Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-12-2012, 00:22   #16
vladavip
Senior

vladavip's avatar

Registrovan: Sep 2012
Pohvala: 223
Pohvaljen: 88
Nivo reputacije: 52
vladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svima
Uobičajeno Re: Kanger T3 Bottom Coil CC(Changeable Coil) Clearomizer

Vec nekoliko dana sam na T3 kliru. Primetio sam da posle duzeg parenja, nastaje kondenz (duzina putanje pare je veca nego na ostalim klirovima), narocito kada se potrosi i padne ispod polovine. Zato samo iz licnog iskustva, savetujem dopunu tanka cim padne na polovinu ili ispod. Nista strasno, ali da se zna. Curenja jos uvek nema, a ispod silikona na glavi nalazi se fiber preko grejaca sa fiberom. To mu dodje kao nekakva dodatna zastita od curenja. Ima tri rupice za vazduh i ja sam prelepio dve. Sada mi daje guscu paru. Teze se povlaci, ali za mene je ok. Mislim da ce sa guscim tecnostima bolje raditi, mada moze zbog toga da se javi zastoj u dotoku tecnosti na grejac.

vladavip nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-12-2012, 00:29   #17
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Slažem se, kada mu se zapuši jedna ili dve rupice radi kao sumanut. Ali zbog količine pare koja tada iz njega izađe me strah da pogledam u tank da vidim koliko je u jednom cugu potrošio
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2012, 00:49   #18
vladavip
Senior

vladavip's avatar

vladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Slažem se, kada mu se zapuši jedna ili dve rupice radi kao sumanut. Ali zbog količine pare koja tada iz njega izađe me strah da pogledam u tank da vidim koliko je u jednom cugu potrošio
To se i meni desava. Malo mi smeta kondenz, ipak vise volim pravu aromu od kondenza. Kada sam napravio Joye Cigar VG16mg 50% i pomesao sa 30% Dekang L&M 0mg i dodao 20 % cist VG radi probe, umalo me ni ubi zagoretina. Slab dotok tecnosti. Onda pribegnes triku, malo odvijes tank za 1/4 do pola kruga i pojave se mehurici, znak da te nece sledeci cug izneveriti. Neznam jel si merio otpor glave, ali u mom je oko 2.5 oma i ja je przim na twistu na 4.4V. I jos jedna stvar. Na T2modu i punom baterijom 18650 mi losije radi nego na TWistu 1000 na 4V-4.6V
Edit: Inace prevazisao sam potrosnju Vivija sa 2.4 oma. Ovaj T3 sa zatvorenim rupicama, jede tank od 3ml za popodne, jedan za prepodne i jedam za noc. I sve razliciti nivoi nikotina. Za vece najjaci. Svidja mi je i odstampana kontra skala da imas prestavu koliko sipas tecnosti.
Edit2: Predlog je da se radi sa punijim fiberom od 3mm kako bi silikonska gumica nalegla dobro. Odnos kvalitete i debljine fibera i kvaliteta smotanog kantala moze biti od presudnog znacaja pravilan za Kanger T3

Staro 06-12-2012, 00:53   #19
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Moj je na 1.8 oma. Koristim ga na običnoj eGo bateriji i eGo modu i za sada radi ok. Sa 2 zapušene rupice pari kao lokomotiva ali je ipak preveliki otpor pri uvlačenju, zato sam sada ostavio samo jednu zapušenu.
Staro 06-12-2012, 01:05   #20
vladavip
Senior

vladavip's avatar

Citat:
Moj je na 1.8 oma. Koristim ga na običnoj eGo bateriji i eGo modu i za sada radi ok. Sa 2 zapušene rupice pari kao lokomotiva ali je ipak preveliki otpor pri uvlačenju, zato sam sada ostavio samo jednu zapušenu.
Evo po tvom iskustvu skidam jedan i probavam. Zaista bolje i lakse vuce, mada je gustina pare sa dve zapusene rupice bila bas po mojim ktiterijumima. Hebas potrosnju, kad je uzivanje u pitanju.
Bio sam veliki skeptik po pitanju botom coil klirova, ali se pokazuje da je solidno odradjen, lakoca rasturanja na najvisem nivou, kao i motanje setup-a. +gumica za +pol je izvanredna.
Edit:Jos jedan + za Kanger T3

Staro 06-12-2012, 11:44   #21
Radmila
Senior

Radmila's avatar

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 627
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 89
Radmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosi

A ostali smrtnici, kako i gde da ga kupe? Osim narucivanja iz inostranstva!
Radmila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-12-2012, 19:10   #22
vladavip
Senior

vladavip's avatar

Citat:
Originalna poruka od Radmila Vidi poruku
A ostali smrtnici, kako i gde da ga kupe? Osim narucivanja iz inostranstva!
S obzirom da su glave skuplje od CC glava i da ovakve konstrukcije nisu bas popularne(Bottom Coil), tesko da ce se neko od uvoznika odluciti za uvoz vecih kolicina T3.

Staro 06-12-2012, 19:18   #23
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 36
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,168
Pohvaljen: 1,234
Nivo reputacije: 432
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Mislim da je vladavip u pravu...
Teshko da ce se neko nakanuti od nashih da ga ubaci u ponudu...

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2012, 19:33   #24
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

A ja mislim da grešite u proceni
Staro 06-12-2012, 19:58   #25
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 36
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,168
Pohvaljen: 1,234
Nivo reputacije: 432
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

hahaha

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-12-2012, 00:05   #26
vladavip
Senior

vladavip's avatar

Citat:
A ja mislim da grešite u proceni
Postoji i takva mogucnost, svakako!

Staro 11-12-2012, 13:11   #27
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 47
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 509
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Upravo sam poceo da koristim BCC, pa cu uskoro i ja da podelim iskustvo.
Za pocetak, deluje mi nesto kvalitetnije uradjen od CC-a i nema ni traga curenja posle 12h stajanja u raznim polozajima

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2012, 14:22   #28
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Prvi otisci:
- osetno hladnija para nego kod CC (meni OK)
- mnogo vise pare nego na CC
- moze i sa tri rupe, ali sa jednom zatvorenom je vrh!!!
- cini mi se da je aroma nesto malo izrazenija nego na CC, ali posto sam ujedno i promenio aromu, ne smem jos da tvrdim

Posle prvih sat vremena, jako dobri otisci

Zahvalili :
Staro 12-12-2012, 15:05   #29
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Posle 24h koriscenja, dodatak otiscima:
- definitivno iritira prevelik protok vazduha pa je pozeljno zatvoriti bar jednu rupu
- potrosnja mi je gotovo identicna kao na CC-u, mozda za maks. 10% veca
- na -5 radi odlicno, ali po ulasku u toplu prostoriju, kondenzuje k'o lud, klokoce, grgoce... i treba ga izduvati
- ukupan otisak odlican, svidja mi se

Staro 12-12-2012, 15:16   #30
lazar
Senior

lazar's avatar

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 222
Pohvaljen: 56
lazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svima

Da li i dalje smatras da je aroma izrazenija nego na CC kliru??

16.08.2012
lazar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Tagovi
bcc, kanger, t3

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:58 sati.