Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-11-2015, 02:06   #1
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 100
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 79
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi
Uobičajeno T-Svapo arome

Aroma je otislo mnogo, izgleda da se ljudima bas dopadaju baze i aroma tako da će uskoro trebati nova narudzbenica, stanje se bas smanjilo, samo trenutno da prodje havarija oko akciza i poreza jer smo bili prinudjeni da podignemo neke cene. Kada naručimo novu turu tražićemo i semplove za podelu.

Tako da nažalost trenutno aroma za semplove iz prodajnog asortimana nema, samo da ne prodjemo kao prošli put. Podelili smo ovde preko 40 bočica liquideo tečnosti za testiranje, ko se seća, ali opise nikad nismo dobili, tako da sad idemo po principu ko se prvi javi Tako da ne znam kako bi vlasnik reagovao kada bih mu opet trazio prodajne artikle za podelu (trenutno gnjavim za popust za forumaše ali kao što rekoh, trenutno je haos oko svega, stegli sa svih strana, izgleda da se bliži nova godina pa državi treba da se puni kasa za poklone i 14u platu ali mislim da ćemo uspeti da izguramo nešto)

Ali čim stignu semplovi od raznih proizvodjača mi ih odmah ovde podelimo, a podelili smo ih dosta, što se i videlo Tako da ćemo obavezno u sledećoj turu tražiti posebne semplove da ih što više ljudi proba. Čak smo poslali i pre nego što su se pojavile u prodaji, t-svapo semplove ovde na forumu.

U svakom slučaju i mi bismo voleli da čujemo i mišljenje ostalih članova što se tiče baza i aroma.

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-11-2015, 06:10   #2
dada
Iskusan član

Registrovan: Feb 2013
Pohvala: 41
Pohvaljen: 36
Nivo reputacije: 28
dada je na dobrom putudada je na dobrom putudada je na dobrom putudada je na dobrom putu
Uobičajeno Re: T-Svapo arome

Sto se tice T-Svapo trazio sam duvansku i prodavacica mi preporuci
neki Gold i Europa
kaze Gold onako njoj nije nesto
ali Europa prava duvanska suva cigareta(isti opis sam nasao i na sajtu newgretavision..)
i ja ajd da probam
odlezalo dobre 4nedelje,dozirano po preporuci
i NEMA veze sa duvanom
najvise podseca na sirup za kasalj
dada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-11-2015, 10:15   #3
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Moguće, svako ukuse doživljva drugačije . Ono što ja mogu da pomognem, pošto koristim gotove tečnosti, je da kažem koje su najprodavanije duvanske arome, a to su Virginia na prvom mestu, pa Gold Blend.

E-Feel
Staro 22-11-2015, 10:54   #4
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 727
Nivo reputacije: 148
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od dada Vidi poruku
Sto se tice T-Svapo trazio sam duvansku i prodavacica mi preporuci
neki Gold i Europa
kaze Gold onako njoj nije nesto
ali Europa prava duvanska suva cigareta(isti opis sam nasao i na sajtu newgretavision..)
i ja ajd da probam
odlezalo dobre 4nedelje,dozirano po preporuci
i NEMA veze sa duvanom
najvise podseca na sirup za kasalj
Prodavacice u njihovim prodavnicama su posebna prica. Cast izuzecima...

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-11-2015, 10:56   #5
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,597
Pohvaljen: 3,350
Nivo reputacije: 555
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Dal verujes prodavacicama...

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-11-2015, 12:56   #6
dada
Iskusan član

dada je na dobrom putudada je na dobrom putudada je na dobrom putudada je na dobrom putu

Pa prodavacica samo citala ono sto su joj napisali...
slazem se da svako ukuse dozivljava drugacije,al zna se sta je cista duvanska aroma..
evo sa sajta..
Kod:
http://cigarete-elektronske.com/proizvod/t-svapo-europa-2/
Staro 22-11-2015, 14:29   #7
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,597
Pohvaljen: 3,350
Nivo reputacije: 555
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Ja se secam da kad je krenuo ovaj sport ubedjivale me prodavacice kako bocica od 10ml zamenjuje box cigareta... Samo sto joj nisam poverovao...

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-11-2015, 16:04   #8
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Kako kome, znam ljude kojima 10ml traje nedelju dana, nekome menja I golf 2 najbolji auto na svetu, a ubedi mog ćaleta da nije

elem ontopic, prodavačice samo rade svoj posao A na sajtu su koleginice prepisivale specifikacije proizvodjača ali sa greškom. Pravilni prevod je:
Aroma with hints of sweet and bitter herbs with lightly toasted.

tako da @dada u pravu si, nije čista duvanska, gold blend je ukus suvog duvana.

E-Feel
Staro 25-11-2015, 12:59   #9
dada
Iskusan član

Bilo bi lepo kad bi se na neki nacin iskupili zbog svoje greske
npr gold aroma na poklon..
Staro 26-11-2015, 10:42   #10
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

nije problem, kontaktirajte me na PM oko detalja

E-Feel
Staro 26-11-2015, 12:20   #11
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,354
Pohvaljen: 6,652
Nivo reputacije: 978
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju
Uobičajeno T-Svapo arome

Otvaranje teme.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-11-2015, 12:42   #12
soulreawer
Iskusan član

soulreawer's avatar

Registrovan: Oct 2015
E-cig: vaporflask lite , avocado 22 se
Pohvala: 18
Pohvaljen: 27
Nivo reputacije: 17
soulreawer je na dobrom putusoulreawer je na dobrom putusoulreawer je na dobrom putu
Uobičajeno T-Svapo arome

Sta ja znam probao sam sumsko voce fruti de bosco i ima totalno vestacki miris (kao feri sumsko voce) ali zato ry4 mi je odlicna celodnevna aroma. I baza je 50-40-10 aroma 5%

soulreawer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2015, 13:14   #13
jasmina
Senior

jasmina's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 907
Pohvaljen: 585
Nivo reputacije: 129
jasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalu

Posto ja volim samo neduvanske arome, uzela sam nekoliko aroma za probu.
Kao podlogu koristila sam bazu 50/45/5 od 6mg. Nakon sto su sve arome odlezale skoro mesec dana evo nekih mojih utisaka:

- T-Svapo aroma Irish - lagana kafena aroma kojoj za nijasnu fali malo alkohola da bi bila prava irska kafa. Dobih savet kako da pojacam taj ukus alkohola tako da u sledecem miksanju cu probati.

- T-Svapo Gianduia - je odlicna aroma mlecne cokolode.

- T-Svapo aroma Biscotto - aroma biskvita koja se lako kombinuje sa drugim aromama za dobijanje ukusa kolaca.

- T-Svapo aroma Sweet Emotion - lagana kremasta aroma.

- T-Svapo aroma Starman - kod ove arome sam ocekivala da vise osetim bananu. Medjutim pored banane i nekog krema u pozadini se oseca i dinja. Vrlo interesantna.

Posto na sajtu ne postoji preporuka za doziranje, pokusavala sam da pronadjem nacin doziranja za svaku, i negde u okviru podforuma sam nasla da se doziraju od 5-10% pa sam ja krenula sa 6%. Aromu Irish sam morala da pojacam do 9% da bi se osetio taj ukus kafe sa vrlo blagim pozadinskim alkoholom. Sve ostale su ostale na doziranju od 6%. Ja volim malo jace arome tako da ko voli slabije moze da ih dozira i manje.

Arome su interesantne i za one koji vole slatkise preporuka.

egoC, eCab moje prve e-cigarete... i svašta nešto još....
jasmina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-12-2015, 22:19   #14
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,167
Pohvaljen: 1,672
Nivo reputacije: 319
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Umutio sam Gianduia na 3% i probao odmah.Lepa aroma cokolade ali meni prejaka na ovom doziranju.Sledeci put na 2 ako je i odmah ne isecem.Tecnost je odmah dobila boju kao Fa Irish kad odstoji mesec i vise dana,znaci crna
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-12-2015, 08:47   #15
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 727
Nivo reputacije: 148
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

U pravu si @PsyBoza. Jedino su sad digli cene aroma, pa, mi je to malo preskupo. Postali su skuplji i od FA.

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:54 sati.