Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Smart Vape
Zaboravljena šifra? Registracija

Smart Vape smartvape.store

Smart Vape

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-06-2019, 12:54   #1
SmartVape
Product Support

Registrovan: Dec 2018
Pohvala: 9
Pohvaljen: 102
Nivo reputacije: 17
SmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosi
Uobičajeno Elda arome i baze

U ovoj temi možete pisati o svojim iskustvima sa Elda aromama i bazama. Takođe, budete slobodni i da ostavite neko pitanje ukoliko ga imate.

SmartVape™
smartvape.store
SmartVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2019, 12:55   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,617
Pohvaljen: 16,585
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Elda arome i baze

Šta vam znači ADV?

EDIT

I jel možete da ubacite opise aroma negde?

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2019, 13:00   #3
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Godine: 31
Pohvala: 582
Pohvaljen: 696
Nivo reputacije: 130
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

all day vape?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-06-2019, 15:58   #4
SmartVape
Product Support

SmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosi

Sigurni smo da C-Hell zna šta je ADV, ali za one koji ne znaju: ADV znači "all day vape" ili u slobodnom prevodu "e-tečnost za svaki dan".

A premium arome i baze "uživo" izgledaju ovako.

SmartVape™
smartvape.store
Zahvalili :
Staro 04-07-2019, 17:59   #5
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 388
Pohvaljen: 390
Nivo reputacije: 78
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Blackberry yoghurt. Stigla jutros, smućkana sa 3mg/ml nikotina i čistim VG-om do vrha bočice. Prilično verno kopiran ukus jogurta. Preporuka od mene
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-07-2019, 19:07   #6
SmartVape
Product Support

Dodali bismo napomenu da je po našem iskustvu prilično bitno "izluftirati" jogurt nakon mućkanja, barem 6-7 sati.

SmartVape™
smartvape.store
Zahvalili :
Staro 10-07-2019, 12:22   #7
st.gandra
Senior

st.gandra's avatar

Registrovan: Oct 2016
Godine: 42
E-cig: Thor pro Blitzen
Pohvala: 933
Pohvaljen: 604
Nivo reputacije: 95
st.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalu

Elda Blue vape.

Preteklo mi bilo malo PG i VG pa ja to spojio sve zajedno i ostavio, ne znam u kom su odnosu, otprilike 400 ml bez nikotina. I rešio sam da probam kako izgleda pariti 0. Sipao sam celu bočicu arome, znači aroma negde između 2.5 i 3 posto. Odležalo 24 sata, probano na Blitzenu 0.27 oma 60w.

Inače proizvođač preporučuje doziranje 5-10%, ali meni se čini da je to previše, sledeći put pravim na 2%.

Ova aroma je baš ono što piše i u opisu, miks šumskog voća u kome je dominantna borovnica. Oseća se razno voće za sada ne mogu tačno da provalim koje ali borovnica se oseća svuda, cela soba mi miriše na borovnicu. Prilikom izbacivanja pare osećam blagu gorčinu. Inače borovnica koja se oseća je prava borovnica a ne neke bombone i slično.

Kada još malo odleži videćemo kakva će biti. Za sada odlična.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-09-2019, 08:01   #8
ncholass
Senior

ncholass's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Svasta nesto
Pohvala: 280
Pohvaljen: 318
Nivo reputacije: 58
ncholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosi

Elda mtabacco miksana 9mg nic 50/50 2% mesec dana odlezala.
Doziranje taman kako treba.
Oseca se neki tamni divan u pozadini i neka kao cokolada(rum) sa daskom vanile u pozadini na izdahu.
Th malo jaci.
Probano na galaxies mtl rta.
Za sada bas legla i da, nije mnogo slatka.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
ncholass nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-10-2019, 21:51   #9
fis
Aktivan član

Pohvala: 46
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 13
fis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svima

Moze li koju rec o kvaliteta ELDA Premijum Nikotinske Baze 100mg/ml (100 ml)?

@SmartVape moj drug ide za Beograg u Petak ili Subotu pa zelim da uzmen, ima li 100mg/ml u ducanu? Garant uzimam Journey Discovery Parliment pa da probam i ja taj kikiriki .
fis nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-10-2019, 23:15   #10
SmartVape
Product Support

@fis Parlimenta ponestaje pa bi bilo dobro da napravite rezervaciju ili na sajtu ili preko privatne poruke.

A što se tiče baze, sačekaćemo komentar nekog forumaša.

SmartVape™
smartvape.store
Zahvalili :
Staro 08-10-2019, 23:41   #11
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,229
Pohvaljen: 944
Nivo reputacije: 213
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Probao sam; dobar je.
Stvarno ne znam čime da uporedim da bude skroz jasno, skoro ' ceo život ' koristim Owl dampfer 48 mg/ml (zalihe pre TPD 2,), ranije Inawera, probao sam i neke naše proizvode iz domaćih šopova

Nema sumnje da je trenutno najbolji izbor u Srbiji kad se gleda cena + kvalitet.

Okej plastična flašica, tačno označen 100 ml.
Premijum? Ne.
Veoma dobar nikotin? Da.
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-10-2019, 00:00   #12
fis
Aktivan član

Pohvala: 46
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 13
fis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svima

Do sada (u godinu i po koliko koristim eletronske) koristio samo Umbrlelinu (jednom) i Chemnovatic Nic bazu tako da i nemam neko veliko iskustvо, i oba su mi OK
fis nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2019, 15:00   #13
Mejden
Senior

Mejden's avatar

E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 33
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Neznam dal ova Elda pravi Parlament il Aeon, a i nije mi bitno, samo mogu da kažem da ovaj Discovery Parliament uopšte nije loš, i ima moju 100% preporuku, dozirao sam ga na 2% samo, i posle evo već 17-18dana,pošto ga nemam već neko vreme, i nisam mogao više da čekam, probao sam ga i dobar je,nema šta, mogu samo da zamislim kakav je na 2.5% i dva meseca čekanja. Zato navalite!

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-10-2019, 18:41   #14
SmartVape
Product Support

@Mejden AEON ga pravi, tačnije prepakuje.

SmartVape™
smartvape.store
Zahvalili :
Staro 13-10-2019, 19:25   #15
Mejden
Senior

Mejden's avatar

E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 33
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

E pa ok da znamo, al kad smo već kod proizvodjača ELDA, skoro kupih nikotinsku bazu 100mg,i mogu reći da je izvanredna, nema nikakvog mirisa i po meni je extra, ja je mešam sa Centrohemovim VG i PG i vrh je. Tolko i sve preporuke za ovu kombinaciju!

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Smart Vape

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:02 sati.