Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-10-2017, 13:01   #46
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 2,114
Pohvaljen: 765
Nivo reputacije: 115
vap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Za naše se ruda tek iskopava
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-10-2017, 19:11   #47
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,703
Pohvaljen: 2,098
Nivo reputacije: 297
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

Vandy Vape Berserker MTL RTA jeste kvalitetno napravljen i prelepo izgleda
a sto se tice arome e tu nije dobar sve zivo sam pokusao napravio petnaestak razlicitih grejaca i nista nisam mogao da postignem
neznam stvarno ali nema nikakve arome
pokusacu sutra ponovo da nesto uradim sa ovim prelepim rta ali nesto neverujem
da dodam i ovo pokusao sam da da dobijem slicnu aromu koju mi daje kayfun lite plus v2 i nisam nista slicno postigao
da budem iskren nikad u zivotu nisam imao losiji rta [aromu koju daje]
toliko od mene parite bezbedno
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-10-2017, 19:14   #48
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,916
Pohvaljen: 711
Nivo reputacije: 194
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

sacekaj malo (moze biti) na dva atomizera sam primetio da treba neko vreme da prodje dok ne pocne da daje aromu . imam isto berserker , i poceo je da daje aromu ,a da ocenim ne bi znao,malo si i mene doveo sad u nedoumicu .bilo bi super da iznese jos neko svoje iskustvo sa berserkerom (u vezi arome)
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-10-2017, 19:31   #49
dragon
Veteran

dragon's avatar

dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

@milanez pokusacu opet da uradim nesto tank je prelep kvalitetno napravljen
ja sam se razocarao i morao sam da napisem svoje utiske
stvarno mi nije jasno gde nestade aroma u njemu, nemogu da shvatim
kao sto rekoh sve i svasta sam pokusao i nista
Staro 06-10-2017, 19:35   #50
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

sacekaj koji dan dok se razradi(video sam u temi za hvalisanje da ti je tek stigao) ,bas me interesuje dal ce se pojaviti aroma .opet kazem imam i ja berserker i slazem se da je super kvalitetno odradjen
Staro 06-10-2017, 19:35   #51
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 306
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Ne znam sta mu radis ali berserker radi bas lepo, ja ga koristim sa velikim tankom i aroma je bas dobra.
Setup 2mm precnik, zica 0.3mm kantal, 8 namotaja.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-10-2017, 19:37   #52
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

kad smo kod setapa ,jel moze da prodje 2,5 mm 0,32 kantal 5,6 namotaja?
Staro 06-10-2017, 19:42   #53
dragon
Veteran

dragon's avatar

sutra rasturam sve i ponovo cistim ovaj rta
plasim se da nisam lepo ocistio i bilo je masinskog ulja i zato je aroma odvratna
citam sta pisete i postujem vase predloge
Staro 06-10-2017, 19:50   #54
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 45
Pohvala: 1,724
Pohvaljen: 1,288
Nivo reputacije: 218
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od milanez Vidi poruku
sacekaj koji dan dok se razradi(video sam u temi za hvalisanje da ti je tek stigao) ,bas me interesuje dal ce se pojaviti aroma .opet kazem imam i ja berserker i slazem se da je super kvalitetno odradjen
Sumnjam da tu ima sta da se razradi, bez obzira koji je atomizer u pitanju.Ili nije dobro opran ili je setap problematican.
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-10-2017, 20:00   #55
Hobbes
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 159
Pohvaljen: 266
Nivo reputacije: 49
Hobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosi

Ajd i ja da kazem koju.
Koristim ga neka 3-4 dana, i sta znam, i meni je aroma onako, nista specijalno. Promenio nekoliko setup-a, razne kombinacije, kantal 0.32, 0.35, 0.40, na 2.5mm pa i 3mm, od 1 do 1.5 oma, i za sad mi se najbolje pokazao sa 0.32 na 2.5mm 8 ili 9 namotaja, nisam siguran oko 1.3 oma.
Tank sam po sebi odlican, bez curenja kad se puni kako je bet objasnio u recenziji, protok vazduha taman kako mi odgovara za mtl, bilo koju od posledje 3 rupe da koristim, prve dve su mi ipak pretesne.
Jedino aroma nekako bledunjava, ne osetim da je mutirana ili da daje neke cudne note, nego kao da je sve tu samo manje izrazeno.
Za sad je tu u rotaciji, koristim ga, a za kasnije cemo da vidimo. Koliko vidim svasta nesto se sprema
Hobbes nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-10-2017, 20:02   #56
dragon
Veteran

dragon's avatar

sto se tice rta setup build znam da nije problem
sad kad bolje razmislim 100% sam siguran da tank nije lepo opran i u sebi sadrzi masinsko ulje
problem je to ali ja nisam shvatio
javljam sutra kad sve ponovo ocistim
Staro 07-10-2017, 12:22   #57
dragon
Veteran

dragon's avatar

sinoc sam generalno cistio sve delove ovog rta
ultrasonic cleaner je uradio svoj posao i tank je 100% cist nema vise masinskog ulja
napravio sam grejac od kanthal 28 AWG [0.32mm] oko 2.5mm 7/8 namotaja i dobio otpor od 1.34 ohms
ok aroma je sada bolja nemogu to vise da kritikujem nije losa a nije ni najbolja
prosto receno aroma je manje izrazena malo je suplja
sto se tice ove sprave natapa grejac previse i pri jacim povlacenjima oce da grgolji i tako da se aroma gubi
ropica ispod grejaca je 1.45mm i kada se jace povice vazduh stvori se jak pritisak i grejac postaje previse natopljen jer rupice za dovod tecnosti su prevelike [razlog zasto tank grgolji i gubi aromu]
bilo koliko god da sam stavio vatu problem je uvek tu i ne gubi se
proverio sam sve gumice i sve su dobre tank neposta nimalo vazduha da bih prenatapao i grgoljio nije to problem obecavam
bilo sta da se pokusa i utadi kada se tank puni sa tecnost i otvori pritisak se promeni i grgolji razlog je koji sam ranije naveo [rupice za dovod tecnosti su prevelike]
70/30 vg-pg koristim i pri punjenju se previse natopi grejac [pomaze da se tank napuni odozdo sta sam i radio radim
sve u svemu tank nije los ali je mogao biti bolji ali dizajnirali su ga lose i nije ovo pravi m2l
mozda ste primetili da ovaj tank daje dosta pare kada se uporedi sa drugim m2l tankovima, razlog je previse tecnosti na grejacu i ukus se uvek menja
sta zelim da kazem nije los tank ali je mogao da bude bolji
toliko od mene i parite bezbedno
Zahvalili :
Staro 07-10-2017, 12:33   #58
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

ja sam isto imao problema sa grgoljenjem i tecnost mi je isla u usta ,a i cureo je .kada sam stavio vise vate resio sam oba problema . rekao si da ovo nije pravi mtl pa mi to nije jasno jer kazu da jeste ,a ja se u sve to ne razumem bas najbolje pa te molim da malo to objasnis
Zahvalili :
Staro 07-10-2017, 13:01   #59
dragon
Veteran

dragon's avatar

ok da objasnim bolje onda pa da se razumemo
tank kao tank nije los da se ne lazemo
ali aroma se menja stalno kada se pari lancano razlog prevelika rupe za dovod tecnosti
stavis vise vate i ako povlacis nezno aroma drugacija
aroma mi nije stalna ista jeste i tecnost moze da popijes njime ako lose postavis vatu
prsten za podesavanje vazduha ne zatvara hermeticki sve rupice i kada se testira moze to da se primeti[ zatvori vazduh skroz i kada povlacis osetis da nije 100% sve zatvoreno ima lufta jos jedan los dizajn
kao sto rekoh nije los tank ali je mogao biti mnogo bolji da bi bio pravi m2l
kada kazem pravi m2l mislim da je to tank bez ikakvih gresaka i aroma uvek ista i solidna
mozda i ja nisam bio fer jer sam uporedio ovaj tank sa kayfun lite plus v2 a on to nije
dosta vama ima da se dopada ovaj solidan tank ali ja trazim nesto vise pa zato i kritikujem sve sta mi se ne dopada mozda gresim ali sta je tu je
Zahvalili :
Staro 07-10-2017, 13:07   #60
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

meni je bitno to da nema lufta , koristim ga na najmanjoj rupici i taljiga nekako ... cekam i drip tip neki pa se mozda generalno i usrecim . hvala ti na recenziji
bas je dobro sto kritikujes
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:58 sati.