Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-01-2018, 18:04   #151
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 678
Pohvaljen: 887
Nivo reputacije: 197
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Ipak jeste fused, ogulio sam ga klijestima sa kraja. Ali me cudi tako mali otpor

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2018, 18:42   #152
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 585
Pohvaljen: 597
Nivo reputacije: 136
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Kakav je inače taj fused clapton za mtl?

Vredi li naručiti vandyvape žicu?

Pretpostavljam da traži bar 15w i da je para toplija
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2018, 20:18   #153
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,750
Nivo reputacije: 1195
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

@Zadimljivac Prostora Nešto nisi dobro uradio. Ako si ih samo ubacio i nisi odradio dry burn, onda uopšte nije čudno. Burn-uj pa proveri opet otpor i videceš da je "normalan".

@Danone Vruć i gadan. U stvari, od Minija još uvek nisam probao i nemam nameru. Uz normalnog je stigao, 99% sam siguran, SS grejač.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-01-2018, 20:34   #154
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 306
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker / Berserker Mini MTL RTA

Ne znam ni zasto salju fused uz mini.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-01-2018, 12:43   #155
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

@Bet nisam radio dryburn nego mi je ocitao otpor 0.2 i odmah sam ga skinuo kad sam vidio taj otpor, pokusacu danas da odradim sa dryburn-om, vjerovatno je tu greska koju sam napravio

Staro 21-01-2018, 16:19   #156
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 42
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose
Pohvala: 3,841
Pohvaljen: 1,381
Nivo reputacije: 316
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Na oba koja su mi stigla uz ati je unutar coila bi neki malo sjajniji deo, kao da su nečim stiskali, i tu mi se javljao hotspot prilikom usijavanja, tako da ih nisam ni probao.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-01-2018, 17:00   #157
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Fused clapton da bi radio lepo mora biti presovan, a hot spotovi se srede lako. Kako god ovi grejaci koje salju uz mini veze nemaju jer je para pretopla.

Sent from my SJMY Samsung Galaxy S287 Clone using Tapatalk

I need a beer
Staro 21-01-2018, 17:12   #158
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,750
Nivo reputacije: 1195
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

@Zadimljivac Prostora Javi šta si uradio.

@dgproduction Mislim da ih guraju jer lepo izgledaju. Ako pogledamo istoriju velikih recezenata, 90% njih je počeo da snima 2014te kada je bio opasan BOOM d2l atomizera. Slabo ko od njih je ikada pario mtl. Ovaj pari na 25W, onaj na 35W, onaj kaže baš lepo radi grejač u Berserkeru, 0.5mm ss, 3mm prečnik, 30W...

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-01-2018, 18:59   #159
Zadimljivac Prostora
Veteran

Kad sam odradi dryburn dobio sam 0.62 Ohm-a. Hvala Bet. Sa ovim klepton grijacem je aroma fantasticna, zaista uzivam. Od svih novijih mtl berserker mini mi je ubjedljivo najbolji, daleko daleko ispred prime-a i siren-a.

Staro 21-01-2018, 19:02   #160
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Mini razvaljuje...
Bet verovatno si u pravu.

I need a beer
Staro 21-01-2018, 19:52   #161
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 594
Pohvaljen: 1,366
Nivo reputacije: 253
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Izgleda da cu da ga narucujem.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-01-2018, 21:45   #162
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 585
Pohvaljen: 597
Nivo reputacije: 136
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Ja sa ga porucio..Od onoga sto sam nasao trenutno najeftiniji je na FT uz MAP kod 26 $

Jedino sto ga nemaju na stanju pa se ceka..Ali sta sad
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-01-2018, 22:15   #163
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 594
Pohvaljen: 1,366
Nivo reputacije: 253
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Pff, steta sto mora da se ceka, mozda stavim oglas ovde onda. Jos kad razmisljam da uzmem i nikako da se resim.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-01-2018, 22:19   #164
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Imate ga na 2fdeal za 25usd shipping free.

I need a beer
Staro 21-01-2018, 22:42   #165
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,056
Pohvaljen: 553
Nivo reputacije: 112
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Ima ga i na Ali Ekspresu 21e,shipping free i iscimajte se sa novim nalogom za kupon od 3,7e za prvu kupovinu.Oko 17-18e izadje.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:59 sati.