Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-07-2018, 22:37   #1
Boki 015
Aktivan član

Registrovan: Jul 2018
E-cig: cuboid lite doggy style
Pohvala: 78
Pohvaljen: 54
Nivo reputacije: 15
Boki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svima
Uobičajeno Cuboid lite ?

U potrazi za modom ( prvim modom ) nekolicina iskusnih vapera mi predloži cuboid mini ! Problem je sto se meni ne dopada izgled ( o ukusima ne treba raspravljati) ali jbg. meni se ne svidja .. Zato mi se jako svidja Cuboid lite . O radu elektronike na miniju sve je receno ali o cuboid lite ne znam ništa,čak na forumi ma domaćim slabo sta piše o njemu . Ako neko nešto može više reći o tome bio bih mu zahvlan . Pozz svima !

Boki 015 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2018, 22:45   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,627
Pohvaljen: 16,586
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Cuboid lite ?

Sa cenom od 50 dolara za mod i 90 za komplet, nije popularan. Nisam siguran da ga iko na forumu poseduje... Ima youtube recenzija pa baci pogled...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2018, 23:00   #3
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,060
Pohvaljen: 560
Nivo reputacije: 113
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Imam ja,trenutno se kit moze naci za tridesetak eura,mogu ti poslati linkove na pp.Sta znam,izgleda sjajno,super lezi u ruci,radi mi pola godine bez greske.Mane su mu baterija kojoj je realni kapacitet tu oko 2300 mah(mozda je cak ista kao na miniju) iako je deklarisu na 3000 i usb kontakt sa kojim moras biti pazljiv.Puni se takodje za nekih sat do sat i po i izmamice ti poglede kad izadjes u grad sigurno(ako ti je to vazno)Sirina mu je 24mm ali je zaobljen sa jedne strane pa sa 24mm atomizerima ima (vrlo mali) overhang.Iskreno,ako imas neki bekap mod,super mod za izaci iz kuce.Za allday nije osim ako ne trosis 3-4ml dnevno na 10W.Ako te interesuje jos nesto ili neka slika,reci.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2018, 23:50   #4
Boki 015
Aktivan član

Boki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svima

Au čoveče svaka čast kako ga opisa kao da gledam video a ne čitam tekst Pa jbg.parim ja i više od 3,4 ml ali za silovanje preko dana u kolima ( taksiram) koristicu cevke ( exceed i pocke x ) a ovo bih na gajbi , na druzenjima itd. Baš mi je cool skroz aparatic . Bilo bi bolje da je jaca baterija ali sta je tu je Lepo ce se slagati sa mojim exceed atomizerima , kasnije neki rta ( mini ) ..Hvala pozz
Zahvalili :
Staro 21-07-2018, 12:09   #5
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,753
Nivo reputacije: 1195
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

Kao što reče Gaga, sve sasvim pristojno za 35$ (za kit) i za mtl.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-07-2018, 15:26   #6
Boki 015
Aktivan član

..Morace u korpu
Staro 23-07-2018, 10:46   #7
Boki 015
Aktivan član

Nesto bih dodao u vezi ovog moda i slicnih modova sa tft ekranom kolor velikim ekranom (moje zapažanje). Njegova baterija je mozda realno 3000 ali zbog takvog ekrana ne moze da izgura ceo dan mučenja.Nesto kao android telefoni i obicna Nokia 33 /10 komparacija . Dosta se baterija trosi vise na display , mozda je resenje isključiti sat u stanju mirovanja i neke druge bespotrebne aplikacije ko hoce da pari sa ovakvim ekrandzijama ceo dan bez dopunjavanja
Staro 23-07-2018, 13:03   #8
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
Pohvala: 571
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 140
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Ukljucis stelt opciju.
Klikom na fire mozes proveriti parametre a inace je ekran u stanju mirovanja
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-07-2018, 13:08   #9
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,060
Pohvaljen: 560
Nivo reputacije: 113
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Ma kakvi,njemu je ekran uvijek u nekom standbuy modu,čak i kada je isključen mod.Screensaver sam ja isključio odmah ali nema nikakve razlike.Moguće sa stealth modom ali da ga koristiš tako čitav dan.Mislim da bi se to lako riješilo nekim apdejtom ali je izlazio samo jedan.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-07-2018, 15:08   #10
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Aegis Solo + Expromizer 4
Pohvala: 1,167
Pohvaljen: 581
Nivo reputacije: 107
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Ma za početnika kome ne smeta akumulator, najbolja opcija ipower 80W 5000 mah, isto može da se nadje za tako 30$, napuniš i voziš 2 dana bez razmišljanja. Naravno do nekih 30W, sve preko toga mi ne deluje početnički.. Jedina mana je što se lako oguli farba, ali osim toga je neuništivo čudo. Mene služi oko godinu dana, i dalje šljaka solidno, a polovan sam kupio

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-07-2018, 15:15   #11
Boki 015
Aktivan član

Možda je bolja opcija Eleaf ikuu i200 , 4600 baterija a nije akumulator
Zahvalili :
Staro 23-07-2018, 17:30   #12
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

E pa da nisam se setio, ali nemam ga pa ne znam kakav je mada je verovatno dobar čim ga je @Betrayer testirao i rekao da nije loš. I nije tako skup. Definitivno se isplati ako mene pitaš.

Možda nije toliko bolji od ipowera, ali ako ti se svidja dizajn više onda svakako dobra opcija.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Zahvalili :
Staro 23-07-2018, 17:44   #13
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,711
Pohvaljen: 2,100
Nivo reputacije: 297
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

Ako kupujes mod kupi nesto da ti traje. Nemoj kupovati igracke koju ima da izgrebes i nece lepo da izgleda
Kupi dve 18 50 baterije I GeekVape Aegis i neces se pokajati
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-07-2018, 18:00   #14
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,753
Nivo reputacije: 1195
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

iKuu200 jeste bolji izbor, ali je i neverovatno ružniji, plastičniji i veći i DEBLJI 😂 Skuplji 5-6$ u kitu i isključivo za dtl (pričam za kit). Možda iKuun i80, mada opet je samo dtl u kitu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-07-2018, 18:57   #15
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Pa ja pričam samo za mod. Naravno da nije dobro kada je mod ružan, izgreban ili ne, ali govorimo o opremi za početnika, a po meni tu nigde ne spadaju izmenjive baterije. To ne verujem da je dobra ideja, možda grešim ali to je moj stav. Naravno da je Aegis dobar, i naravno da će da traje, ali nije u cenovnom rangu koji bi dobro došao početniku.

Prosečnom korisniku koji ne igra fudbal sa modom će da traje takva "igračka" barem godinu dana bez problema. Po meni realno su najbolji istick 30w ili slični modeli tipa istick 40w ili 20w, ali ih je retko naći za realnu cenu kao što može da se nadje cuboid mini.

Ovo je moje mišljenje, možda grešim. Aegis jeste super izbor, ali ko počinje i ima da izdvoji za njega, za dobar rba, za 2 baterije i ostale trange frange, blago njemu.

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:14 sati.