Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-07-2017, 19:56   #1441
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,373
Pohvaljen: 6,682
Nivo reputacije: 982
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju
Uobičajeno Re: Ima li neko bilo kakvih smetnji?

Zadrži se na Protanku neko vreme pa ćeš videti. Samo polako, biće sve u redu!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2017, 19:57   #1442
Rogan
Nov član

Registrovan: Jul 2017
Pohvala: 20
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 2
Rogan je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Vapoholic Vidi poruku
Zadrži se na Protanku neko vreme pa ćeš videti. Samo polako, biće sve u redu!
Hvala na podrsci!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Rogan je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2017, 20:14   #1443
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 37
E-cig: SubTank Mini, PT2, iStik30W
Pohvala: 202
Pohvaljen: 179
Nivo reputacije: 54
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

Kolko ja znam, u IQOS HEETS ima duvana i dalje, PG je dodat da bi bilo vise dima. IQOS zapravo moze da ispari gandzu. P.M. nece da se skines sa lisca duvana i to je cela prica oko toga. Nista se tebi druze nije iscistilo. Evo ti slika jedna dole pa prekopiraj u browser i pogledaj sam:

Kod:
http://vape.net/wp-content/uploads/2016/11/iqos-no-burning-cigarette-system-marlboro-no-ash-smell-heat-stick-type-white-4f2dd29093ff1674a826008a96a66335.jpg
jes, bolje je od klasicne analogne, ali to nije para sto izlazi iz njega, vec para i dim pomesano...

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2017, 20:24   #1444
Rogan
Nov član

Registrovan: Jul 2017
Pohvala: 20
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 2
Rogan je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Marko021 Vidi poruku
Kolko ja znam, u IQOS HEETS ima duvana i dalje, PG je dodat da bi bilo vise dima. IQOS zapravo moze da ispari gandzu. P.M. nece da se skines sa lisca duvana i to je cela prica oko toga. Nista se tebi druze nije iscistilo. Evo ti slika jedna dole pa prekopiraj u browser i pogledaj sam:

Kod:
http://vape.net/wp-content/uploads/2016/11/iqos-no-burning-cigarette-system-marlboro-no-ash-smell-heat-stick-type-white-4f2dd29093ff1674a826008a96a66335.jpg
jes, bolje je od klasicne analogne, ali to nije para sto izlazi iz njega, vec para i dim pomesano...
Iqos proizvodi jako malo dima, bas malo. A moguce da si u pravu da je pomesan dim i PG. I da, to jeste duvan, samo sto je zagrejan umesto da gori. Hocu da se skinem zato sam i ovde
Mozda si i u pravu da pravi duvan i e cig ne idu zajedno. Probacu samo e cig par dana ako me ne bude bas stezalo jako u grudima pa cu da vidim...

Rogan je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2017, 20:34   #1445
DusanM
Iskusan član

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: eVic VTwo Mini,Berserker
Pohvala: 76
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 15
DusanM je na dobrom putuDusanM je na dobrom putuDusanM je na dobrom putuDusanM je na dobrom putuDusanM je na dobrom putuDusanM je na dobrom putu

Moras da odvojis bar 7-10 dana samo na e cig bez icega drugog i vidces kako ce sve nestati to... samo nemoj u tom periodu pocetnom da palis obicne ili iqos ako te drma kriza uzmi jaci nikotin i samo mtl u pocetku i da vidis kako posle nema umora, kaslja, glavobolje su dosta blaze kada krenu...

EDIT by pakleni

MTL - Mouth to lung (u usta pa u pluća)

Izbegavati sleng, skraćenice i strane izraze pri komunikaciji sa novim članovima 🍻
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2017, 21:14   #1446
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Rogan Vidi poruku
Citat:

Kod:
Iqos proizvodi jako malo dima, bas malo. A moguce da si u pravu da je pomesan dim i PG. I da, to jeste duvan, samo sto je zagrejan umesto da gori. Hocu da se skinem zato sam i ovde
Mozda si i u pravu da pravi duvan i e cig ne idu zajedno. Probacu samo e cig par dana ako me ne bude bas stezalo jako u grudima pa cu da vidim...

Probaj, izdrzi. Pogotovo ako imas neki protank ili nesto drugo osim AIO sistema. Ja ti iskreno zelim uspeh, iako zvucim kao namcor stvarno nemam lose namere. Ono za mesanje cigara i vejpa, 100% sam siguran da nije dobro, kao sto rekoh, nekom je podnosljivo, a nekom je nocna mora, i sve gradacije izmedju postoje.
Stezanje pluca je posledica pusenja. Ne javlja se cesto al eto, znam jednog kome se javilo kad je prestao da pusi skroz, znaci nije ni pario ni nista...Nista strasno mu se nije desilo. Mislim da je pio malo caja od nane ili tako nesto...ne secam se.
Samo dosta tecnosti pij, za pocetak

Sto se iqosa tice, pa mislim, ako ti mislis da je moguce ispariti biljku, bez da ona sagoreva, okej. Ja mislim da ona samo polako tinja. Iako nema vatre, ima temperature koja je sagoreva i dimi, ne pari. U isto vreme PG pari, posto ne moze da gori... Tecnosti za e-cig isparavaju, bukvalno. Osim ako ti ne zagori vata/fiber u grejacu, onda i to dimi zajedno sa isparavanjem. To je naravno lose i tema za sebe, kao i IQOS naravno

Zahvalili :
Staro 15-09-2017, 18:22   #1447
milanez
Senior

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 671
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 50
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

krvare mi nepca.da li to moze biti zbog elektronske cigare?pocelo je pre oko 3 sata , a jedino sto sam menjao bili su wati sa 16 w na 17w .parim oko godinu dana i ovo je prvi put
milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2017, 18:37   #1448
Marko021
Senior

Marko021's avatar

vruca para? Prljav driptip prepun raznoraznih bakterija? Visok pritisak? Moze biti 100 stvari...

Zahvalili :
Staro 15-09-2017, 18:43   #1449
milanez
Senior

milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

ako je do el.cigarete
Staro 15-09-2017, 18:57   #1450
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,398
Pohvaljen: 2,184
Nivo reputacije: 388
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

koja oprema?
koliko pg, vg, mg/ml, zica...

kao sto rece Marko, moze 100 razloga da bude

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2017, 19:11   #1451
Hippocampus
Aktivan član

Hippocampus's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 26
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 13
Hippocampus je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od milanez Vidi poruku
krvare mi nepca.da li to moze biti zbog elektronske cigare?pocelo je pre oko 3 sata , a jedino sto sam menjao bili su wati sa 16 w na 17w .parim oko godinu dana i ovo je prvi put
Kako, bolan, nepca? Da nisu desni? Ne mogu vjerovati da krvare nepca. Ako su zaista nepca, idi kod ljekara.

Ako su desni, to je parodontoza, nije strasno.
Hippocampus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2017, 19:27   #1452
milanez
Senior

@shomy ... jedino ako je zbog tecnosti koja je sa fasttecha od 50 ml 24mg meni je najsumnjivije to ko zna sta su smuckali za 4 dolara za 50 ml
@hippocampus ,mislim da su nepca , tek je pocelo ako bude trajalo duze pitacu lekara
hvala vam na javljanju drugari i kolege
Staro 15-09-2017, 19:41   #1453
Piki
Senior

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 278
Pohvaljen: 340
Nivo reputacije: 57
Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi

Ako se dobro sećam pariš 50/50 VG/PG tečnosti na 24mg i 1ohm grejač CLR u Ego ONE mega atomizeru... Na 1 Ohm grejaču i tom odnosu tečnosti na 17-18W i nije baš bezbedno pariti. Topla para nije preterano dobra za zdravlje usta i stvaraju ti se ranice i plikovi.

Valjda.
I
spraviće me ako grešim.
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2017, 19:46   #1454
Marko021
Senior

Marko021's avatar

nepce, deo iza gornjih zuba 1,2,3,4, gledano ka grlu...idu skoro do grla. Najprostije objasnjeno. Meso oko zuba su desni.

24mg na 16W....mnogooooooo

Staro 15-09-2017, 19:48   #1455
milanez
Senior

ne znam koji je odnos na ft pise 75 pg 25 vg 24mg , meni nista strasno to nije . smuckao sam danas i diy sa umbrella bazom 40vg al malo nek odstoji .pozdrav piki

---------- Post dodan 15-09-2017 u 19:49 ----------

Citat:
nepce, deo iza gornjih zuba 1,2,3,4, gledano ka grlu...idu skoro do grla. Najprostije objasnjeno. Meso oko zuba su desni.

24mg na 16W....mnogooooooo
ja isto krenuo da objasnjavam sta su nepci al se pitah - sta ja to radim )) neko moze mnogo da pije ,neko da pari
opomenuce me za koriscenje edit-a ali kako da citiram u edit-u
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:09 sati.