Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-09-2019, 17:15   #1
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 589
Pohvaljen: 697
Nivo reputacije: 130
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Ehpro Cold Steel 100

evo teme za cold steel @c-hell prebaci ovde postove

Glad to introduce the new*Ehpro Cold Steel 100 Box MOD!*The*Cold Steel 100 is a super powerful and portable box MOD co-designed with*AmbitionZ VapeR which is a famous and*professional Youtube reviewer from USA. With the fully metal construction and*ultra ergonomic design, the*Cold Steel 100 MOD is durable to use with*fantastic hand feeling. It is like a mechanical mod, but it's a multi-functional TC MOD in fact. Moreover, it is widely compatible with single 21700/20700/18650 battery and supports 120W max output with 0.0018S ultrafast*firing speed and high performance*PWR/TEMP/ CURVE /VOLT/BYPASS working modes. Plus the convenient micro-USB port for charging and upgrade, the*Ehpro Cold Steel 100 box mod is definitely an ideal vape device for easy daily vaping.

Dimensions: 39 x 27.5 x 91.5mm*
Material: Stainless Steel +*Brass +*Zinc Alloy
Coil Resistance Range: 0.05-3.0ohm
Voltage Range: 0.5-8V*
Wattage Range: 5-120W*
Output Current: 35A*
Temperature Range: 100-315℃*/ 200-600℉
Micro-USB Charging: Yes
Online Software Update: Yes*
Work Mode: PWR/ TEMP / CURVE / VOLT / BYPASS*
Battery Type: 1x*18650/20700/21700(not included)
Thread: 510

Great TC MOD Co-designed with AmbitionZ VapeR
120W Max Output Powered by Single 21700/20700/18650 Battery
Fully metal construction and*ultra ergonomic design
Lighter weight and easy to carry
Multiple working modes for different style vapers
0.0018S Ultrafast*firing speed
Micro-USB port for charging and upgrade
Exquisite design & easy operated buttons

It comes with

1x Ehpro Cold Steel 100*MOD

1x Belt Loop Holster

1x USB Cable

1x 18650 Battery Adaptor

1x User Manual

1x Warranty Card

1x Certification Card

1x Battery Safety Card

meni je ovaj mod savršen, čuva bateriju, ima sve osnovno što je potrebno, elektronika radi sasvim korektno a izgled meni prelep ali to je već subjektivno

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-09-2019, 17:30   #2
miljushm
Aktivan član

miljushm's avatar

Registrovan: Aug 2019
E-cig: Punk 86W/Galaxies MTL RTA
Pohvala: 38
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 8
miljushm je na dobrom putumiljushm je na dobrom putumiljushm je na dobrom putumiljushm je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Ehpro Cold Steel 100

Mod sam platio $25.81 na aliju, crni. Cekam da stigne. Vidim po slikama kupaca na aliju da su izgleda skinuli logo onog jutjubera koji je "dizajnirao" boju i vecu snagu. Nadam se da ce i moj da bude bez toga.
Jel tacno da mod sam podesi snagu kad se skine atomizer pa ponovo navrne? Ako je to tacno to je malo smor posto atomizer punim odozdo i lakse mi ga je prvo odvrnuti sa moda.
miljushm je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-09-2019, 17:48   #3
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

to je bilo bez updatea sad su svi apdejtovani i toga nema, ako je sklonjen logo ja uzimam još jedan ovaj sam "uklonila" markerom

Zahvalili :
Staro 28-09-2019, 17:48   #4
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,918
Pohvaljen: 719
Nivo reputacije: 196
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

mozes npr da ne skidas ceo atomizer kad ga dopunjujes .baza atomizera nek ti ostane na modu

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-09-2019, 18:03   #5
miljushm
Aktivan član

miljushm's avatar

miljushm je na dobrom putumiljushm je na dobrom putumiljushm je na dobrom putumiljushm je na dobrom putu

Javim kad stigne ima li logo.
Mogu bez skidanja al ovako je lakse. Plus rizikujem da umusavim mod. Umem ja da budem trapav.
Staro 28-09-2019, 18:11   #6
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

nema sad toga tako da opušteno, samo oni prvi su otišli sa tim apdejtom a sad je sve na novom jer je baš taj jutjuber tražio od ehpro-a da to poprave

evo sad gledam nove fotke na aliju ljudima kojima su stigli modovi u poslednje dve nedelje su stvarno bez logoa

Staro 28-09-2019, 18:17   #7
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 272
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 84
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Znači kritike recenzenata i korisnika su urodile plodom.Realno zalepiti natpis na onakav lepuškast mod je zločin.Ako baš mora,onda je bolji izbor na poklopcu za bateriju.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-10-2019, 15:29   #8
miljushm
Aktivan član

miljushm's avatar

Da potvrdim. I moj primerak stigao sa alija bez logoa. Odlicno.
Zahvalili :
Staro 07-10-2019, 15:35   #9
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

sjajno, moj drugi je u putu na aliju mi prodavac rekao da su sada bez logoa tako da čekam da vidim haha

Staro 07-10-2019, 15:47   #10
miljushm
Aktivan član

miljushm's avatar

Manji od tesla cevke a staje veca baterija. Ja zadovoljan. I da, dosta je tezi sto mi se svidja. Nema zveckanja dugmica niti baterije. Sve na mestu. Sve u svemu cini mi se kao odlican uredjaj za male pare.
Staro 07-10-2019, 19:53   #11
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

ja obožavam teške modove zato imam i cold steel i double barrel ali toliko volim ovaj cold steel, savršena mi je ergonomija, 21700 baterije 40T za mtl i sad ću da uzmem i 30T kad stigne drugi cold steel za dtl

Staro 08-10-2019, 09:38   #12
miljushm
Aktivan član

miljushm's avatar

Uh, problem. Stavim novi firmware, 2019062501 i sad mi sam podesi snagu na 15w kad skinem pa vratim atomizer. Svejedno dal je atomizer na 1.1 ili 1.3 ohm. Koja je kod vas verzija softvera? Da probam da nadjem negde. Ili ako neko ima fajl jos bolje.
Ne znam ni sto sam cackao kad je radilo kako treba. Eto, volim da imam najnoviji softver na telefonima, kompu, frizideru
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:07 sati.