poslao poruku.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2020, 13:10   #51
Vlajko76
Iskusan član

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: VTC Mini,Gaxi UD, AegisLe
Pohvala: 46
Pohvaljen: 89
Nivo reputacije: 43
Vlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svimaVlajko76 je poznat svima

Izgleda da je bajata tema,
Ja sam pre 7 dana poslao poruku sa mojim podacima i niko mi nije odgovorio.
Pomislih da ne odgovaraju pa rekoh da ih posetim.
Juce odem u prodavnicu i pomenem karticu za popust, i saznam da njih niko nije obavestio.
Ovo izgleda nije vise aktuelno.
Vlajko76 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2020, 14:38   #52
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 493
Pohvaljen: 574
Nivo reputacije: 117
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

Ova tema je uvek aktuelna.Svaki član foruma,ako želi,dobija VIP karticu i popust.Ja sam im se obratio preko poruke i nakon par dana u poslovnici u kojoj pazarim sam podigao karticu.Budi strpljiv,javiće ti se.
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2020, 09:23   #53
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Umbrella Ekocigarete's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 39
Pohvaljen: 504
Nivo reputacije: 82
Umbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvalu

Aktuelna je tema, a i VIP popust za sve članove foruma je i dalje aktuelan, izvinjavamo se zbog malog kašnjenja sa odgovorom.

e-cigarete.rs
Umbrella Ekocigarete nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2020, 17:46   #54
Nedefinisani covek
Iskusan član

Nedefinisani covek's avatar

Registrovan: Feb 2020
E-cig: joyetech espion tour 220w
Pohvala: 12
Pohvaljen: 29
Nivo reputacije: 10
Nedefinisani covek je na dobrom putuNedefinisani covek je na dobrom putuNedefinisani covek je na dobrom putuNedefinisani covek je na dobrom putu

Ja sam se danas dogovorio sve sa njima oko VIP kartice... Tako da malo samo strpljenja, jave se... Meni su se javili posle nedelju dana od prilike
Nedefinisani covek nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2020, 17:36   #55
atosic47
Nov član

Registrovan: Mar 2020
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 2
atosic47 je na dobrom putu

evo da podelim negativno iskustvo sa umbrella prodavnicom. Narucio sam 2 grejaca za moj aio uredjaj i uz to njihove tecnosti na onoj akciji 5+1, cisto da isprobam razlicite ukuse. Sutradan me na teleon zvala neka njihova radnica da mi kaze da nemaju sve te ukuse koje sam narucio i ponudila mi neke druge. To nije bilo nikakav problem i onako sam hteo da eksperimentisem, prihvatio sam to sto mi je ponudila i zavrsili smo razgovor. Problem je sto je sve to poruceno 10.3.2020, sad je 16.3.2020 i jos nista nije stiglo. 14.3 sam im pisao na onom chatu sto imaju na sajtu i rekli su da ne znaju nista osim da kurirska sluzba ne isporucuje u subotu pa ce verovatno stici u ponedeljak, ali evo danas je ponedeljak i nista nje stiglo. Sutra i da stigne necu sigurno preuzeti. Zbog njihove neozbiljnosti sam prvi put posle 3 meseca kupio kutiju cigareta jer sam u medjuvremenu potrosio e tecnost koju sam imao. Sto se mene tice nema opravdanja za ovakvu neodgovornost i definitivno ne planiram da ponovo narucujem od njih nesto.
atosic47 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2020, 18:24   #56
comid
Veteran

comid's avatar

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 238
Pohvaljen: 245
Nivo reputacije: 121
comid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosi

Sto netrazis broj posiljke, pa proveris?
comid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-03-2020, 21:53   #57
atosic47
Nov član

Nije mi palo na pamet, nikad do sad nisam imao problema sa posiljkama
Staro 16-03-2020, 22:52   #58
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 493
Pohvaljen: 574
Nivo reputacije: 117
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

Za kašnjenje nije odgovorna Umbrella.Neverovatna stvar je da svo to kašnjenje zavisi od vozača koji je preuzeo tvoju,moju ili nečiju drugu pošiljku.Lično sam zvao par puta vozača koji je vozio moj paket i dobijao sam raznorazne izgovore,a u suštini je problem što moraju voziti u dva pravca zbog samo jednog paketa.Izgleda im se ne isplati.Ja sam se pomirio sa tom situacijom i sada znam da ću čekati paket minimum 1-2 dana duže.Uglavnom je ista situacija kod svih privatnih prevoznika,jedino postexpress šljaka kao sat.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-03-2020, 01:21   #59
atosic47
Nov član

Njihova je greska ako saradjuju sa neodgovornim partnerima. Nedelju dana vec cekam paket. Jednom mi je iz kine stigao paket za 12 dana..
Staro 17-03-2020, 07:09   #60
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Umbrella Ekocigarete's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 39
Pohvaljen: 504
Nivo reputacije: 82
Umbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvalu

Pošaljite nam Vaše ime i prezime, proverićemo šta se dešava sa Vašom pošiljkom.
U svakom slučaju, izvinjavamo se zbog ove neprijatnosti, najverovatnije je problem do kurirske službe, i ovo nije prva kurirska služba sa kojom sarađujemo, ista iskustva smo imali i sa ostalim kurirskim službama tako da je to na žalost realnost kod svih.
Pošaljite nam podatke koje smo tražili i javićemo Vam čim pre gde je nastao propust i kada možete očekivati paket.

e-cigarete.rs
Umbrella Ekocigarete nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:21 sati.