Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Doziranje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-01-2014, 22:33   #46
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,599
Pohvaljen: 4,615
Nivo reputacije: 760
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Preporuke za doziranje raznih aroma

Pričam samo šta mi se desilo, da se ne ponovi još nekome bez potrebe, a ume da iznervira, da sam mogao da pojedem bočicu tog trenutka bilo bi mi lakše, ali sad ne bih bio ovde da obznanjujem svoje greške

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-01-2014, 22:36   #47
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 318
Pohvaljen: 250
Nivo reputacije: 84
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od 5thREON Vidi poruku
duvanske arome vremenom postaju sve bolje.
bas sam danas pario tecnost koju sam izmixao u petak,dakle pre 5 dana. nije losa,ali nije kao stara koja je odlezala 3 nedelje.
prema mom,a i prema iskustvu mnogih forumasa,valja sacekati bar 10 dana.
vocne arome se mogu pariti mnogo ranije. njih slobodno przi posle 3 dana.

jokjuar,ono o obaranju sam vec procitao negde...
Hvala,sačekaćemo da dodje vreme i sa užitkom spržiti
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-01-2014, 22:52   #48
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 41
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,181
Nivo reputacije: 304
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

svi mi imamo svoje pehove
meni je prilikom pranja glave CC grejaca onaj mali metalni cilindar upao u slivnik lavaboa
srry za off Moderatore

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-01-2014, 22:58   #49
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 41
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,181
Nivo reputacije: 304
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od sevaljevic Vidi poruku
Hvala prijatelju na iscrpnom objašnjenju i da li možda znaš kakav je od TR perique,negde sam pročitao na forumu da otkida koliko je dobar i ako o ukusima ne treba komentarisati mada...
ne znam. nisam jos imao prilike da probam.
probao sam RY4,bananu i old harbor. o njima sam vec pisao negde na forumu.
camtel,orama,usa mix,maxxb,lesnik i kafa cekaju da odleze pa cu utiske podeliti sa svima

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2014, 19:03   #50
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Godine: 30
Pohvala: 163
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 53
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

da li stavljate malo vise arome kada pravite tecnosti sa vecinskim udelom vg-a ?

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2014, 23:07   #51
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Da, recimo umesto 20 kapi na 20ml stavim 21. Mala razlika, ali tacno toliko fali.

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-02-2014, 01:29   #52
detabo
Senior

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 317
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 102
detabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od milankomsa Vidi poruku
da li stavljate malo vise arome kada pravite tecnosti sa vecinskim udelom vg-a ?
Da.Posto VG dosta slabije apsorbuje aromu od PG-a.Ja licno stavljam vise od @Zogu ali kolicina zavisi od licnog ukusa i medjusobnog odnosa PG-VG (vise VG-a=vise arome).
Pozzz...

detabo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-02-2014, 16:27   #53
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Znaci trebalo bi da je ovako;25ml 36%nicotina kad pomesam sa 50ml baze bez nikotina arome 3-5 % dobijam 12% jacine baze su totally red.Nek me neko ispravi ako nije tako
Staro 10-02-2014, 19:49   #54
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,627
Pohvaljen: 16,586
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Tačno! Ali TR prodaje bazu sa tri zarez šest posto nikotina

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-02-2014, 22:45   #55
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,536
Nivo reputacije: 1170
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od sevaljevic Vidi poruku
Znaci trebalo bi da je ovako;25ml 36%nicotina
Strogo pazi na jedinice. 3,6% je 36mg/ml. Tu gresaka ne sme biti. 36% je deset puta veca koncentracija od 36mg/ml. Mozda ti to i znas, ali procitace neko ko ne zna.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2014, 13:12   #56
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Ma da naravno 36mg/ml ili 3.6% name to Sam mislio nego se name prethodnom nisam do bro odrazio
Staro 11-02-2014, 13:18   #57
zogu
Moder

zogu's avatar

E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ok, sada nam je sve jasno

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-02-2014, 16:45   #58
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Imam još jedno pitanjce:šta se dobija kad u nikotinsku bazu od totally red-a koja je 6o%pg i 4o%vg dodamo čist pg oće li biti mnogo retka,da li ću dobiti jači th pošto moram da smanjim jačinu otišo mi pritisak u vražiju mater.Inače koristim mt3 bcc i 1000m/a joy usb bateriju...
Staro 13-02-2014, 03:05   #59
detabo
Senior

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 317
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 102
detabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosi

Pa sve ti zavisi koliko PG-a dodas u nikotinsku bazu...Koju jacinu baze hoces da napravis?Sa smanjenjem nikotina ti drasticno opada TH.Sa vecinskim udelom PG-a mozes da ga pojacas ali ne u toj meri kao sa nikotinom.Postoji jos i opcija dodavanja alkokohola ili mentola u bazu za pojacanje TH.Ali sta god da dodas neces dobiti ucinak kao sa vecim procentom nikotina.

detabo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2014, 16:12   #60
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Hvala na savetima
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Doziranje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:02 sati.