Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-06-2017, 10:06   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,201
Pohvaljen: 1,357
Nivo reputacije: 211
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Arome i tecnosti i godisnja doba

Arome i razni ukusi. Leto i zima. Toplo, hladno...Arome koje vam vise prijaju na ovu vrucinu za razliku od hladnih dana, ili pak, nema razlike. Primetio dam da mi u ove sparne dane mnogo vise leze arome i gotove tecnosti lakih i jednostavnih nota, tipa lubenica, dinja, jagoda, sumsko voce, neke lagane jabuke i slicne, sa pozadinom kolade, limun, mandarina, narandza, i osvezavajuce ledene arome. Slozene i kompleksne arome raznih kolaca, kremova pa cak i duvanske, mi vise odgovaraju kada je vreme hladno. Ove druge arome i ukusi mi na ovu vrucinu postaju suvise "teski" i uglavnom ih trenutno izbegavam.
Ovo je nekako sve, po mom misljenju, kao i sa hranom. Lagana i jednostavna, osvezavajuca i okrepljujuca ishrana leti, dok ona "jaca" ishrana bolje ide zimi.
Da li i vi imate slicna ili cak i skroz razlicita iskustva? Ili mozda niste niti obracali paznju?

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-06-2017, 11:42   #2
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 410
Pohvaljen: 486
Nivo reputacije: 105
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Arome i tecnosti i godisnja doba

AntonToni, milsim da je to samo autosugestija povezana sa nacinom ishrane i da ne postoje arome koje vise prijaju ljeti nego zimi. Ljeto je period kad se mnogo vise konzumira voca, piju se razni kokteli tako da covjeka povuce zelja na osnovu toga da zapari nesto slicno tome sto konzumira. Ja inace i ljeti i zimi koristim samo "duvane", cak ni medju njima nisam osjetio da mi neki vise ili manje prija zavisno od godisnjeg doba.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-06-2017, 12:13   #3
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,729
Pohvaljen: 12,705
Nivo reputacije: 1968
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Šta god da je, i ja leti "single" arome (citruse) i mentole više koristim...
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-06-2017, 12:43   #4
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,170
Pohvaljen: 1,677
Nivo reputacije: 319
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

I ja vocne vise cepam leti ali kad se zeznem pa svratim na pivo onda bas ne idu.Posle par za***a nosim i zimske i letnje
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-06-2017, 13:07   #5
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ja sam počeo da kombinujem voća i crna piva... Da mi je neko rekao to pre dve godine, rekao bih mu da je poludeo 😊
Staro 25-06-2017, 13:45   #6
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,201
Pohvaljen: 1,357
Nivo reputacije: 211
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Crno pivo kao aroma ili pak crno pivo uz aromu, kao napitak?

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-06-2017, 13:58   #7
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Napitak 😊
Zahvalili :
Staro 25-06-2017, 14:51   #8
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 915
Pohvaljen: 1,046
Nivo reputacije: 149
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

za svaku sezonu treba posebno aroma, znaci najmanje 4 arome, zimi moramo imati dve arome, vocne kada parimo u unutrasnjim zagrejanim prostorima, a napolju samo sladke kolacne arome, e sad postoje arome koje samo smemo da parimo sa jutarnjom kafom, zatim arome koje se slazu uz rakiju a da ne pominjem arome koje idu dobro uz vino,
znaci mora sve da se ugodi i prati da se ne bi zaostalo
ja imam sezonske arome, mesecne arome, nedeljne arome, dnevne arome
volim da komlikujem i sad imam i jutarnje dnevne i nocne arome
sad neznam da li mi trebaju neke spocijalne arome koje cu koristiti vikendom
ma sad treba nam arome koje koristimo radnim danom, isto i arome za neradne dane
treba imati arome za sve i svasta
da li sam se salio ili bio ozbiljan ti odluci ja nemam tu aromu
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-06-2017, 19:00   #9
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,511
Pohvaljen: 1,845
Nivo reputacije: 366
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Pa sad da mora ne mora i dok sam pusio nisam menjao sortu cigarete godinama , para mi i dalje zamenjuje njih a ne hranu i pice ...
Ok da dodam koristim duvanske arome i verujem da je sa kolacarskim i vocnim veci problem ukomponovati ukuse oupsteno bila zima ili leto ..

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-06-2017, 01:14   #10
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,020
Pohvaljen: 1,001
Nivo reputacije: 188
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Ja samo duvanske arome parim, dve tri u rotaciji, a kolace i voce jedem
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-06-2017, 01:43   #11
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 410
Pohvaljen: 486
Nivo reputacije: 105
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

Takodje samo duvanske koristim. Kad odlucim da ostavljam vocke i kolace pocecu da ih parim

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:41 sati.