Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-11-2015, 14:24   #1
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Nove tecnosti iz programa NewGreatVision - korisnicki opis

Jos jednom bih pre svega da se zahvalim na prilici da probam nove tecnosti.

Pakovanja su do mene stigla fino zapakovana, a same tecnosti nalazim u dve vrste ambalaze - staklene, bez kapaljke, samo čep na samoj bocici i par komada sa kapaljkom nalik na mental4smoke bocice.

Tecnosti koje sam dobio su sve na 0mg, osim Salvatore koja je stigla sa 6mg nikotina.

Odnos pg/vg je 60/40 sto je po meni idealan odnos za aromu i kolici u pare.

Nedostatak nikotina cini da tecnosti budu bezboj e / providne, kako se kome vise svidja.

Odmah sam dohvatio Salvatore sa 6mg nikotina i natocio Subtank mini, 0.4 kantal, otpor i snaga na slici.

Salvatore je jedina tecnost konu cu testirati na Subtank-u iz razloga sto ima nikotina. Sve ostalo sa 0mg nikotina ide na Velocity RDA.

Pakovanje:

Tecnost je svetlo brao boje, retka i miris iz bocice odaje primesu duvana i cokolade.

Pri uvlacenju se oseca nota duvana sa primesama cokolade ali i malo vanile u pozadini, taman da dopuni notu same tecnosti.
Neodoljivo me podseca na cigarilose a nakon duzeg parenja sam shvatio da me neodoljivo podseca na svima poznati Esplendido.

Sama aroma je jako fina i nenapadna, ne zasicuje previse, pa smatram da moze da prodje i kao celodnevna aroma

Na izdisaju se oseca malo jace aroma vanile, pa zajedno sa duvanom i cokoladom u pozadini ima zaista jedinstven smek.

Pare ima u dobroj kolicini, aroma je ponavljan nenapadna i predstavlja pravu duvansku.

Od mene ocena 8/10.

Sledeca na spisku je Mutan.

Tecnost nije mutna

Providna boja usldd nedostatka nikotina. Miris iz bocice vuce na duvan ali ima notu slatkoce, ne parfema. U pozadini se oseca list duvana.

Drip mod

Mutan je jako zanimljiv.

U vazduhu se oseca nijansa koja podseca na stari dobar S Camel, ali su tu nesto kao sveza nezrela jagoda i malo Bubble Gum primese.
Jako cudna kombinacija gde prednjaci duvanska nota pri uvlacenju, dok se na izdisaju osecaju sve tri kombinacije ove arome.

Duvan i jagoda se bas fino osecaju na izdisaju dok se Bubble Gum gubi negde u plucima

Jako lepo iskombinovano, verujem da je kombinacija sa nikotinom jos bolja sto se tice arome.
Mutan je takodje nenapadna tecnost koja bi takodje mogla da prodje kao celodnevna (znam da je glupo nakon 1 do 2h reci ovo, ali meni ili legne ili ne odmah).

Za ovu tecnost takodje 8/10 ocena. Bila bi veca ocena da je jos malo jaca duvanska nota u pozadini (preferiram duvanske) ali svakako nine ni za manju ocenu.
Odlicno izbalansirana i prijatna.

To je to za sada, nastavak sledi.

Pocetak obecava, nadam se da su i preostali semplovi na nivou ove dve tecnosti.

Kvalitet je svakako tu, ostaje samo da se pomirise ostatak i naxtavi kasnije u toku dana.

Stay tuned

Sent from G4
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-11-2015, 13:27   #2
Guru
Banned

Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Re: Nove tecnosti iz programa NewGreatVision - korisnicki opis

Belace tecnost

Ovo je pravo osveženje

Ovo je tecnost koja ima mentol bazu sa primesama Chunga Lunga žvake ako ih se neko seća (raznobojnez okrugle u blisteru od 10 komada.
Takodje uz mentol koji izuzetno lepo hladi grlo i daje osecaj vrhunske svezine, Chunga Lunga u kombinaciji trece note daje fantastican vejp.

Ta treca nota je visnja iz PEZ bombona

Ni trenutka napadna, odlično izbalansirana u odnosu sa gore navedenim aromama.
Apsolutno isti ukus visnje od PEZ bombonica i Chunga Lunga zvaki daje na ovoj mentol podlozi jako prijatan i "hladan" vejp.
Grlo je ispunjeno svezinom sve tri kombinacije pri udisanju i pri izdisanju.

Skuvao sam caj od nane i krenuo da dripujem ovu tecnost uz cajic.

Ko voli mentol based tecnosti - ovo je pun pogodak.

Savrseno izbalansirano i nenapadan mentol, sto do sada nisam iskusio sa drugim tecnostima ili DIY koje imaju mentol u osnovi.

Mozda nije za ceo dan, ali za vecernje sate i trenutke kada zelite da presecete sa necim drugim, ovo je prava stvar.
Zbog svoje baze i osnove, te iz razloga sto sam probao dosta mentol based tecnosti - Belace je idealna tečnost.

U moru mentol tecnosti, ova dobija od mene visoku ocenu 9.

Probati pod obavezno ko voli ovaj tip tecnosti

Soldier tečnost

Soldier (vojnik) je tečnost na bazi peperminta iako na prvu loptu deluje da je slican mentol u Belace tecnosti.

U Soldier-u je pepermint za nekih 20% vise naglases od mentola pa je ceo mix dosta ostriji ali ujedno i manje prijatniji od Belace tecnosti (ne neprijatan, daleko od toga).

Ono sto je zanimljivo je bas lepo izdefinisana nota nane (caj od nane, hladan, bez šećera ).

U principu nana i pepermint su jedna ista stvar a ova tečnost je upravo to.
Ko zeli pepermint i voli caj od nane - ovo je preporuka u svakom smislu. Deluje odlicno kao dodatak drugim tecnostima, ko zeli da doda notu svezine u mix.

Od mene ocena 7. 5/10, mada ko voli pepernint, verujem da bi zalepio 9ku ko vrata

Nastavljam dalje veceras, imam jos 4 semplica, pa ce uslediti dalji uticsci dok se sve natene izvejpuje

Sent from G4
Staro 08-11-2015, 14:53   #3
Guru
Banned

Kiss Full

Jos jedna na bazi oeperminta / mentola.

Ovo je klasičan pepermint / mentol, ali izuzetno jak i bez primese bilo kakvih drugih nota.
Najvise me podseca stare dobre inhalatore za nos, ako ih se neko seća:

Znaci pri uvlacenju, cak i sa 0mg nikotina ova tecnost "udara" tako dobro da pravi izuzetan TH i jednostavno otvara cula mirisa i ukusa.

Posle par dimova, izbacaj na nos i usta ostaje tako dugo prisutan kao da ste bili na pravoj inhalaciji.

Za jutarnja budjenja i odlazak na spavanje prva liga.

Zaista osvezavajuca i dobra tecnost za cus u mimiku lica i opste iznenađenje korisnika.

Defunitvno full poljubac mentola za vaperski svet.

Ocena 7.5/10.

Charlie

Ova aroma je nesto izmedju duvanske i "custard" (puding aroma).

U tragovima ove tečnosti se oseća izuzetno blaga nota duvana.
Glavna nota koja prednjaci najvise podseca na čuvenu Cappella Vanillu Castard.
Ako ste nekada parili tu vanilu (po meni najbolja vanila ikada) procenat vanile u ovoj tecnosti je kao da ste je smuckali ispod preporuke, recimo neka 2% arome.

Pri udisanju se definitivno najvise oseca taj puding od vanile, a tokom izdisaja blaga duvanska nota, slatkasta.

Generalno, smatram da je sa Charlie tečnošću Liqudeo napravio svoju verziju cuvene Vanile ali sa blagom notom duvana koja je odlicno izbalansirana.
Iako vanile nisu na nivo "all day" tecnosti, zbog nenapadna arome i doze duvana, smatram da Charlie moze da prodje u toj kategoriji.

Jako prijatno iznenađenje i vrhunski izbalansirana tecnost
Obzirom o kakvom se tipu tecnosti radi, od mene dobija viskoh 9.5/10.

Zasvaku pohvalu .

Sent from G4
Staro 09-11-2015, 23:37   #4
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 133
Pohvaljen: 6,355
Nivo reputacije: 856
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Pošto nisam baš vičan opisivanju aroma, opisi će biti veoma šturi.

Odnos tečnosti je 60:40 u korist PG, dok su American mix i Blue Alien 70:30, takođe u korist PG-a.

Počeću sa plastičnim bocicama:

Madoof - šta osećam samo znam da mi se ne sviđa. Šargarepa, pašakant, rotkva... Mix povrća. Užas.
Geekita - dinja i vanila custard. Kao neka pita od dinje. Ako to ima ikakvog smisla.
Vaporamix - apsolutno nemam ideju šta je ovo. Neki mix voća i povrća... No me gusta.
Alokoi- pepermint zvake i neko voće.

Dodatno mi je teško da prepoznam ukus jer su tečnosti 0mg. Za one koji čitaju ovo i misle: "Šta ga ovaj tupi, kakve veze ima što nema nikotina, aroma je aroma!", nikotin je glavni nosilac arome i kada nikotina nema, tečnost prilično gubi na ukusu.

Ajmo dalje, staklene bočice:

American mix - iako nisam ljubitelj većinskog PG u bazi, ova aroma je zaista dobra. Tečnost je providna kao voda, duvanska, najpribližniji opis bi bio s' camel sa nekim orasima u pozadini. Ali orah više kao miris oraha u ljusci. Dobra duvanska!
Bloodie fruti - kupina (možda šumsko voće) i pepermint. Pepermint dominira i to mnogo, ali oseti se lepo i kupina. Nisam ljubitelj mentola/peperminta, ali lepo sam prodisao i potrošio pola bočice bez problema iako, opet ponavljam, uopste ne volim da parim mentol/pepermint...
Blue Alien - opet neki pepermint, neki alkohol, neko voće... Teško mi je da ocenim jer je i ova aroma kao i skoro sve ostale*, kako mi to kazemo, parfemisana.
* u Americna mixu i Charlieu nema parfem momenta.
Freddy 0mg- kao vodku da parim.
Charlie - najviše me podeseća na Deja Vu od Mom & Pop i naravno nUmem da objasnim od čega se sastoji tečnost. Ima duvankse note, ima crne kafe, malo vanile, nekog koštunjavog voća... Not bad.

Tečnosti testirane na iGo-L, kayfunu, taifunu. Sve na iGo-L, a poneke u kaji i taji.
Zaključak: ne sviđa mi se što je većina aroma "parfemisana", inace doza arome je dobra, baza je dobra. Definitivno mi se više svišaju ove iz staklenih bočica.

Hvala @NewGreatVisin za testere, a ja ću u sledećoj recenziji "uraditi giveaway" i nekome od vas proslediti sve tečnosti, kako bi još neko imao priliku da testira i napiše svoje utiske.

P.S. @Guru i ja imamo prilično drugačiji doživljaj Charliea, što samo dodatno svedoci koliko je nezahvalno opisivati tečnosti. I, kod njega je tečnost providna, dok je kod mene braonkaste boje. Razlika je u tome što je kod mene 16mg, kod njega 0mg. To takođe utiče na ukus, kao što sam gore pominjao.

To je to.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-11-2015, 01:20   #5
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,065
Pohvaljen: 6,291
Nivo reputacije: 930
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Sto su vam poslali sa 0mg nikotina?

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-11-2015, 09:28   #6
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 99
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 78
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Tako stižu semplovi

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-11-2015, 10:48   #7
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Hvala. Samplovi barem na nekih 6mg će doneti verodostojnije opise aroma.

Kad sam od jedne prodavnice testirao FA Virginia 18, 9 i 0mg nic su bile kao 3 potpuno različite tečnosti.

Staro 10-11-2015, 10:58   #8
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 99
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 78
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

naravno, nikotin igra veliku ulogu, ali tako salju verovatno samo da se isproba kvalitet i aroma tecnosti

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-11-2015, 20:42   #9
Guru
Banned

Freddy

Freddy je blaga i neutralna aroma, sto bi rekli "pitka" i bas je opustena varijanta.
Osnova je blagi citrus, mada vuce na limetu, sto mu opet dodje jedno te isto.
Pri uvlacenju se oseca i blaga nota dinje, dok pri izdisaju se bore limeta i dinja, ali malo preovladjue nota limete, ima malo gorcine koja je jako blaga.
Rekao bih da je fino izblansirana, mada bi za moj ukus bilo bolje da je aroma di je izrazenija.

Za mix dušu dala, vec je zamisljam sa raznim vockicama, mada je i solo jako prijatna.

Ocena 7/10.

Hollywood

Tik Tak bombonice, najprostije receno.

Bukvalno j3 aroma ista kao da ste strpali dve bombonice u usta, kao na reklami.

Udisaj / izdisaj je identican.

Pored mentol primese Tik Tak bombonica, pristna je i sveze narendana kora limuna. Diskretno, taman da se oseti.
U odnosu na ostale tecnost iz ove ture, mislim da je najlepsa "mentola based" tecnost i izdvaja se od ostalih nenapadnoscu i kvalitetno odmerenim dozama koncetrata.

Jako prijatna za jutarnji cug ili posle pranja zuba, pred spavanje, da ne "pokvarite" prabje

Od mene ocena 8/10 iako nisam fan ovakvih tecnosti.

Toliko od mene, nadam se da ce Vam moji opisi pomoci pri izboru prilikom kupovine.

Ruku na srce, nijedna probana tecnost nije bila "nesvarljiva", sve sto sam probao je proslo kod mene i mogao bih lagano da ih rotiram.

Charlie, Mutan, Salvatore ostaju favoriti zq moj ukus :bravo%

Jos jednom pohvale za NewGreatVision za semplove.

Samo nastavite tako.

Sent from G4
Staro 10-11-2015, 20:44   #10
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Hvala Guty!

Zahvalili :
Staro 10-11-2015, 23:54   #11
Guru
Banned

Uleti ti....

Biber ljuti

Sent from my GT-I9505
Staro 14-12-2016, 07:45   #12
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,162
Pohvaljen: 1,341
Nivo reputacije: 207
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Evo ovde cu napisati posto mislim da je nekako ovo najzgodnije mesto.
Tice se korisnickog opisa tecnosti. U mom slucaju radi se o tecnostima Liquideo i nekim semplovima koje sam dobio. Kada sam poceo sa iznosenjem nekih svojih utisaka o gotovim tecnostima ovog proizvodjaca bio sam jos nov na forumu i nisam bio bas nacisto kako sve to funkcionise. Narocito podforumi prodavnica. I tako sam opise radio u podforumu koji je i namenjen za to. Opisao sam cini mi se dve t-swapo arome i nekoliko Liquuiedo gotovih tecnosti i tecnosti iz semplova koje sam dobio od NGV-a. Program ovih tecnosti u Backoj Palanci je dostupan samo u njihovoj prodavnici-maloprodaji (kao i svega ostalog iz njihovog asortimana e-cig opreme, jer su jedina maloprodaja takve vrste ovde kod mene. Tako da su i sve tecnosti gore pomenutog proizvodjaca nabavljene kod njih. Opisi su i dalje ostali u drugom podforumu ali moje misljenje da je mozda i bolje sto je tako jer je ipak (opet moje licno misljenje) onaj deo foruma mnogo vise poseceniji (bez uvredw ili bilo kakve zle namere) od podforuma generalno, svih prodavnica. Ovim sam hteo da objasnim zasto moje opise radim u onom podforumu a ne ovde kod vas, i da naglasim da su sve tecnosti (liquideo, jedno vreme Dekang,tmT-swapo arome,T-swapo baze, Vapor kako vec bese, baze nabavljene u maliprodaji NGV-a; E-feel ili putem semplova. I nadam se da ce njihova maloorodaja opstati jos dugo vremena u ovom gradu iako je po nekom mom saznanju broj korisnika e-cig relativno mali. Voleo bih da se varam po pitanju broja... Pozdrav
Toni

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:11 sati.