Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-10-2017, 21:21   #16
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 51
E-cig: SXmini ML DX75 Tesla
Pohvala: 239
Pohvaljen: 452
Nivo reputacije: 87
Čedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Augvape Merlin MTL

I ja sam sličnog mišljenja kao i Ki, čekam da mi stigne Berserker od koga očekujem blago razočarenje al videćemo. Igranka bez prestanka
A Merlinko čim malo padne REZ. i Prošli je po meni za aromu bolesno dobar.
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-10-2017, 21:32   #17
vukpavlovic74
Banned

Registrovan: Dec 2016
E-cig: Aegis, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 160
Pohvaljen: 197
Nivo reputacije: 0
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Mislim da Berserker neće da podbaci, ali da će morati da se ganja na minimum 12 W a idealno na 15 W...Kod ovog novog Čarobnjaka mi nije jasno zašto ima širok odžak, ali i prošli je imao, pa je imao aromu kao vrhovni volšebni magus najvišeg reda (ko drugčije kaže taj kleveće i laže xaxaxa)
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2017, 20:19   #18
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,987
Nivo reputacije: 383
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2017, 20:36   #19
Kinkel
Banned

Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

Vec u tranzitu
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2017, 20:39   #20
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Ovaj ga napljuva za mtl parenje.
Staro 18-10-2017, 20:40   #21
Kinkel
Banned

Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

Verovatno je nahvalio Berserker-a .. sto kod mene daje sansu merlinu
Staro 18-10-2017, 20:43   #22
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Nije pogledaj.Ima osnove za optuzbe.
Staro 18-10-2017, 21:24   #23
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 585
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 137
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Po njemu od MTL karakteristika ima sam uzan drip tip i MTL u nazivu
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-10-2017, 21:27   #24
Kinkel
Banned

Ovo za vazduh mi je sasvim jasno, ali to i ocekujem, veoma puno vazduha kao na starom. Poredi ga sa 100% mtl konkurencijom i naravno da ne moze da parira u tom segmentu. Greska je sto da nisu nazvali prosto merlin v2. Kondenz kod dt .. videcu, sa ovim sto imam mozda ga nece biti, jedino to staklo sto se ne moze stegnuti malo zabrinjava, ako je taj problem rasprostranjen.
Staro 18-10-2017, 21:46   #25
vukpavlovic74
Banned

vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od PsyBoza Vidi poruku
Mnogi su pljuvali i stari Merlin tj negirali mogućnost upotrebe dotičnog kao MTL atija, ali ja sam ga volio više nego druga Tita (koga doduše nikad nisam volio, ali ipak...)
Mene je stari Merlinko znao da isprepuca od arome, kao retko koji punokrvni MTL, iako logički gledano ništa ne bi trebalo da ukazuje na to da je dobar za MTL...
Staro 18-10-2017, 23:21   #26
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 306
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-10-2017, 00:28   #27
vukpavlovic74
Banned

Neki ga volimo a neki

Staro 19-10-2017, 07:56   #28
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 609
Pohvaljen: 3,291
Nivo reputacije: 608
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od vukpavlovic74 Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od PsyBoza Vidi poruku
Mnogi su pljuvali i stari Merlin tj negirali mogućnost upotrebe dotičnog kao MTL atija, ali ja sam ga volio više nego druga Tita (koga doduše nikad nisam volio, ali ipak...)
Mene je stari Merlinko znao da isprepuca od arome, kao retko koji punokrvni MTL, iako logički gledano ništa ne bi trebalo da ukazuje na to da je dobar za MTL...
Vuče, odaj mi tajnu kako si uspeo starog Merlina da setapuješ za MTL i da pritom imaš dobru aromu. Ja se patim evo već skoro 7-8 meseci i jedino iole pristojno radi kad ga nabudžim nekim claptonom i na 30-40w.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-10-2017, 08:02   #29
Kinkel
Banned

Rako ja sam bio prezadovoljan aromom isto ko vuk. Koristio sam uvrnutu 2x0,2 mm na 2,5 precnik 5 namotaja vata kako merlin nalaze snaga oko 10-12w .. i super vajp. Bio mi je omiljen za kolace.
Staro 19-10-2017, 08:05   #30
vukpavlovic74
Banned

Mogao bih ja da ti odgovorim ali smatram da je Kinkel doktor za taj zahvat (bez ikakve šale)!
Jedino što sam ja bio u prednosti je, što mi je Ezgeta napravio reducir od 1,4 mm, koji je izgledao potpuno profi (čovek se bavi preciznom mehanikom)...za sve ostale info kod Kinkela, njegovi Merlini su bili slađi od bobmone...

xexexe...sinhronicitet!!!

@Kinkel
pokaži čoveku šta si sve radio sa svojim Merlinom, nemoj da si stidljiv
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:17 sati.