Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-07-2018, 19:04   #16
Boki 015
Aktivan član

Registrovan: Jul 2018
E-cig: cuboid lite doggy style
Pohvala: 78
Pohvaljen: 54
Nivo reputacije: 15
Boki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svima
Uobičajeno Re: Cuboid lite ?

Momcine a šta mislite o Smok Osub 80 w Kit ..3200 Baterija ....Ne bih se ja za***avao još da baterijama , samo usb i vozi ..Hoću kupim posle onaj atomizer , ima kod nas sa crl grejacima da vezbam namotavanje malo.. one mega 2 tako nešto , čujem da je ok
Boki 015 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-07-2018, 19:16   #17
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Aegis Solo + Expromizer 4
Pohvala: 1,164
Pohvaljen: 581
Nivo reputacije: 107
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Taj kit ti je za d2l parenje, ne znam koji stil ti preferiraš. Mislim da je sam mod OK, ne verujem da je loš sam po sebi, a atomizer bolje da nadješ nešto tipa doggystyle, vrti još malo po forumu pa pogledaj. Izbegni "Ego one v1, v2 mega" fazu dok još možeš, kad ga već nemaš

Što se tiče samog moda nije tako jeftin i nije po meni dobar kit za jeftin kvalitetan početak. Cuboid mini za 15$ i doggystyle za 12$ najbolja opcija..
Cuboid mini je lepši uživo, nemam ga ali znam kakav je. Kvalitetniji od mnogih, kliktavi dugmići, fina spravica.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-07-2018, 19:24   #18
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,896
Nivo reputacije: 527
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Jeste mega v2 dobar atomizer, a clr odlična rba za učenje, pored toga i odlično radi.
Kao što rekoh ne bih išao dalje od kuboid mini, a sam si rekao da si vičan kupovidni na aliexpresu, a cena stvarno prava sitnica 14.90$. I ako si rekao da ti se ne svidja, kad ga uzmeš u ruke (mod) totalno ćeš promeniti mišljenje. Ako ti nešto znači i ja sam obilazio kuboid ali večeg brata jer je ružan i kockast, ali kada sam kupio mini potpuno sam se oduševio.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-07-2018, 19:28   #19
Boki 015
Aktivan član

Boki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svima

U pravu si bratex , doggy pa na posao . Internet je čudo ! Ljudi nauce da sviraju gitaru,poprave bojler i ves mašinu preko neta a zašto ne bih i ja da premotavam grejace .Eto ja sam uz pomoć you tube sam zamenio grejac u bojleru i očistio kamenac npr..
Zahvalili :
Staro 23-07-2018, 19:31   #20
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,896
Nivo reputacije: 527
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Onda će ti grejač na doggy biti obična igrica.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-07-2018, 10:54   #21
milanlaki
Iskusan član

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40w + ProTank 2
Pohvala: 12
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 37
milanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putu

Pocetnik jesam i trenutno koristim istick 40w koji sam uzeo pre par godina kao polovan ovde na forumu. Ja koristio tada par meseci pa je posle godinu dana opet bio u upotrebi, duze i intezivnije nego kod mene. Evo sada ga opet koristim i meni izdrzi opusteno 2 dana . Ne znam stvarno kako poparite po 5-10-20ml dnevno, ali ja se stvarno trudim i ode sa ovim protankom mozda u proseku oko 1,5ml
Samo hocu da kazem da sam porucio ovaj cuboid mini sto ste predlozili, malo sam se zeznuo i uzeo u kompletu sa njegovim atomizerom, ali tesko da ce kod mene biti u upotrebi (videcu kada stigne) Mozda bolja opcija da sam uzeo u kombinaciji sa V2.
Mislim da je za pocetnike ovo i vise nego dovoljno.
milanlaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-07-2018, 11:02   #22
Boki 015
Aktivan član

Druže ako si uzeo pre par godina nisi više početnik Šalim se, ja parim četiri godine ali sebe smatram pocetnikom . Početnik u smislu da su me zadovoljale jednostavne spravice , ego one,pocxe x , exceed, pre toga svakakvi e feel , umbrelle baterije , oni atozeri sa fitiljima i sl. Bye the way drago mi sto čujem da te integrisane baterije i ne riknjavaju tako lako
Staro 26-07-2018, 11:11   #23
milanlaki
Iskusan član

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40w + ProTank 2
Pohvala: 12
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 37
milanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putu

xaxa Ma jesam pocetnik, pre par godina pokusao par meseci, ali zdravstveno nije odgovaralo pa se opet presaltovao na smrde. Sada sam se vratio da probam opet.
milanlaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-08-2018, 23:32   #24
Boki 015
Aktivan član

Kako bi Merlin mini legao na cuboid lite posto je on 24 rka ?
Staro 12-08-2018, 17:02   #25
MiN07
Nov član

Pohvala: 2
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 5
MiN07 je na dobrom putu

Koliko ja znam Cuboid je 26ica, tako da bi to bilo dobro
MiN07 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-08-2018, 17:36   #26
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,533
Pohvaljen: 2,117
Nivo reputacije: 413
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Napisa Gaga ..
Citat:
Originalna poruka od Gaga Kanasta Vidi poruku
Sirina mu je 24mm ali je zaobljen sa jedne strane pa sa 24mm atomizerima ima (vrlo mali) overhang.

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-08-2018, 17:51   #27
Boki 015
Aktivan član

Jbg nisam ceo topic prelistao moja greska ..Priznajem delo
Staro 12-08-2018, 18:29   #28
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,059
Pohvaljen: 558
Nivo reputacije: 113
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Moja greska gore,26mm je po specifikaciji.Radi se o tome da je on zaobljen sa svih strana i po mojoj procjeni na vrhu je 23,5mm.Nije veliki overhang ali ga ima sa 24mm atomizerima.Meni ne smeta jer svakodnevno koristim debelog Berserkera na njemu.A sa svim preko 24mm bi bas upadljivo štrčao.

Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-08-2018, 18:33   #29
Boki 015
Aktivan član

Ma to je super ! Ove jasne slike vrede vise od 1000 reci Gaga jel normalno da mi se moj cuboid napuni za 20 minuta bukvalno bez da se baterija zagreje ?
Staro 12-08-2018, 18:37   #30
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,059
Pohvaljen: 558
Nivo reputacije: 113
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Moj se na 1,5A punjaču napuni za sat,sat i 15 min.Nisam pokušao na 2A punjačima.Ne znam,brzo je to baš.Ako može da izgura dan korišćenja-super.Ima u podešavanjima neka opcija oko punjenja koju sam ja čačkao kad sam ga kupio ali da me ubiješ ne znam koja.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:56 sati.