Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Doziranje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-09-2017, 23:00   #16
ezgeta
Senior

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: pico mega&serbian100%
Pohvala: 136
Pohvaljen: 200
Nivo reputacije: 59
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Pomoc oko pravljena ejuca.:)

slazem se da treba da se poštuje prosedura,al da nepravimo bauka oko nicega napisao sam licna iskustva,a i da se opere odmah vodom,al covek zapeo bez rukavica pa da mu kazem sta ce da bude,ako pak nekom kazes da skoci kroz prozor a on skoci,sta da se radi.ovo za oko neznam,jos mi nije kanulo,al javljam kakvi su utisci,ako se desi.evo i javno ja snosim odgovornost ako ne opere i nesto mu se desi,pošto sam i to radio.imate moje podatne u profilu
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-09-2017, 01:15   #17
Lukal
Senior

Lukal's avatar

Registrovan: May 2012
Pohvala: 579
Pohvaljen: 94
Nivo reputacije: 54
Lukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svima

pa nebih se stitio od pcela..nego u vecu posudu simpam vg pa skinem pipak klestima dobija se veci otvor i u vg sipam natocim pg 50mg.mikserom izmiksujem i cekam da sazri...to me **** ))

Lukal nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-09-2017, 01:27   #18
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,349
Pohvaljen: 2,113
Nivo reputacije: 376
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Imas ovde sve: DIY

Ne bi bilo primereno da se bilo ko izjasni koja je maksimalna koncentracija sa kojom se moze raditi opusteno bez zastitne opreme jer smo svi razliciti, neko je spretan a neko manje spretan, neko je siguran u to sto radi, nekom koza mozda brze apsorbuje ..itd.

shomy_ksh je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-09-2017, 02:22   #19
ezgeta
Senior

ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

naravno da si u pravu,mada kad ljudima malo uproštenije objasnis da se kod apsorbovanja nik kroz kozu mogu javiti proliv,mucnina,glavobolja treba da su bas glupi da ne shvate poruku da je pozeljno nositi zastitu,a da ipak nastave da barataju diy i pare dalje bez bojazni da se bave nuklearnom fizikom i ako pogrese ode sve dodjavola.ljudi najvise prave greske kad su napeti i pod stresom.Standard textbooks, databases, and safety sheets consistently state that the lethal dose for adults is 60-30 mg.znaci moralo bi 2ml tecnosti od 24mg/ml da se ubrizga u venu da bi umro.znaci zastita obavezna da se nebi dobio proliv.a i kad bi mozda bila neka rubrika kako da koriste naprednu pretragu u slikama,mozda bi i to pomoglo da lakse pronadju stvari i ne pitaju svasta nesto jel si npr u linku DIY lepo to vec objasnio al djaba kad ne znaju da pronadju
Zahvalili :
Staro 11-09-2017, 03:33   #20
ezgeta
Senior

Kod:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3880486/
Zahvalili :
Staro 11-09-2017, 21:34   #21
Lukal
Senior

Lukal's avatar

Lukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svima

Salim se nije na odmet staviti rukavice i neke dioptrijske naocare ako nema onih zastitnih.Ja cu morati, jer planiram mikserom da mutim smesu...pozz

Staro 12-09-2017, 00:51   #22
ezgeta
Senior

policija u dosta razvijenih zemalja nosi zastitne naocare prilikom intervencija zato sto su oci jedan od naj prokrvljeniji organ u ljudskom organizmu i trose oko 65% kalorija.narkomani se najcesce brane tako sto pljuju u oci da bi zarazili policiju koja intervenise sa hiv ili HCV
Zahvalili :
Staro 16-09-2017, 01:31   #23
Lukal
Senior

Lukal's avatar

Evo da se pohvalim da sam uradio i dobio uz vasu pomoc na topicu... 12mg bez prepeka.Ostaje mi samo jedna stvar da pitam a to je da li se u procesu sazrevanja ili par sati dnevno ostave otvoreni cepovi. cuo od nekoga da je to isto neka procedura razmisljam zasto bi to trebalo ili ne .hvala forumasi...

Staro 16-09-2017, 16:27   #24
ezgeta
Senior

e bas lepo pitanjce evo sta sam do sad video,cuo,primenio i radio.ja obavezno kada sipam aromu i napravim sta sam hteo,ostavim tacno 30 dana i ne diram.jednostavno navijem podsetnik i to je to,nikad nije omanulo..e sad cuo sam da i kuvaju i otvaraju i mesaju,sta ti ja znam,mogu samo da kazem da se prilikom destilacije nik ostavlja na otvorenom bar 7 dana da bi isparila voda i koncentrat bio jaci,e sad neko pominje neku oksidaciju i svašta nešto da ako je otvoreno smanjuje se procenat nik. bas bi bilo lepo da neko strucno ako zna objasni,mada ja kazem opet 30 dana i pun pogodan,a posle se selim u frizider[COLOR="Silver"] e da ima veze sa alkoholnim aromama da kao treba da se otvara poklopac,ne znam

---------- Post added 16-09-2017 at 17:28 ----------
Zahvalili :
Staro 17-09-2017, 01:36   #25
Lukal
Senior

Lukal's avatar

Evo ovde ima objasnjenje
Kod:
https://www.e-cigarette-forum.com/forum/threads/let-e-juice-breathe.654559/

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Doziranje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:30 sati.