Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-12-2014, 18:01   #1
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 99
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 79
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi
Uobičajeno Novo - Liquideo PREMIUM e-tečnosti (Dandy i Xbud)

Želimo da Vas obavestimo da su konacno u naše maloprodaje stigle Liquideo Premium tečnosti za elektronske cigarete. Tečnost odlikuje jaka aroma i kvalitetan sastav kao i stroga provera kvaliteta koji garantuju odličan kvalitet. Tečnosti se nalaze u staklenim bočicama i dolaze u zapremini od 15ml. Uz svaku kupljenu bocicu dobijate pipet.

DANDY

Andy – mekana i slatkasta aroma koja podseca na neki koktel sa vodkom

Euphoria – Slatka i mekana aroma sa ukusom kokosa, mentola i nekih vockica

Hendrix – Duvanska jaka i mocna aroma. Ostri ukus americkog duvana

Joplin – duvanska aroma sa kombinacijom ostrog duvana i mekog duvanskog dima sa malim dodatkom karamele. Aroma za svaki dan mnogim vajperima ako volite RY4 arome.

St German – izuzetno sveza aroma koja nikoga nece ostaviti ravnodusnim. Izrazit mentol

Velvet – Slatkasta aroma. Ukus slatkisa i bombona koji ce vas vratiti u detinjstvo.

54 – Ukus vocnih koktela

Iggy – Aroma orijentalnih duvana. Pomalo zacinjen duvan sa blagim dodacima specificnih aroma.

Rive Gauche – Svilenkast ukus duvana. Harmonija u ustima. Zadovoljstvo sa elegancijom

Morning – Dorucak. Prvoklasna kafa, djus... sve u jednom sa ovom aromom. Budjenje ce Vam biti kompletno

Spock – mesavina tropskog voca. Pomalo kokosa, pomalo kivija, blag ukus mentola. Aroma koja ce Vas zadiviti.

Marais – mesavina tajantvenih vocki. Blaga i prijatna aroma bas za Vas.

Flore – Pravi ukus minta direktno sa prolecnih Pariskih terasa. Aroma odlicnog sirupa sa osvezavajucim mintom.

XBUD

Crazy Cup – Osvezavajuc ukus prave zvakace gume.

Sherkhan – jos jedna kompleksna aroma prijatnog ukusa. Aroma limuna rajskog voca i pomalo likerskog ukusa sa jos tajanstvenim sastojcima koji ce Vam biti na vrh jezika.

Indian – Aroma pivo koju cete rado podeliti sa prijateljima kod kuce ili u kaficu.

Gold tiger – kombinacija vanile i karamele. Slatkasta aroma.

Aloha – intrigantna kombinacija eukaliptusa i mentola. Sa blagim dodacima voca ova aroma se izdvaja od ostalih mentol e-tecnosti.

Pink Dragon – tecnost koja se jednostavno izdvaja od ostalih. Zadovoljavajuc mix borovnice, grozdja, anisa i negde izmedju eukaliptusa. Ako ste ljubitelj vocnih aroma ovo je tecnost koju n zelite da propustite.

Pin Up – Jedinstvena aroma banane.

Black storm – Vrlo prijatna duvanska aroma. Pomalo slatkasta aroma sa dodacima orasastog voca.

Budy Bird – tradicionalni ukus duvana. Odlicna aroma za svaki dan.

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-12-2014, 19:29   #2
lepipirot
Senior

lepipirot's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 338
Pohvaljen: 112
Nivo reputacije: 51
lepipirot ima čime da se ponosilepipirot ima čime da se ponosilepipirot ima čime da se ponosilepipirot ima čime da se ponosilepipirot ima čime da se ponosilepipirot ima čime da se ponosilepipirot ima čime da se ponosilepipirot ima čime da se ponosilepipirot ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Novo - Liquideo PREMIUM e-tečnosti (Dandy i Xbud)

koja ce biti cena?

lepipirot nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-12-2014, 19:47   #3
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,237
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 464
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Mogli ste da se otvorite za par bocica da oi nashi juice masteri daju neku ocenu,milim bilo bi lepo,evo ja predlazem Gomiletinu!!!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-12-2014, 21:01   #4
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

cena je 690din. Dobili smo ogranicenu kolicinu bocica pa ih nemamo ni za nas za testere ali cemo svakako probati da odvojimo par u svrhe recenzija. Ono sto ja mogu sa sigurnoscu da kazem, i sada ne pisem u ime firme , je da su ovo najbolje tečnosti koje sam probao. Moj definitivni favorit je flore...

E-Feel
Staro 05-12-2014, 09:42   #5
nikitref
Iskusan član

nikitref's avatar

Godine: 37
Pohvala: 283
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 40
nikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosi

Vidim da ih na sajtu jos nema. Kako mogu da poručim neke?

Using Tapatalk
nikitref nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2014, 13:13   #6
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

biće ih uskoro na sajtu ja se nadam kroz dan dva samo da se ubaci code... do tada možete kupiti u našim maloprodajama...

E-Feel
Staro 05-12-2014, 17:29   #7
Belac
Iskusan član

Belac's avatar

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 73
Pohvaljen: 68
Nivo reputacije: 28
Belac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svima

Dali će ova tečnost da se pojavi u vasoj malo prodaji u Ćupriji za jedno 3 meseca?
Belac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2014, 19:19   #8
sladoledzija
Iskusan član

sladoledzija's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 26
Pohvaljen: 221
Nivo reputacije: 47
sladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosi

Naleteo sam danas bas kad je prodavacica raspakovala iste, kupio "Dandy Iggy", al slaba vam vajda od mene...ne mogu da uporedim sa nekom drugom tecnoscu. Ovih mesec dana, koliko parim sam probao iskljucivo duvanske arome, a ovde ima i mentola kako se meni cini, ostaje neka svezina u ustima. Ovaj karanfilic iz opisa nisam osetio. Generalno mi se svidja, ali ne za ceo dan.
Po meni nije "Pomalo zacinjen duvan sa blagim dodacima specificnih aroma" vec pomalo duvan, zacinjen dodacima specificnih aroma
sladoledzija je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2014, 11:49   #9
nikitref
Iskusan član

nikitref's avatar

nikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosinikitref ima čime da se ponosi

Nadam se da ce cena biti na sajtu ta koju ste napisali. Meni je zanimljivo da je Liquideo skuplji na sajtu nego u prodavnici. @sladoledzija da li možeš da kažeš koja je cena ove tečnosti koju si probao?

Using Tapatalk
Staro 06-12-2014, 11:57   #10
sladoledzija
Iskusan član

sladoledzija's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 26
Pohvaljen: 221
Nivo reputacije: 47
sladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosi

690din-15ml, ove, i svih navedenih
sladoledzija je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2014, 12:01   #11
nikitref
Iskusan član

nikitref's avatar

@sladoledzija u nekoj radnji u Bg ili...?

Using Tapatalk
Staro 08-12-2014, 10:19   #12
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

@belac
Još uvek nemamo našu direktnu maloprodaju u Ćupriji. U pitanju je partner pa sve zavisi od njega kada će nabaviti.

Cena će biti i na sajtu i u našim maloprodajama 690din. Jeftinija je nego po evropi jer smo trazili da plasiramo kvalitetan proizvod na našem tržištu po našim mogućnostima, pa smo čekali da francuzi daju malo normalniju ponudu (retko ko bi dao za tečnost onoliko koliko košta kod njih na sajtu ili negde drugde, npr trazili smo i halo ali je jednostavno preskup i sa tom cenom ne bi opstao na tržištu). Nakon skoro 2 meseca dogovor je pao i dobili smo pometute tečnosti sa mogućnošću da ih prodajemo po toj ceni

Što se tiče Liquidea normalne serije trenutno u našim radnjama imamo popust 10% i zato je cena malo niža nego na sajtu.

E-Feel
Zahvalili :
Staro 24-02-2015, 15:52   #13
bubac
Iskusan član

bubac's avatar

Registrovan: May 2012
Godine: 41
Pohvala: 161
Pohvaljen: 73
Nivo reputacije: 32
bubac je poznat svimabubac je poznat svimabubac je poznat svimabubac je poznat svimabubac je poznat svimabubac je poznat svimabubac je poznat svima

Stigle mi danas dve Dandy joplin tecnosti, brown sugar i french melow ... joplin je odlicna duvanska, tako lepo mirise u bocici da bih je popio. Nisam neki strucnjak da objasnim al mi je jedna od najboljih (jednako draga kao esplendido) a probao sam mnooogoo za druge dve javljam utiske, sudeci po "Joplin" bice ovde finog druzenja sa Liquideo tecnostima.
Jedino imam primedbu jer mi niste poslali pipete za sipanje tecnosti iako vidim na sajtu da idu uz ove velike od 15ml i jos sam jasno naglasio u komentaru prilikom porudzbe na sajtu da ne zaboravite "pipete" posto mi trebaju (br. Porudzbe #7343). Jos neko je prijavio da ih isto tako nije dobio. Malo nemarno od Vas al ajd nema veze, sta je tu je.

bubac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-02-2015, 20:48   #14
Like A Boss
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 81
Nivo reputacije: 28
Like A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svima

Kupovao sam 3 puta kod njih i samo sam jednom dobio pipetu i to kada sam tražio.
Like A Boss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-02-2015, 21:03   #15
bubac
Iskusan član

bubac's avatar

Registrovan: May 2012
Godine: 41
Pohvala: 161
Pohvaljen: 73
Nivo reputacije: 32
bubac je poznat svimabubac je poznat svimabubac je poznat svimabubac je poznat svimabubac je poznat svimabubac je poznat svimabubac je poznat svima

Ja sam trazio pa opet nista
bubac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:53 sati.