Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije
Zaboravljena šifra? Registracija

Podrška, pitanja i sugestije Sve sto želite da kažete u vezi samog foruma

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-09-2017, 00:05   #31
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 154
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: zajednicki projekat

Ja vam mogu ištampati prototip na 3D štampaču, u FFF ili SLA tehologiji sa rezolucijom sloja od 100-300 mikrona ili 25-100 mikrona, a mogu vam pomoći i u SolidWorks-u
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-09-2017, 02:23   #32
ezgeta
Senior

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: pico mega&serbian100%
Pohvala: 130
Pohvaljen: 193
Nivo reputacije: 58
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

koliko se razumem u 3d stampu,pun pogodak za reducire vazduha bi bio FFF.pogotovo što omogućava da plastika može biti kompozit, pomešana i sa česticama drugih materijala, poput metala.kod izrade ati ako o tome pricamo,mislim da bi bilo korisno samo za mustru same komore i testiranja kolicine pare i arome koja se proizvodi pre finalne proizvodnje.morali bi se videti u 4 oka da bi prodiskutovali.inace nisam video da iko radi reducire po poruđbini ili neke dr.rez delove bas za ati. a znam da se može svasta poruciti preko neta da ti naprave po 3d modelu.ima dosta clanova koji su mi trazili da im pravim reducire,sve im odgovara kod ati a samo im bas protok veliki za malo,a sigurno ima mali milijon takvih slucajeva.sve sto je u tolerancijama 0,1-0.15 je ok

---------- Post added 14-09-2017 at 03:45 ----------

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
I reducire za komoru, i reducire za dimnjak 😂😂😂

EDIT

i više vrsta konusa (zbog Beta)
mislim da bi morala da se pravi i zasebna komora i dimnjak da bi se postigao pravi efekat iz mtl u dtl,nesto kao sto ima buka,barem iz mog dosadasnjeg iskustva
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2017, 05:10   #33
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,391
Pohvaljen: 12,170
Nivo reputacije: 1873
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@ezgeta

Nisam mislio da dajem bilo kakve savete oko bilo čega, nego čitajući ovu temu:

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=24356

zaključio sam da su ukusi jako različiti iako voćke imaju isto ime. Sva podrška projektu 👍👍👍
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2017, 05:41   #34
ezgeta
Senior

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: pico mega&serbian100%
Pohvala: 130
Pohvaljen: 193
Nivo reputacije: 58
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

ma pratim koliko stignem sta ljudi misle i kazu,tvoja je svaka na mestu.misljenje nekog tvog kalibra je uvek poucno i dobrodoslo,sto sam jednom prilikom kad smo seli na pice zakljucio,a i misljenja su nam priblizno ista oko ovoga.ma koliko delovalo ne moguce,pogotovo sto su misljenja i zahtevi razliciti,..da skratim pricu,kod centralnog pina se moze napraviti ekcentrican krug ,slicno kao na blendi fotoaparata da se regulise vazduh celom duzinom centralnog pina,komora dimnjaka bi onda morala da bude kao casas na sklapanje za put,gde bi se regulisala zapremina a dimnjak slicno resenje kao i za centralni pin,samo kad se smanjuje zapremina sužavala bi se i sama rupa na dimnjaku,a kad se povecava zapremina i rupa bi se povecavala,a to kakvog oblika ce da bude tank stvarno mi nije bitno u celoj prici,meni je bitno da uvek mogu da izvucem ono sto zelim iz ati a da pritom nenosim 3 kom sa sobom.nekazem da je lako,ali je izvodljivo

---------- Post added 14-09-2017 at 07:00 ----------

mada ne mora da se komplikuje nego se odaberu prioritetne osobine koje karakterisu mtl i dtl i urade se po tome i 1 i 2 bez mnogo zezancija,fix i to je to

---------- Post added 14-09-2017 at 07:05 ----------

ovi sto razvijaju ati je imaju po 10-15 u timu,na forumu sigurno ima 4000 clanova,pa ne moze 10 ljudi da bude pametnije od vecine
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:22 sati.