Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-04-2019, 01:12   #16
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,625
Pohvaljen: 16,586
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Čišćenje grejača alkoholom

Pa ovaj američki original od kukuruza sve skida 🤣🤣🤣

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-04-2019, 01:17   #17
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 306
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Aaa pa taj nemam, ali ovo sigurno cisti

NOTE: Sala naravno

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-04-2019, 01:19   #18
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Sad ozbiljno. Pre jedno 5+ godina sam preko noći potopio kangertech protank grejač u 96% alkohol... Bio je malko čistiji, ali nikako nije bio ovako magično očišćen kao kod ovog nepoznatog mi betovog kolege 😊

EDIT
@dgp

Bio bih ti jako zahvalan da eksplicitno napišeš da se zezaš za to čudo... Kupiti će neko, pa "rekli mi na zlom forumu..." 🙄

EDIT 2

Evidentno ima razloga zašto na kesama u amerikama piše da se ne navlače na glavu jer može doći do gušenja 😖

EDIT 3

Hvala za NOTE

Staro 13-04-2019, 01:28   #19
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Betov kolega
Haha editovao sam post.

Mislim da bi isti efekat dobio i obicnom vodom, alkohol ce mozda pokupiti sto ima na vati tecnosti ali neke druge stvari koje su bitnije nece ocistiti. Ako se nahvata sloj garezi na zici sto je veoma zeznuto a masa ljudi ne obraca paznju na to, alkohol nece ocistiti.
Nisam probao nikada i ne zelim ali koliko znam alkohol ne sluzi tome. Inace bi cistili usisne grane alkoholom.

I need a beer
Zahvalili :
Staro 13-04-2019, 01:30   #20
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Mora se probati sa grejačem (parče žice ne fabrički) koji je korišćen i crn. Jedno 24h pa slikati pre/posle...

EDIT

Kod ovog sa bradom je čanče bilo štrokavo posle 12h. Nešto je izašlo... Sad šta... 🤔

Staro 13-04-2019, 01:34   #21
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Probacu, slikacu.

I need a beer
Staro 13-04-2019, 01:40   #22
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Još jedna stvar. 90% fabričkih grejača je od nikl hroma... Možda se na njemu blato manje lepi... 🤔

Staro 13-04-2019, 02:05   #23
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

To vec ne znam, ne koristim fabricke grejace vise uopste pa i ne pratim trziste, mada sam mislio da je SS uglavnom u tim grejacima.

I need a beer
Staro 13-04-2019, 02:10   #24
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Da. SS je u poslednje vreme trend...

Staro 13-04-2019, 12:05   #25
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 345
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 219
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Evo ja vam odmah kazem da nece ocistiti nista, pogotovo ne vatu. Ne morate da se mucite za eksperiment, ja sam vec sve to davnih dana isprobao na ego C atomizerima. Cak je fiber bio pogodniji za tu metodu od vate, ali garavu zicu tesko da ista osim toplote moze da ocisti.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-04-2019, 15:13   #26
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,710
Pohvaljen: 2,100
Nivo reputacije: 297
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

grejace mozemo ocistiti, postoji samo jedan nacin koji daje rezultate
ja sam sve I svasta pokusavao tako da znam sta je najbolje
treba nam ultrasonic cleaner I nista drugo, naravno I voda
na prvoj slici se vidi grejac pre ciscenja
druga slika grejac ciscen 10min u ultrasonic cleaner
treca slika grejac ciscen naknadnih10 minuta
sve u svemu 20 minuta I to je to
znam da se govori o fabrickim grejacima kojih nemam ali princip ciscenja je isti
moze se u istom vremenu ocistiri visebrojni broj grejaca

dragon je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-04-2019, 10:21   #27
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Prvih par komada sa najnižom cenom na ft

Staro 14-04-2019, 10:28   #28
Bolle
Veteran

Bolle's avatar

Registrovan: Feb 2014
Godine: 41
Pohvala: 4,559
Pohvaljen: 374
Nivo reputacije: 112
Bolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosi
Uobičajeno Čišćenje grejača alkoholom

A ko ne želi da čeka i gleda u pasulj zbog carine, koja je zbog gabarita paketa skoro pa neminovna...

Kod:
https://m.kupujemprodajem.com/Elektronika-i-komponente/Elektricni-uredjaji-i-alati/Ultrazvucna-kada-BAKU-BK-9050-36001111-oglas.htm#mhs0-1555233903360
Inače, odlična...

EDIT PAKLENI PONOVO 😊 Ubačena slika

Bolle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-04-2019, 10:33   #29
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 678
Pohvaljen: 887
Nivo reputacije: 197
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Narode, molim vas ne zloupotrebljavajmo alkohol, znamo cemu sluzi

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-04-2019, 12:13   #30
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 499
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 127
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

ja ne znam zašto se mučite sa grejačima ili pišete o nekim grejačima koje ja ne znam. Obične grejače kantal 28 bacam, kao i što vatu obavezno bacam.
Fabričke grejače ubacim u UZ kadicu bez sredstava za pranje samo voda (inače ih ima jeftinih na KP) i posle 5-10 minuta izvadim i osušim.
To je to. A obične grejače mi je nejasno zašto bi ih uopšte neko čistio drajhitovao prao i slično kad je to 10cm žice i košta - ništa. Čak je i prostije napraviti nov grejač nego ga žuljao i prao

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:55 sati.