Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-01-2019, 21:01   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 594
Pohvaljen: 1,372
Nivo reputacije: 254
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Vandy vape Apollo kit

Vandy vape apollo kit dolazi u nekoliko boja:

- Frosted red
- Frosted cyan
- Frosted green
- Frosted amber
- Frosted black

Specifikacija:

- Dimenzije kompleta: 114mm x 27.9mm

Atomizer:

- Visina sa drip tipom: 38mm
- Kapacitet: 2ml
- Precnik: 22mm

Mod:

- Visina: 76mm
- Precnik: 27.9mm
- Baterija: 900mah

U kutiji:

- Ap mod
- Ap atomizer
- Rezervni delovi
- Usb
- Dva grejaca
- Uputstvo za upotrebu

Vandy vape apollo komplet je starter komplet koji je namenjen za mtl (usta pa u pluca) parenje. Komplet dolazi u 4 boje, a ja imam crnu boju. Ovaj starter kit se izdvaja od ostalih najvise po tome sto je otporan na vodu, na prasinu i na udarce. Takodje ovaj komplet je vrlo mali, visina kompleta je 114mm, a takodje nije tezak. Napravljen je od TPE materijala, a to je materijal slican gumi.

Apollo atomizer

Ovaj atomizer je 22mm u precniku i ovaj atomizer koristi fabricke grejace, atomizer je namenjen za mtl parenje. Od detalja na atomizeru, na top capu se nalaze detalji za lakse odvrtanje top capa, na prstenu za vazduh su slicni detalji za lakse podesavanje vazduha, a sa donje strane atomizera su gravure "Apollo", serijski broj i "Designed and manufactured by Vandy vape".

Na atomizeru se nalazi drip tip koji je u principu okej za koriscenje, precnik rupe na ovom drip tipu je oko 3mm. Ovde ne moze da se koristi ni jedan 510 drip tip, znaci moracete da koristite ovaj drip tip, ali ovaj drip tip moze da se izvadi i on se drzi na dva o ringa i vrlo dobro stoji u mestu, na slici se vidi kako to izgleda.

Kod ovog atomizera imamo punjenje odozgo, a da bi se atomizer napunio top cap treba da se odvne, kao sto sam rekao, postoje detalji koji olaksavaju hvat, a navoji su sasvim okej pa se top cap lako odvrce. Kada se top cap odvrne mogu se videti dve prilicno velike rupe za sipanje tecnosti pa ce ovde moci da se sipa tecnost i sa vecim vrhovima na bocici.

Na atomizeru dolazi stakleni tank, tank ima kapacitet 2ml, a takodje u pakovanju se dobija jos jedan rezervni stakleni tank koji takodje ima kapacitet od 2ml. S obzirom na velicinu kompleta i posebno atomizera, kapacitet je mogu reci okej, a pogotovo ako se koristi nic salt tecnost.

Atomzier stize bez ubacenog grejaca, ali u pakovanju se dobijaju dva grejaca. Jedan od grejaca ima otpor 1.8ohm, a na grejacu pise da se ovaj grejac moze koristiti od 3.2-4.3V, takodje u pakovanju se dobija jos jedan grejac koji ima otpor 1.5ohm, a na grejacu pise da se ovaj grejac moze koristiti od 3V-4.2V. Sto se menjanja grejaca tice, sve je vrlo prosto, samo se skine baza i grejac se zasrafi u bazu. Ono sto je takodje plus kod ovog atomizera je to sto je kompatibilan sa grejacima od bskr mtl kompleta. Sto se tice koriscnje grejaca u slucaju da ovo cita neki pocetnik, pre montiranja grejaca i sipanja tecnosti u tank, vrlo je bitno prvo sipati par kapi tecnosti u grejac pa tek onda mozete montirati grejac i sipati tecnost u tank kako bi izblegli moguci dry hit.

Na bazi se nalazi prsten za protok vazduha, ovde imamo stoper pa se prsten nece vrteti beskonacno u krug. Vazduh se fino podesava i tu je sve kako treba. Na prstenu za vazduh se nalaze ukupno 6 rupica za vazduh, a moze da se koristi samo jedna rupica odjednom. Dakle, imamo 6 rupica sledecih velicina, 0.6mm, 0.8mm, 1mm, 1.5mm, 2mm i 2.5mm. Vazuh moze vrlo fino da se podesi od veoma restriktivnog do otvorenog mtl povlacenja. Takodje kod ovog atomizera nema fals vazduha.

Kako atomizer radi i moje misljenje

Da pocnemo od drip tipa, u principu meni je okej drip tip za koriscenje, a verujem da ce i mnogim pocetnicima biti, medjutim ne moze da se koristi 510 drip tip sto ce iskusnijim korisnicima biti mana. Top cap, punjenje odozgo radi bez problema, nema curenja, nema tecnosti na top capu posle zatvaranja, sve je kako treba. Prsten za vazduh radi odlicno i ima lepih opcija sto se vazduha tice, a vrlo lepo je i to sto vazduh moze dosta da se smanji sto moze biti bitno pocetnicima. Ja trenutno u atomizeru koristim grejac od 1.5ohm i grejac koristim na 3.8V na trecoj rupici za vazduh i u principu grejac radi sasvim solidno, koristim nic salt tecnost sa 35mg nikotina i throat hit je vrlo pristojan, a u tecnosti gde su jagoda, malina, jabuka i mentol najvise se oseca jagoda i mentol dok su ostale note nesto slabije, u svakom slucaju aroma je dobra i intenzivna.

Mane:

- Drip tip meni udoban ali ne moze da se stavi 510 pa ce to biti mana

Dobre strane:

- Meni udoban drip tip
- Dobar kvalitet izrade, navoji su dobri
- Punjenje odozgo koje radi fino
- Dorba aroma
- Prsten za vazduh radi lepo i ima dosta opcija za vazduh
- Atomizer je kompatibilan sa berserker grejacima
- Atomizer ne curi
- Dva grejaca u pakovanju

Apollo mod

Apolo mod je mod malih dimenzija i mod je vrlo lagan, a uz sve to mod je vodootporan, otporan na prasinu i otporan na udarce, tako da ste sa ovim modom prilicno sigurni ukoliko vam ispadne ili ukoliko ga nakvasite, svakako veliki plus za to. Mod ima gomilu detalja, na prekidacu se nalazi vandy vape logo, a sa donje strane su detalji "Apollo" i " Designed and manufactured by Vandy vape".

Sa gornje strane moda se nalazi stainless steel konekcija koja je usrafljena odozgo i pozlacen 510 pin koje je podesiv. Na ovom modu lepo stoje atomizeri do 24mm, odnoso atomizeri do 24mm ne strce sa strane.

Na modu se nalazi prekidac koji je vrlo kliktav i koji radi sasvim okej, takodje ovde imamo i plus i minus dugmice koji su takodje kliktavi i rade vrlo lepo. Izmedju prekidaca i dugmica se nalazi deo gde se nalaze led diode. Bas ispod prekidaca se nalaze 6 led dioda i ovo je indikator baterije, svidja mi se dosta ovaj idikator baterije jer je prakticniji od drugih slicnih indikatora. Ispod indikatora baterije se nalaze jos 5 diode i tu mozemo da vidimo napon koji podesavamo koristeci plus i minus dugmice od 3.2-4V sto je vrlo lep nacin podesavanja.
Ispod plus i minus dugmica se nalazi usb ulaz, a preko njega se nalazi poklopac kako bi zastitio usb od vode. U ovom uredjaju se nalazi baterija od 900mah sto nikako nije los kapacitet za ovakav uredjaj.

Kako mod radi i moje misljenje

Mod se pali standardno na pet klika na prekidc, a na isti nacin se mod i gasi. Sto se tice podesavanja izlaznog napona, koristeci plus i minus dugmice moze se izabrati 3.2V, 3.4V, 3.6V, 3.8V i 4V i licno mi se svidja kako je podesavanje ovde uradjeno, nema ekrana, a bez problema mozete podesiti napon. Probao sam naravno ovde i druge atomizere i lepo je sto 24mm atomizeri ne strce sa strane i mod sa 24mm atomizerima izgleda super, a sa drugim atomizerima mod takodje radi vrlo lepo, ali najmanji otpor grejaca koji mozete da koristite na ovom modu je 0.8ohm, sto je sasvim okej jer uglavnom svi koriste vece otpore za mtl. Mod sasvim okej lezi u ruci, a prekidac prilicno strci pa se oseti ispod prsta gde se nalazi. Nema nikakvih posebnih mana koje bi mogao da izdvojim za ovaj uredjaj, u principu sasvim okej uredjaj koji ima dosta dobrih strana, a pogotovo ukoliko trazite neki uredjaj koji je mali i zgodan, a u isto vreme otporan na udarce i na vodu.

Dobre strane:

- Kvalitet izrade
- Otporan na vodu, udarce i prasinu
- Svi dugmici vrlo kliktavi
- Indikator baterije
- Mogu atomizeri do 24mm da se koriste
- Podesavanje izlaznog napona

Kod:
http://www.vandyvape.com/kit/kit/AP-kit/
shone29 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:52 sati.