Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-01-2019, 06:11   #1
WIKILAV
Nov član

Registrovan: Oct 2018
Pohvala: 12
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 5
WIKILAV je na dobrom putu
Uobičajeno Damn Vape Fresia RTA

Pozdrav!
Hteo bi da kupim ovaj atomizer pa me zanima vase misljenje.

Admin poruka

Video postavljen pravilno

Pročitaj

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=388

WIKILAV nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-01-2019, 14:47   #2
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 46
Pohvaljen: 204
Nivo reputacije: 36
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Damn Vape Fresia RTA

Kupio ga za drugara i testirao par dana.

Tank je dobar. Testirao sam samo DL sa raznim varijantama zice (obicna zica, clapton, fused clapton...) i radi jako, jako lepo. Sa nekim buildom bolje sa nekim losije. Aroma dobra, ne curi, nema kondenza i od mene ima toplu preporuku. Sa obicnom zicom sam probao kako radi mtl (iako je unutra bila tecnost za DL pa za aromu ne znam jer nisam navio da mtl-ujem vocke i kolace) ali moze biti jako tesan vazduh.

Mislim da neces pogresiti ako ga uzmes.
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-02-2019, 17:11   #3
samposebi
Senior

Registrovan: Nov 2018
Godine: 48
Pohvala: 325
Pohvaljen: 126
Nivo reputacije: 32
samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

I mene zanima ali samo za mtl, a ja volim još i tesan.
Čini se da vazduh baš može da se utesni, ipak me plaši što ga je i Jai testirao
Jel probao neko mtl na njemu?

Opet tata kaže da nije dobar za mtl zbog sličnog razloga kao i svi dtl/mtl

Admin poruka

Video postavljen pravilno

Pročitaj

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=388

samposebi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2019, 16:49   #4
srboje
Aktivan član

Registrovan: Feb 2016
Godine: 44
Pohvala: 79
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 20
srboje je na dobrom putusrboje je na dobrom putusrboje je na dobrom putu

Pazario jedan, mtl iskljucivo parim.

Uzmi, neces se pokajati. Odlicna aroma, malo pripazi oko vate, zna da procuri ako se ne postavi dobro...

Ako volis "tesno", neces pogresiti, ja parim na najvecoj rupi i "strpnem" trunku od velike (koja je za DTL)...zamisli kakve su one jos manje!
srboje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-02-2019, 15:36   #5
WIKILAV
Nov član

Poruceno od kineza. Cekam da stigne. Pozdrav.
Zahvalili :
Staro 08-03-2019, 07:29   #6
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 33
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Meni stigao juče, i ovako na prvu mogu reći da je dobar mali atomizer. Ima vazda opcija za vazduh, i onaj prsten za afc je lepo zamišljen, nema grgolja, nema curenja i što je najvažnije dobar ukus. Al biće o njemu još pisano, ovo je ovako na prvu loptu.!
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-03-2019, 04:38   #7
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,989
Pohvaljen: 2,068
Nivo reputacije: 346
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Koristim ga već duže vreme isključivo za mtl. Nema problem kao većina "mešovitih" atomizera jer ima sistem vqzduha sa dve komore. Kada se vazduh podesi na manje rupe (jedna strana) onda ide kroz cevčicu u sredini, a kada se koristi dugačak slot onda vazduh ide oko nje. Lepo zamišljeno i što je najbolje radi kako treba. Batalio sam sve ostale mtl atomizere. Bitno je da grejač bude što niže i da se vata postavi labavo u rupe.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-03-2019, 07:00   #8
TheBorg
Aktivan član

Pohvala: 27
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 8
TheBorg je na dobrom putu

Kakve su opcije za vazduh, da li moze da se namesti malo vise vazduha u mtl modu?
Kakva je aroma?
TheBorg nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-03-2019, 07:42   #9
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Što se tiče samog vazduha možeš da pustiš mašti na volju, fresia je zamišljen kao mešoviti atomizer tako da ko voli restricted mtl, može,može i opušteniji mtl, ko voli resticted dtl, opet može, svašta može na ovom atomizeru, a ukus je odličan.
Zahvalili :
Staro 10-03-2019, 14:59   #10
TheBorg
Aktivan član

Pohvala: 27
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 8
TheBorg je na dobrom putu

Da li je neko od vas ima veliki Hastur i moze da uporedi aromu sa Fresiom u mtl modu?
TheBorg nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-03-2019, 17:07   #11
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Meni dobar i jedan i drugi. Al nisu baš za neko uporedjivanje, jer se malo razlikuju u osnovi.
Staro 10-03-2019, 23:14   #12
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Što se tiče ovog atomizera, znači Damn Vape Fresia rta, trebao bi naš Bet da odradi neku recenziju, mislim da pored svih onih atomizera kojih ima u njegovim recenzijama, može apsolutno da udje i ova new wawe varijanta atomizera, evo ja se javljam kao dobrovoljni davalac primerka kojeg imam, a koji je kao model vrlo zaslužio(ovo subjektivno) ali i vrlo objektivno, da bude objašnjen i predstavljen auditorijumu.
Zahvalili :
Staro 27-03-2019, 01:14   #13
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 594
Pohvaljen: 1,375
Nivo reputacije: 254
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Malo opsirnije o atomizeru:

Boje:

- Gun metal
- Black
- Ss
- Black and red

Specifikacija:

- Visina: 43.4mm sa drip tipom
- Precnik: 22mm

U kutiji:

- Fresia rta
- Rezervni delovi
- Drip tip
- Bubble stakleni tank
- Uputstvo za upotrebu

Fresia rta je vrlo zanimljiv atomizer zato sto moze da se koristi za mtl (usta pa u pluca) i za dl (direktno u pluca) parenje bez da se menjaju bilo kakvi adapteri. Precnik ovog atomizera je 22mm, dok je visina oko 43mm. Atomizer dolazi u vrlo solidnom pakovanju u kom se dobijaju ukupno dva drip tipa i dobija se bubble staklo. Kvalitet izrade atomizera je sasvim okej, takodje navoji su svuda dobri i nemam zamerke na kvalitet izrade. Sto se detalja tice na top capu se nalaze urezane linije koje omogucavaju da se top cap lakse odsrafi, na komori se nalazi jedna gravura "Fresia", na prstenu za vazduh su takodje detalji koji olaksavaju da se vazduh lakse podesi, a sa donje strane su standardne gravure sa serijskim brojem.

Atomizer stize sa 510 drip tipom i ovaj drip tip ima po meni vrlo lep oblik i vrlo je zgodan za koriscenje, ovde mogu da se koriste drugi 510 drip tipovi i uglavnom svi lepo stoje na atomizeru. Takodje u pakovanju se dobija jos jedan drip tip, ovaj drip tip je drugacijeg oblika i precnik rupe na ovom drip tipu je 5mm. Ja vise volim da koristim drip tip koji stize na atomizeru.
Atomizer se puni odozgo, a na top capu se nalaze urezane linije koje dosta olaksavaju da se top cap odsrafi, tako da skidanje top capa ne predstavlja nikakav problem. Kada se top cap skine mogu se videti dve velike rupe za dosipanje tecnosti tako da nece biti problema sa bilo kakvim bocicama. Takodje nema curenja niti bilo kakvih problema prilikom sipanja tecnosti, tako da punjenje tanka nije nikakav problem.

Atomizer stize sa dva staklena tanka. Uz atomizer stize obicni stakleni tank koji ima kapacitet 2ml sto ce nekima odgovarati, a takodje se uz atomizer dobija i bubble stakleni tank koji ima kapacitet 3.5ml sto je odlican kapacitet pogotovo ukoliko koristite atomizer za povlacenja u usta pa u pluca. Takodje staklo se drzi odlicno na gornjem o ringu pa je moguce da se skine samo baza sa atomizera ukoliko zelite da promenite grejac ili vatu bez da prosipate tecnost iz tanka.

Build deck je ovde vrlo lak za postavljanje grejaca, tako da ne verujem da ce neko imati problem da postavi grejac, srafici su takodje dobri i odlicno hvataju zicu. Sto se postavljanja vate tice takodje nema nikakvih problema, vata se veoma lako postavlja. Ispod grejaca se nalazi jedna rupa za vazduh koja je tu ukoliko koristite samo rupe na prstenu za vazduh koje su namenjene za mtl, odnosno manje rupe, a takodje ispod grejaca se nalazi rupa za veci protok vazduha koja je u funkciji samo ako koristite veliki slot za vazduh ili jednu rupu za dl na prstenu za vazduh. U principu ovo resenje je dosta dobro i na taj nacin mozete da koristite atomizer za povlacenje u usta pa u pluca i za direktno u pluca bez da se menjaju bili kakvi adapteri, a uz to je sve ovo sasvim funkcionalno. Komora se lako srafi na build deck, a takodje komora ima konus sto poboljsava aromu.

Na bazi se nalazi prsten za vazduh koji ima detalje koji olaksavaju da se vazduh lako podesi tako da nema nikakvih problema prilikom podesavanja vazduha. Na prstenu za vazduh se nalaze manje rupice za vazduh koje se koriste za mtl, a takodje postoji i veci slot i jos jedna rupa sto mozete koristiti kada zelite da koristite atomizer kao dl atomizer.
Sto se rupica za mtl tice, rupice su sledecih precnika: 0.8mm, 1mm, 1.2mm, 1.6mm. Sto se tice slota, dimenzije slota su 2mm x 9mm, a rupa je precnika 1.6mm. Vrlo lepe opcije za vazduh postoje ovde, a takodje vrlo je lepo sto vazduh moze prilicno da se smanji ukoliko neko voli tako da pari.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Kvalitet izrade atomizera je vrlo dobar i tu nemam nikakvih zamerki, takodje srafici za postavljanje grejaca su dobri i nisam imao nikakvih problema. Drip tip koji stize na atomizeru mi se svidja vise od ovog sto dolazi u pakovanju i on mi je sasvim okej za koriscenje. Sto se kapaciteta tice kapacitet sa bubble staklom je odlican i ja licno volim veci kapacitet pa mi zbog toga bubble tank vise odgovara. Punjenje odozgo takodje bez ikakvih problema, top cap se lako odvrce i lako se sipa tecnost, a nema nikakvih problema sa curenjem.
Takodje vrlo je dobro sto se atomizer moze koristiti za mtl i dtl bez da se menjaju bilo kakvi adapteri i to je kod ovog atomizera vrlo lepo reseno. Ja vise volim da koristim atomizer za mtl jer za dl volim drugacije atomizere ali mozda ce nekome i ovako odgovarati. Sto se arome tice, mogu da kazem da je aroma prilicno solidna za duvanske tecnosti koje sam ja koristio, dok je throat hit takodje sasvim okej.
Mogu da kazem da je fresia rta vrlo dobar atomizer, a pre svega je dobar ukoliko zelite da kupite atomizer koji mozete koristiti i za mtl i za dtl, nemam neke zamerke za ovaj atomizer, pogotovo na sam rad atomizera, radi vrlo korektno i vrlo je lak za upotrebu.

Mane:

- Neko bi mozda voleo da su u pakovanju ubacili vatu i grejace

Dobre strane:

- Kvalitet izrade
- Bubble tank u pakovanju
- Grejac moze da se promeni bez da se prosipa tecnost
- Vrlo lako punjenje atomizera
- Nema curenja
- Dobra aroma
- Lako postavljanje grejaca i vate
- Vazduh se lako podesava
- Lepe opcije za vazduh
- Moze da se koristi kao mtl i dtl atomizer bez da se menjaju adapteri

Kod:
https://www.efun.top/damn-vape-fresia-rta-22mm.html
shone29 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-04-2019, 20:22   #14
WIKILAV
Nov član

Atomizer je konacno stigao.
Prvi utisci dobri. Ima sve moje preporuke.
Staro 05-04-2019, 21:04   #15
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 585
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 137
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Svaka čast na inovativnost za protok vazduha ali i dalje ne mogu da shvatim kako ovaj aty sa tolikom komorom i tako širokim dimnjakom može da bude dobar za MTl..Za restricted DL verujem da radi odlicno
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:19 sati.