Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Vape Balkan
Zaboravljena šifra? Registracija

Vape Balkan vapebalkan.com

VapeBalkan

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-11-2016, 23:02   #31
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,495
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Stigle Halo tečnosti u Srbiju! - Trenutna ponuda

Kad kliknem na link iz prvog posta dobijem ovo...

I vrti u nedogled.

Ako kucam adresu u chrome na telefonu, otvara normalno.
sent from plastique

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-11-2016, 23:04   #32
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 39
Pohvala: 1,044
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 160
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

Ukucaj veb adresu u neki brauzer, koji god da koristis

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-11-2016, 23:06   #33
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Dodao sam gore, problem je kada otvaram iz tapatalka.

sent from plastique

Staro 05-11-2016, 23:08   #34
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

Bas tako, tapatalk ima problem sa otvaranjem ove stranice.
Ja ih dodao u favorite, blizi se nova godina...mozda bude 13. plata

Zahvalili :
Staro 05-11-2016, 23:16   #35
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,257
Pohvaljen: 1,565
Nivo reputacije: 380
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju

Problem sa linkom preko Tapatalka je resen.

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-11-2016, 23:34   #36
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Citat:
Originalna poruka od nemirko Vidi poruku
I Provari je skup pa ga ima u galeriji opreme na ovom forumu. Ako u ponudu uvrste i meinstrim robu, bice nekog posla. Od Halo tecnosti se nece leba najesti.
I moj android iz kine nece da otvori sajt. Jos jedna stvar koju treba prilagoditi trzistu.
Nadam se da je jasno da svi imamo dobre namere i zelimo dobro prodavcu, na obostrano zadovoljstvo.
Dobro je da postoje!
Ima ga, pedesetak komada možda. Provari može da se kupi i za 30 dolara ako imaš nekoga iz USA da ti pošalje. Sa tog aspekta ovo je onda tržište za 50 - 100 ljudi koji bi bili potencijalni kupci premium tečnosti, jer ako imaju za P3 ili neku skupu napravu, mora biti i za Halo ili šta već. Svejedno je to mali broj kupaca u najavi. Zbog samih prodavaca, kao i zbog nas, se nadam da će se ponuda proširiti.

sent from plastique

Staro 05-11-2016, 23:45   #37
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Ima i Halo po 9$ za 30ml, ako imas nekoga da ti donese. Na popustu, naravno u usa.
Ja nikada nisam kupio pv, nije da nisam mogao i da mi primanja nisu na tom nivou. Jednostavno mislim da nije vredan tih 100$, koliko se prodaju ovde.
Halo sam kupovao dok je bio u ponudi. Verujem da nisam usamljeni slucaj. Verujem da ces i ti ponekad da se pocastis, cak sam siguran u to
Ja to tako vidim. Mislim da ce prodaja biti nesto veca ali opet nedovoljna da se od toga hrani neko. Moraju da dodaju nesto za siroke narodne mase.
P.S. te tecnosti i nisu za svakodnevno parenje, u njima ima arome koliko i baze al su mnovo dobre

Staro 05-11-2016, 23:52   #38
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 918
Pohvaljen: 1,055
Nivo reputacije: 150
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

Stigle Halo tečnosti u Srbiju! meni je drago da ima Halo tečnosti u Srbiju, ali da se ne lazemo cene nisu pristupne nasim ljudima, slazem se da su Halo tecnosti kvalitetne, ima dosta kvalitetnih tecnosti da se kupe za mamje pare,,, ako neko misli
Halo tecnost je skuplji proizvodi jer je kvalitetan i vredi svaki dinar,, on mora da se sali ili nezna kako je prosto da se prave tecnosti i jeftino ,, ovo napisem da kritikujem Halo tečnosti vec zelim da kazem, bilo koja tecnost bilo gde na svetu da kosta 15 funti je ludnica,, ja licno nebih platio te cene za bilo koju tecnost, jer znam princip pravljenje tecnosti i koliko kosta,,, da dodam i ovo ovom postom ne kritikujem VapeBalkan vec zelim da ga pohvalim da je nabavio nesto novo na trzistu, a ko zeli da kupuje Halo tecnosti nek kupuje i uziva u njihovim aromama,, parite bezbedno [bilo to skupo ili jeftino]
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-11-2016, 23:58   #39
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

@dragon, daj recept za njihov voodoo

Staro 06-11-2016, 00:23   #40
dragon
Senior

dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

@ nemirko neznam ja recept za njihov voodoo ali mozes naci nesto slicno na netu
Kod:
https://www.reddit.com/r/DIY_eJuice/comments/2taz7n/hoodoo_a_lame_halo_voodoo_clone/
Kod:
http://e-liquid-recipes.com/recipe/89796/Blue+Voodoo+clone
Staro 06-11-2016, 05:48   #41
Milena T
Senior

Milena T's avatar

E-cig: Smok OSUB 40w,Esigei eiffel 165w,Smok H Priv 220 w
Pohvala: 771
Pohvaljen: 331
Nivo reputacije: 62
Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi

Cisto da znate Halo tecnosti su u Arizoni oko 22$ 30 ml a oko 7 $ su 10ml (sa sve porezom).

Milena T nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-11-2016, 07:35   #42
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 44
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 165
Pohvaljen: 853
Nivo reputacije: 200
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Колика је просечна месечна плата у Аризони или недељно, како већ тамо иде плата? Србија је јако јако мало тржиште за ове ароме, јбу примања мала.

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-11-2016, 11:09   #43
Darkoni
Iskusan član

Darkoni's avatar

Registrovan: Sep 2016
Pohvala: 60
Pohvaljen: 65
Nivo reputacije: 16
Darkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svima

^^
12CAD na sat je minimalna cena rada u Torontu,kod nas mislim da su sada digli na 130 din što je oko 1.5 CAD po satu... Cene vape opreme su uglavnom iste kao kod nas ili niže.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Darkoni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-11-2016, 11:26   #44
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,599
Pohvaljen: 3,351
Nivo reputacije: 555
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-11-2016, 11:56   #45
dragon
Senior

neko u srbiji na minimalnoj plati 130 din treba da radi 15 sati da bi kupio 30ml halo tecnost,, to nije moguce, gde gresim u racunjanju, stvarno treba mi odgovor, gde gresim
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Vape Balkan

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:17 sati.