Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-03-2014, 13:29   #196
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 55
Pohvala: 908
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 164
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Kanger T3 Bottom Coil CC(Changeable Coil) Clearomizer

Sinoc namotan setup, 1.6 Ohm-a, uvrnuta (twisted) kanthal traka 0.4x0.05, NoRasistance zica na krajevima i naravno vata.
T3 pari pa ubija

Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-03-2014, 13:37   #197
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,599
Pohvaljen: 4,615
Nivo reputacije: 760
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Je l' izraženija aroma sa tim setupom?

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2014, 13:46   #198
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 55
Pohvala: 908
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 164
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Da, sve je pojacano, para, temperatura pare, aroma, TH... a bogami i potrosnja baterije.
U principu svaka twisted varijanta radi opako. Ova mi je dosad najbolja jer je mala masa zice pa se
ekstra brzo greje na eGo bateriji, traka ima vecu povrsinu u odnosu na zicu. Coil je motan na igli
za injekcije 1.2mm, vata samo provucena, bez gornjeg "flavour wick-a" pa je slobodna povrsina
grejaca za isparavanje veca.
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 11:56   #199
Seraphim
Nov član

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 20
Seraphim je na dobrom putu

Pozdrav svim forumasima

Koristim kanger T3S BCC nesto vise od dva meseca, i zaista sam zadovoljan kvalitetom pare u aspektu njene kolicine i arome. Imam samo jedan jako iritantan problem. Moj prvi grejac se pokvario nakon skoro mesec dana koristenja, sto mozda nije nista neocekivano, ali problem nastaje dalje, svaki gdejac posle toga njega se na taj isti nacin pokvario nakon 2-3 dana. Evo tok desavanja, grejac radi odlicno, para i ukus pare je ok, i odjednom kolicina pare se smanji na jednu trecinu, ukus postane zagoreo i nakon 10-20 paljenja grejac totalno crkne, ne greje nista. Kada mi se to prvi put ponovilo, resio sam da otvorim i moj prvi grejac i drugi, i nasao isti kvar, zica od grejaca je pukla. Kada sam uzeo treci grejac, i kada je pocelo isto to da se desava, jos dok je radio otvorio sam ga tako da sam mogao da gledam sam navoj grejaca, sipao tecnost na njega i upalio. Video sam sledece. Jedan navoj na grejacu je dobijao uzarene tacke koje su se brzo pojavljivale i nestajale, dok je iz njega izlazila para, ostali navoji su bili mrtvi, nisu se grejali niti je para izlazila oko njih. Prvo sto mi je palo na pamet jeste kratak spoj, ali mi nije jasno kako moze doci do njega. Na zalost, nemam aparat koji meri otpor pa da mogu da utvrdim da li je zaista u pitanju kratak spoj, tako da sam se obratio vama da ako znate nesto o ovom problemu da mi kazete i pomognete, jer sam do sada za ovo kratko vreme koristenja atomizera zamenio preko deset grejaca, i jos uvek se isti scenario ponavlja. Baterija koju koristim je umbrellina (od prestige energy cigarete) jacine 1300 mA/h.
Seraphim nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 12:04   #200
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,617
Pohvaljen: 16,585
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Sad pošto imaš dosta starih grejača koje nadam se nisi bacio. Kreni da učiš reparaciju grejača (teme EVOD, Protank... sve su to skoro isti grejači) materijal je dostupan... Ili ti je uletela serija grejaca koja nije dobra ili šta god... Meni je teško da dam procenu šta se desilo. Kad uđeš u štos ne treba više od 5min po grejaču.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 12:09   #201
Seraphim
Nov član

To sam i hteo da radim, odgledao sam nekoliko videa o rebuildu grejaca, procitao sam i na ovom forumu mnogo toga o tome kako to treba uraditi, i smatram da nije tesko. Jedino u sto se nerazumem jeste sta da koristim za navoj, gde da ga kupim i gde da kupim wick. Meni je problem to narucivati preko neta, jer ne mogu to da radim, sve sto mogu jeste da odem negde i platim na licu mesta za to, a ne znam gde.
Staro 20-06-2014, 12:15   #202
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,617
Pohvaljen: 16,585
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ima u nekoliko domaćih prodavnica prisutnih u odeljku PRODAVNICE. Plaća se kuriru pouzećem. Znači ne treba ti kartica.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 12:30   #203
Seraphim
Nov član

Odlicno, hvala na informaciji
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Tagovi
bcc, kanger, t3

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:01 sati.