Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Umbrella Ekocigarete e-cigarete.rs

Umbrella Ekocigarete

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-03-2018, 16:33   #76
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,180
Pohvaljen: 1,292
Nivo reputacije: 242
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju
Uobičajeno Re: NOVO - Umbrella DIY baze i sirovine

Pa svaki nikotin ima svoj smek/smrad.. ali ovoliko nije smrdeo ni onaj Kipraski nikotin.
I nije mi jasno zasto niko ni kod nas a ni u okruzenju ne uvozi Chemnovatic i nikotin i sirovine su jedne od najboljih, meni i najbolje koje sam koristio :(
@Umbrella Ekocigarete razmislite o tome. A ovo cu prezaliti pa nahranicu wc solju :(
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2018, 16:37   #77
maax
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 106
Pohvaljen: 114
Nivo reputacije: 42
maax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosi

sad sam pomirisao 100 ku. jedva se oseca miris

---------- Post dodan 16-03-2018 u 17:38 ----------

u stvari 100 tku a ne sto ku
maax nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-03-2018, 16:41   #78
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Baza 40VG 100mg nikotina 50ml.
Ovo sam uzeo da probam... po prvi put niikotin i mnogo smrdi, nije problem sto se nikotin oseca iz boce, mora da se oseca, veci je problem sto se taj smrad rasirio po tecnosti a muckao sam na 4mg. Kad u duvanskoj aromi osecam smrad nikotina sve ti je jasno.
Staro 16-03-2018, 16:45   #79
maax
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 106
Pohvaljen: 114
Nivo reputacije: 42
maax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosi

da ,razumem , tu bazu uzimam 4-5 puta i nikad nije bilo problema
maax nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2018, 17:08   #80
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,997
Pohvaljen: 7,470
Nivo reputacije: 1085
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

@dg

Kud nisi pomirisao pre mixanja... :-(

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2018, 17:34   #81
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Pa retard, pomirisao ali izgleda nisam dovoljno dobro ocenio koliko ce da utice na finalni proizvod.
Staro 13-04-2018, 15:50   #82
Milanez
Senior

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
Pohvala: 949
Pohvaljen: 204
Nivo reputacije: 72
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

ne vidim temu o umbrella aromama . interesuje me doziranje aroma .na sajtu pise od 2-3 posto , ali me zanima misljenje nekog ko je probao i ko se razume tj ima talenta -da li treba vise ...ili manje ...radi se o cola aromi .parim je u zadnje vreme ali il su receptori otisli il treba vise od 3 posto .svaka pomoc dobrodosla
Milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-04-2018, 17:35   #83
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 263
Pohvaljen: 222
Nivo reputacije: 73
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Gold na 3% odličan posle 3 nedelje,u stvari je to ista vienna od FA
Usa mix isto 3%
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-04-2018, 22:04   #84
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,640
Pohvaljen: 1,900
Nivo reputacije: 355
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
ne vidim temu o umbrella aromama . interesuje me doziranje aroma .na sajtu pise od 2-3 posto , ali me zanima misljenje nekog ko je probao i ko se razume tj ima talenta -da li treba vise ...ili manje ...radi se o cola aromi .parim je u zadnje vreme ali il su receptori otisli il treba vise od 3 posto .svaka pomoc dobrodosla
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=32330

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:34 sati.