Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-02-2015, 15:22   #1
babaroga73
Aktivan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 68
Pohvaljen: 50
Nivo reputacije: 23
babaroga73 je na dobrom putubabaroga73 je na dobrom putubabaroga73 je na dobrom putubabaroga73 je na dobrom putubabaroga73 je na dobrom putubabaroga73 je na dobrom putu
Uobičajeno Nova studija kaze da je propilen glikol mozda i lekovit

Studija kaze da je propilen glikol dobra preventiva protiv prehlade , upale pluca , streptokoka i dr.

Kod:
http://www.news-medical.net/news/20091104/Propylene-glycol-in-e-cigarettes-might-keep-us-healthy-says-researchers.aspx
babaroga73 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-02-2015, 15:53   #2
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Pohvala: 631
Pohvaljen: 726
Nivo reputacije: 147
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Nova studija kaze da je propilen glikol mozda i lekovit

znamo da je blagi antibakterik

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-02-2015, 16:06   #3
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 167
Pohvaljen: 588
Nivo reputacije: 114
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Jel treba da se pije ili dovoljno parenje?
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-02-2015, 00:54   #4
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Ja sam imao prilike pre 100 godina kad sam pocinjao da miksam i iz neke apoteke sam uzimao pg i vg, pa sam smarao zaposlene koja cistoca koji standardi trt mrt ludilo, naravno nista nisu znali da mi kazu i posto sam ih smorio ko kante uvale mi neku stariju gospodju.
Zvoni meni mob ja se javljam, dobar dan ovde primarius doktor banbakla trt mrt ta i ta iz te i te apoteke, cujem zanima vas pg i vg ja sam strucnjak ajde pitaj.
I ja opletem, i objasni mi zena sve u atom, i ja kazem to koristim za ecig, kaze ona odlicno i ja parim!
Reko dal je moguce, kaze da, i objasnila mi je da to nije stetna i postoje nominalne doze koje se mogu konzumirati da se covek ne otruje, jer u postoji mera za pg recimo, po kilogramu, secam se da sam racunao tipa da bi geknuo od pg-a treba da popijem lupam 3-4 litre!
I za vg je ista neka prica, zena je htela da joj kazem koliko sam tezak da mi sracuna i posalje kuci dopis koliko pg-a i vg-a mogu da popijem dnevno a da mi ne bude nista hahahaha.
Sve u svemu, testovi na misevima kazu da su misevi umirali kada su bili izlozeni velikoj kolicini pare od pg-a jako dugo vremena, pluca su im otkazivala, sto je i normalno, nema vazduha sve pg, bas cudno ako geknes.
A sto kaze zunomiljan poznato je da pg deluje antibakterijski, da se nalazi u inhalatorima za astmu, u nekim infuzijama itd.
Ja se raspisao ko blesav, ovaj FA barley tako deluje na mene tacka

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-02-2015, 11:18   #5
deWolf
Veteran

deWolf's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 42
Pohvala: 239
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 94
deWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosi

Da je neko otego papke to bi zvonilo na sva zvona......ovako znamo samo mi !
Elem....poceo sam novu terapiju za ljude koji mi pridju i kazu "to ti je stetnije od duvana"....prvo sljaga pa kad se okrene sut u dupe !

Sta god da PG i VG + arome mogu da mi urade (naskode) nece biti ni blizu onoga sto sam se SAM trovao 23 godine cigarama i sto nastavljam da se trujem hranom punom konzervansa i turbo naprskanim pesticidnim vocem/povrcem !!!

deWolf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-02-2015, 14:46   #6
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Realno! ja se vise i ne trudim da objasnim ljudima, uvek me iznerviraju, skoro sam prilicno bio jako grub prema nekom liku, prisao mi je i rekao cuo sam da je to stetno, a ja bio nervozan i rekao jeste otrovno je!
I on kao pa izvini tako sam cuo ne znam stvarno, i ja onda skontam da je normalac pa mu objasnim i on kao ok.
Moj prvi odgovor na to je stetno kazem, znam znam procitao si u blicu
Sto je najgore vecina kaze da jeste.
Da nisam poceo da parim nebih znao koliko novinu peru mozak ljudima, mali sontavi clanak od 3 reda, elektronske su stetne. Bez potpisa doktora istrazivanja i ljudi poveruju na keca bez da razmisle ko je to rekao zasto je rekao kakva su radjena istrazivanja?
*** ga ziveo blic i kurir

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-02-2015, 20:20   #7
deWolf
Veteran

deWolf's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 42
Pohvala: 239
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 94
deWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosi

Znas kako se kaze novine pisu ono sto raja hoce da cita........

Ko za krivak kod nas je vaznije sta je neka sponzorusa (silikonka) obukla ili nasta se natakla nego da nam se cela zemlja davi u nemastini.
Sve se svodi koja je pevaljka sad napravila i sta ko se ukrsta sa kim i slicno. Nekad se za novinara trebalo zavsiti fakultet (kako bese Zurnalistika) sad mogu i nepismeni da budu novinari !!!

deWolf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-02-2015, 05:44   #8
MacVap
Senior

MacVap's avatar

Pohvala: 503
Pohvaljen: 425
Nivo reputacije: 85
MacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosi

Istina je verovatno negde izmedju...

MacVap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-03-2015, 14:15   #9
status
Iskusan član

status's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 6
Pohvaljen: 115
Nivo reputacije: 28
status ima čime da se ponosistatus ima čime da se ponosistatus ima čime da se ponosistatus ima čime da se ponosistatus ima čime da se ponosistatus ima čime da se ponosistatus ima čime da se ponosistatus ima čime da se ponosistatus ima čime da se ponosi

...u pojedinim americkim klinikama PG se ubacuje u sisteme za ventilaciju/klimatizaciju jer ima antibakterijska i antifungicidna svojstva...
status nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2015, 12:55   #10
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

jel to znaci da leti ako upalim klimu u kolima, stavim vazduh da cirkulise unutra, namotam dripca i teram cist pg na nekoj jakoj snazi, necu morati da odvojim par crvenih za ciscenje klime?

Staro 14-03-2015, 13:02   #11
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 297
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Tako je! ali ces morati da odvojis za ribanje stakala iznutra

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2015, 19:05   #12
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

to radim i zimi jer se para lepi za ladna stakla...

Staro 14-03-2015, 23:22   #13
jager
Aktivan član

jager's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 48
Pohvala: 5
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 13
jager je na dobrom putujager je na dobrom putu

Hehe A ja se cudim sto su mi "masna" stakla u kolima od kako sam poceo da parim....

jager nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-03-2015, 23:28   #14
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,507
Pohvaljen: 3,246
Nivo reputacije: 540
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

A sta tek ta masna para radi na plucima...

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2015, 00:18   #15
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 297
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Od pusenja su pluca crna a od parenja bela al' masna

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:28 sati.